Skocz do zawartości

Motocykl przyszłości!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... cos mi sie zdaje ze 2oo zawsze beda lepsze niz jedno :banghead:

 

Tak samo mówią katamaraniarze o motocyklach, że niby co dwa to nie cztery. Jak wszystcy wiemy, "w d.... byli i g.... widzieli" :icon_rolleyes:

 

 

Sarenka24 - zakręca się tym w lewo albo w prawo :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym innym pojeździe tak, ale w tym jakoś trudno mi to sobie wyobrazić jak skręcić kierownicą, gdy sie ma do dyspozycji tylko 1 koło :icon_rolleyes:

 

Skreca calkiem "ciasno" - widzialem na video - niemalze w miejscu, cos na zasadzie monety zakreconej na stole wykonujecej ostatnie obroty przed opadnieciem na blat.

W USA mozna cos takiego sobie kupic, produkuje to Panda Precision inc. pod nazwa Rocket Roadster.

W sumieciekawe wyzwanie na budowe SAM-a...

Tu troche linkow do zrodel:

http://www.monociclos.com/nuke74/modules.p...=article&sid=26

http://www.dself.dsl.pipex.com/MUSEUM/TRAN...hl/motorwhl.htm

 

P.S.

Ten na filmiku ma silnik V8...

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Prototym :banghead: Cos ekstremalnego :bigrazz: Większych bredni nie słyszałem :icon_evil: Po pierwsze teraz to zostalo unowocześnione i sięto produkuje nawet są zawody tego!! Rekord prędkości to 85 km/h ludzie na tym jeżdżą zawodowo!! No i rónież normalnie dla przyjemnosci!! Teraz zostało to tak zrobione ze dajesz gaz do dechy i nei jak chomik (ktośpowiedział żę jakby biegł super szybko i zachamował) lecisz tylko zaczynasz zasuwać a skręcasz pochylajac sięi trzymasz za kierownice i dzięki temu czujesz jakbyś normalnie skręcał!! I nei ma żę to prototyby tylko to teraz siestosuje i w europie i w stanch!! TO dziwny ale normalny pojazd a z hamowaniem to nei wiem ale jakos wymyślili!!

PS. I teraz to jest małe takie normalne i widać że nowoczesne :biggrin:

PS2. Jak nie jesteście pewni to napiscie chociarz że "Informacje nie potwierdzone"

 

@Edit

Przeczytałem tylko połowe postów, więc jak doszliscie do czegos normalnego w drugiej połowie, o czym ja znowu napisałem to sorka :crossy:

Edytowane przez Skoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za 50 lat na czym bedziemy jeździć ;)

Ja czytałem że w latach 50 twierdzono że w 2000 roku bedą nowoczesne komputery które będą wazyły zaledwie pół tony... :)

Świat się zmienia, i nie mówcie "hop" :P

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka waszym zdaniem jest przyszlosc motocykli? Bo wedlug mnie ewolucja bedzie postepowala w nastepujacym kierunku: najpierw wahacz z przodu, co zreszta juz nastapilo, potem poprowadzenie napedu na przednie kolo, co da nam motocykle z napedem na obydwa kola, a w ekstremalnych przypadkach motocykle z dwoma silnikami, kazdy napedzajacy jedno z kol. Mozliwe?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...