Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odświerzę trochę temat. To jest cudo: http://allegro.pl/item125281492_hulajnoga_...n_sprawdz_.html .

Coprawda nie motorower, ale te 105 km/h (taa) to chyba z polisą na miliony i w kartonie z pianką. ;)

I ten różowy dres. :bigrazz:

 

 

ŁoooJ !

Cena już poszła w góre no no :)

Ale i tak dresik wygrywa :) Może i jest w komplecie z maszynką :biggrin:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 15km odemnie jest tor motocrossowy i często tam bywam pi patrze jak ludzue jeżdzą nie tylko na endyro ale również na crossach i oni jakos nie używają sprzegła podczas jazdy no może jedynie do zmiany biegów itd. a więc może oni też się nie znają i nie umieją jeżdzić???

 

jezdze na motocyklu prawie tyle lat co ty zyjesz na tym swiecie a moze i wiecej i tylko w offroadzie, i cross i enduro do sto tysiecy innych rzeczy, spróbuj przejechac trase enduro bez sprzegła w ogóle, a co do zmiany biegów to własnie przy niej sie nie uzywa sprzegła

 

i tak na przyszłosc jak nie masz zielonego pojecia o temacie to po co w ogóle zabierasz głos i wprowadzasz w bład innych niedoswiadczonych uzytkowników??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121453454

stunt-dog madafaka czarnuch strifajter

ps. błotniki rulzez :bigrazz:

ehhh.... ale nie wiem czy zwruciliście uwage błotniki z laczy od enduro i zamiast siedzenia i tylnego błotnika też laczek ty raze od jakiejś szosówki ....podziwiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite kawasaki 600 Inego w tak niskiej cenie nie znajdziesz na allegro!! Ten motor jest praktycznie nowy przygotowany do sezonu zmieniane wszystkie plyny oraz sa nowe opony na ktore wydalem caler 20zl!! Ta maszyna jeszcze nigdy mnie nie zawiodla do 60km zbiera sie w niecale 5min naprawde ma nieziemskiego buta !! zapraszam do licytacji naprawde warto

 

 

No nieee......

Dobra aukcja wykonana dla jaj. Jak to czytam to śmiać się przestać nie moge.

Na prawde nie złe :icon_mrgreen:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpie w to co pisze sprzedający. Motocykl ma motorowerową tablice rejestracyjną z mojej okolicy. Jak niedaleko to moge tam podjechac, tylko wyciągnij od niego skąd jest. Dla mnie to jakaś padaka, którą kupił i nie opłaca się naprawiać, ale nie można się kierować zdjęciami i opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...