Skocz do zawartości

Co to mam byc??? To jest Chopper???


Gudaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88412499

 

Nie no! Dla mnie to porpostu porażka. Chopper z silnikiem od skuterka. Przecież to już nie jest Chopper, symbol wolności tylko Japońskie badziewie. Ja widze go tylko w takim świetle. A co wy o nim myslicie :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Japońskie badziewie

 

po pierwsze nie Japońskie

po drugie to w niedalekiej przyszłości będzie coraz więcej motocykli tego typu ( :clap: ) jest to kierowane do osób z małym doświadczeniem które jednak nie chcę jeździć typowym skuterem

 

Japończycy już szykują duże motocykle z automatem pod bakiem

 

Ja osobiście nie wypobrażam sobie jazdy motocyklem bez charakterystycznego kliknięcia przy załączeniu biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl w sumie ciekawy - nie kazdy przeciez musi byc hard-korowym rajderem :clap: Im wiecej 1-sladow na ulicach (chocby skuterow), tym wiecej miejsca, miejsze korki i lepsza percepcja wsrod samochodziarzy... Sobie bym nie kupil, ale kobiecie - czemu nie?

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten badziew na Torwarze na wystawie motocykli. Dziwnie wygląda motocykl bez nożnej skrzyni biegów. Może by lepiej też wyglądał, gdyby nie był taki zabudowany i gdyby było widać silnik ale pewnie i to by mu niewiele pomogło. Jeszcze te piękne chłopaczki jak z kalendarza żygolaków :lol: :lol: :lol: dla samotnych pań. A fe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wszystkiego pozycja za kierownica jakas nie taka - popatrzcie na tego z bandana USA made in china - siedzi jakis taki zgarbiony, lokcie ma cofniete za bardzo do tylu - nie widzi mi sie to...

 

skoro powstaja "choppery" z automatem to moze zaczna powstawac skutery z normalna skrzynia? :)

 

pomieszanie z poplataniem...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten badziew na Torwarze na wystawie motocykli. Dziwnie wygląda motocykl bez nożnej skrzyni biegów. Może by lepiej też wyglądał' date=' gdyby nie był taki zabudowany i gdyby było widać silnik ale pewnie i to by mu niewiele pomogło. Jeszcze te piękne chłopaczki jak z kalendarza żygolaków :lol: :lol: :lol: dla samotnych pań. A fe.[/quote']

 

Dla porządku : na torwarze był inny model (v3), a silnik widać, bo jest w tylnym wachaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...