Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym ze bieze troszku olejku :) a biedny Rudy pędzący za Kurakiem zawsze ma wrażenie , ze mgliście jak w anglii jest :flesje: A tak naprawde poza tym , ze mu żre ten olej to wielki szacun dla tego motorka , potwierdzam -niezawodne dziadostwo biorąc pod uwage 27 lat , Kurak rzuć kilka fotek , niech inni zobaczą klasyka (a ładnie sie 3ma) , bo jak narazie to z forumowego grona gs twoją widziałem ja i Domel :)Pozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale GS, a GSX 550 to dwa zupelnie rozne motocykle.

To ze GS bierze olej po 98 tys to nic dziwnego, wszystko lekko przechodzone.

To jest GS 550E

 

http://www.thegsresources.com/_gallery/images/0701-1.jpg

 

A to GSX 550 ES

 

http://www.thegsresources.com/_gallery/images/0190-1.jpg

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi GSX sa czesto katowane i stan silnika nie jest najleprzy. ciezko trafic na dobry egzeplaz

 

ja swojej suki nie oszczędzałem na żadnym wyjeździe ani zlocie

zawsze ostro po dupie dostawała ale pilnowałem stanu oleju i nigdy nie była katowana na zimnym silniku

zużycie oleju nie rosło, dymić też bardziej nie dymiła, sprzedawałem ją może troszke podkatowaną jeśli chodzi o estetykę ale motor był lala

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojej suki nie oszczędzałem na żadnym wyjeździe ani zlocie

zawsze ostro po dupie dostawała ale pilnowałem stanu oleju i nigdy nie była katowana na zimnym silniku

zużycie oleju nie rosło, dymić też bardziej nie dymiła, sprzedawałem ją może troszke podkatowaną jeśli chodzi o estetykę ale motor był lala

to czasem ty latales takim niebiesko-bialym gsx z napisem SPZEDAM (napisane czarnym markerem) ?????

jak to ty to normalnie ZEZNIK Z CIEBIE :icon_mrgreen::):icon_mrgreen::) az mi szkoda sie robilo tej suzi jak na nia patrzylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX 550-tka stoi u mnie w garażu i się można powiedzieć doprowadza do stanu idealnego.

Mam ją od zeszłego roku i jestem zaskoczony. Motor sprowadzony 4 lata temu ze zachodniej granicy, po lekkich modyfikacjach, niby ma aktualnie około 80 KM ale było to sprawdzane na hamowni dla samochodów więc może troszkę za dużo pokazało. Motocykl jest przerobiony na street`a, ma zmieniony wydech (czyli 4 w jeden, oczywiście pusty) - nie wiedziałem że taka 550 tak głośno może mruczeć ;), przerobione mocowania do podnóżek, kierownica przykręcana do goleni (pozycja typowo na ścigacza), zmiana ukształtowania siedzenia, zmiana przedniej lampy, zmiana napędu (modyfikacja na lepsze przyśpieszenie).Nie było problemu z odpalaniem nawet po okresie jak stałą kilka miesięcy, a przy temperaturach równych 0-5 stopni zapalała bez problemu.

 

może przy okazji zapytam czy nie macie może dekla od strony koła magnetycznego bo stary jest powgniatany i niestety był spawany i się przez to delikatnie poci. Będę wdzięczy za jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 4 w 1 w moim GS nie jest pusty ale dzwiek który sie z niego wydobywa jest naprawde nie do opisania. moze troszku dokucza na dluzszych trasach ale to kwesta przyzwyczajenia.

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-73...391464&q=gs+550

moze juz ktos to widzial, ale na pewno nie wszyscy.

 

 

 

 

http://moto.allegro.pl/item159263793_suzuk...0_m_katana.html

bobek358 zadzwon do tego gostka na pewno ma cos co potrzebujesz w swoim asortymecie.

Edytowane przez ED manetka (KURCZAK)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja na moją też nie narzekam , w prawdzie były troche problemy ale winne były stare świece i zawory były do regulacje , teraz jest super , suzi czeka na wiosne i na nowy olej oraz filtry :icon_mrgreen: , świetny motocykl nie żałuje zakupu , będe szukał teraz jakiejś owiewki streetfighterowej lub po prostu lampe przednią od bandita i wydech 4w1 , a mruczeć ma co wkońcu całe 572 ccm :notworthy:

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja na moją też nie narzekam , w prawdzie były troche problemy ale winne były stare świece i zawory były do regulacje , teraz jest super , suzi czeka na wiosne i na nowy olej oraz filtry :banghead: , świetny motocykl nie żałuje zakupu , będe szukał teraz jakiejś owiewki streetfighterowej lub po prostu lampe przednią od bandita i wydech 4w1 , a mruczeć ma co wkońcu całe 572 ccm :clap:

 

pozdrawiam serdecznie

 

 

Zamieściłem kilka fotek które były robione w grudniu - są co prawda z telefonu ale widać na nich ładnie (nie mogę znaleźć foto z cyfrówki) - http://bikepics.com/members/bobek358/85gsx550/

 

 

Teraz to wygląda nieco inaczej :P nie ma wydechu (malowanie tłumika i kolektora na czarno), zdjęty dekiel od koła magnesowego, zdjęta miska i lampa (robię nowe mocowania bo to są szpetne). A i bym zapomniał siedzenie jest na nowo obijane.

Edytowane przez bobek358
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no świetnie od czego masz lampe przednią ? ja myśle o jakiejś owiewce ala streetfighter z soczewkami i malowaniu na granatowy metalik , coś czuje że na wydech 4w1 już mi funduszy nie wystarczy ... droga jest taka inwestycja ?

 

pozdrawiam

 

p.s znacie może jakąś dobrą stronkę o tym motocyklu lub jakieś forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no świetnie od czego masz lampe przednią ? ja myśle o jakiejś owiewce ala streetfighter z soczewkami i malowaniu na granatowy metalik , coś czuje że na wydech 4w1 już mi funduszy nie wystarczy ... droga jest taka inwestycja ?

 

pozdrawiam

 

p.s znacie może jakąś dobrą stronkę o tym motocyklu lub jakieś forum ?

 

Wydech 4w1 no to troszkę trzeba liczyć, musisz dorobić kolektor aby wszystkie przechodziły na jedną stronę, lub możesz przerobić stare. Następnie rura łącząca kolektor z wydechem (u mnie jest z kwasiaka i za 2 spawy -w miejscach zagięć - zapłaciłem 50 czy 100 zł) no i jeszcze jakiś wydech ... ale gra warta świeczki bo efekt jest zajebisty :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek glos motocykla moze wydac ci sie duzo lepszy to warto wiedziec ze te GSXy najlepiej chodza na fabrycznych wydechach i ukladach ssacych.

Tak ze jak chcesz to rob 4 w 1, ale nie przerabiaj oryginalnego jezeli jest w dobrym stanie bo jeszcze mozesz do niego wrocic.

 

Adam M.

 

J

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam M. napewno masz racje poniewaz moj stary znajomy mechanik mowi zawsze : skoro fabryka to tak zrobila to tak jezdzi najlepiej i tak musi jezdzic :icon_razz:

 

 

 

p.s coraz czesciej jednak mysle o lampie od Bandita poniewaz sporo jezdze noca i te soczewki z malej owiewki moga sie nie sprawdzic :/

 

 

p.s 2. Bobek dzieki za info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek glos motocykla moze wydac ci sie duzo lepszy to warto wiedziec ze te GSXy najlepiej chodza na fabrycznych wydechach i ukladach ssacych.

Tak ze jak chcesz to rob 4 w 1, ale nie przerabiaj oryginalnego jezeli jest w dobrym stanie bo jeszcze mozesz do niego wrocic.

 

Adam M.

 

 

Pewnie i masz racje fabryka zrobiła to tak powinno być, ale oryginalnego wydechu już nie ma i nie będzie :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czasem ty latales takim niebiesko-bialym gsx z napisem SPZEDAM (napisane czarnym markerem) ?????

jak to ty to normalnie ZEZNIK Z CIEBIE az mi szkoda sie robilo tej suzi jak na nia patrzylem.

 

no co Ty! dlaczego szkoda? suzy to naprawdę sprzęty nie do zajeżdżenia o ile się o nie w miarę dba :icon_twisted:

 

tu jedna fotka z wrześni i możliwości enduro suki :bigrazz:

http://borntoride.pl/galerie/6zlot/slides/...0JPEG%20of.html

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...