Skocz do zawartości

Motor do 4000 zł [wasze propozycje]


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co rozumiecie pod pojęciem wykonanie, ale przyznam bez bicia że oprzyrządowanie kierownicy w KDX'ie ladnie wykonane nie jest :D . Predator jak chcesz to mam KDX do sprzedania za niewiele drozej ale za to masz motocykl z wszystkimi gratami nowymi silniku+ masa rzeczy nowym z zewnatrz i czarne obręcze (yeah :mrgreen: ) .

Wal na PW jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predator tam gdzie wjedziesz DR 350 to i 600 wjedziesz bo 350 wcale taka lekka nie jest i do wyczynow nie nalezy ,a ze 600 sa duze a napewno wieksze i ciezsze od 350 to owszem tu sie zgodze .Nie chwale swojego sam mysle o enduro 400 , 500 ccm ale tylko ze wzgledu na cene a nie wage

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomyK ma racje albo japonia albo jakiś Austriak

 

Rotax o ile się nie myle był kiedyś stosowany w ktm, pozatym rotaxy to silniki o austryiackim rodowodzie. A włoskie silniki miranelli posiadają nowsze DT 50. Także nie ma co gadać bo czy lepszy austryjak czy japonia czy włoszczyzna bo to się mija z celem. Pozatym wszyscy wiedzą że najlepsze silniki 2T robią włosi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotax o ile się nie myle był kiedyś stosowany w ktm, pozatym rotaxy to silniki o austryiackim rodowodzie. A włoskie silniki miranelli posiadają nowsze DT 50. Także nie ma co gadać bo czy lepszy austryjak czy japonia czy włoszczyzna bo to się mija z celem. Pozatym wszyscy wiedzą że najlepsze silniki 2T robią włosi Very Happy

 

Nic dodać nic ująć :D

 

[ Dopisane: 05-03-2006, 21:27 ]

kwas prawda jest taka po prostu chwalisz swoje. I jakość RX przewyższa jakości wykonania KDXa ?

 

Nie chwale swojego, po prostu sam przekonałem się po kupnie ze rx to doskonałe enduro, jakość porównywalna z kdx.

kilka zalet:

-austryjacki silnik rotax123 który przez wiele lat był i jest stosowany w wielu motocyklach

-zawiechy o niebo lepsze niz w nie jednym japoncu (dt,ts,crm,kmx)

-hamulce brembo

i wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kwasa! Rx'a nie można skreślać tylko dlatego że to aprilia! Maszyna jest bardzo dobra i produkowana na dobrych podzespołach! Wg. mnie stwierdzenie że RX jest gorszy od KDX czy WRE to bzdura! Sprzęty są naprawde podobne! Aprilka jest tylko sporo wyższa, ale jeżeli chodzi o komfort jazdy, przeznaczenie, moc i zawieszenie to nie odbiega od konkurencji ani troszke

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może porównamy awaryjność ? Miałem znajomego, który jeździł RX 125 96’ tu się zgodzę enduro pierwsza klasa. No, ale częste awarie zniechęciły mnie do tego sprzętu a naprawdę się do niego przymierzałem. Jeżeli chodzi o zawieszenie, własności trakcyjne, czy osiągi to bez zastrzeżeń, ale awaryjność jest znaczna. Tak jak Alfa Romeo osiągi wykonanie super, ale …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ja bym na miejscu predatora_et powiedział NIE dla Aprili. ALe z tymi wyżej wymienionym zaletami zgadzam się w 100% i co do awaryjności to jeśli ktoś dobrze użytkuje, dba to będzie działać, ale jak się zacznie sypać to koniec. No i to kopanie po lewej stronie...Jeśli jest dobra cena i zadbany sprzęt to moża pomyśleć, ale w innym wypadku to NIE. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może porównamy awaryjność ? Miałem znajomego, który jeździł RX 125 96’ tu się zgodzę enduro pierwsza klasa. No, ale częste awarie zniechęciły mnie do tego sprzętu a naprawdę się do niego przymierzałem

Jakiego typu awarie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z kwasem i enduroguyem. Moim zdaniem to czy moto jest awaryjne czy zależy od tego jak się o nie dba, czy jest regularnie serwisowane, zrobione raz a porządnie czy zawsze po trochu tak oby jeźdżiło :!: Czasami awarie zdażają się przez jakąś głupotem i możliwe że twojemu kumplowi akurat tak się przytrafiło. Wszystkie moto są dobre ale jak sobie pościelesz tak się wyśpisz :!: Śmigałem troche na RXe OLKA i moim zdaniem to świetny sprzęt, zawiecha, heble, mocny silnik, geometria na serio fajna maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kupić za 4000zł DR350, wystarczy tylko poszukać i wcale nie musisz ściagac, za 4500zł to już można wyrwac 92-94rocznik , to 90-92 za 4000zł też znajdziesz.A moto jest fajne,nie wali się, częsci są, moc wmiare, spalanie małe i w teren się nada (nie jest cieżka a i zawias dobry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...