Skocz do zawartości

Marki motocykli co decyduje o ich wyborze?


Rekomendowane odpowiedzi

(...) dlatego moje pytanie ponawiam ktory rok HONDY CRF450 mam wybrac (...)

Generalnie im młodszy rocznik tym lepiej. Tyle w temacie o rocznikach.

A jeśli masz ograniczony koszt (do 10k?) to możesz pokusić sie o młodszy rocznik na rzecz lepszego stanu technicznego od młodszej padaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie im młodszy rocznik tym lepiej. Tyle w temacie o rocznikach.

A jeśli masz ograniczony koszt (do 10k?) to możesz pokusić sie o młodszy rocznik na rzecz lepszego stanu technicznego od młodszej padaki.

moze sie pokusić chyba na starszy rocznik w lepszym stanie :icon_twisted: cośik ci sie popaplało he he he

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghollum masz racje..no i ogolnie to nie chce sie wkurwiac o byle gowno tak jak to teraz ma moj sasiad..ale mysle ze i 2003 i 2004 tez sa spoko w ujezdzaniu..jakos tak mi sie zdaje i po cenach patrzac niewiele sie roznia od 2005 niektore nawet sa bardzo podobne cenowo..chodz STARSZE MODELE..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli starsze 250 4T to chyba najlepiej Yamaha bo jest to dość dopracowana konstrukcja (zwłaszcza roczniki 2004)

Hondy moim zdaniem najlepiej od rocznika 2007 tak samo jak i KTMy.

Co do 2T to właściwie obojętne jaka marka, kierowałbym się stanem technicznym i osprzętem który jest na motocyklu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale mi chodzi o kupno 450 4T...i mysle ze co bym nie wybral rocznik 2003 czy 2005 to bede zadowolony..bo narazie nigdzie nie znalazlem narzekania na ten sprzet no procz tych ZAWOROW..trzeba bedzie wymienic na stalowe i looz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość/cena .I nie mowie o jakosci wykonania tylko bardziej o całokształcie(serwis, częsci, koszty eksploatacji, osiagi) no i dizajn Wygrała Honda.Przegrało Kawasaki,zwłaszcza jak widze to "urocze" zielone malowanie ;]. Znam też pare kwiatuszków technicznch dotyczacych starszych modeli kawy (typu za ostry kat gniazd zaworowych czy brak zabezpieczenia dzwigni w deklu sprzegłowym )

 

Na wybór ma tez wpływ podejscie lokalnej społecznosci do danej marki. Np. nie kupie samochodu BMW bo wszystkiwe miejscowe buraki sie bejcami rozbijają aczkolwiek nie wiem jak wygląda bejca od strony technicznej na tle konkurencji, moze byc na topie ale ja tego nie kupie.

Dlatego Kawasaki przegrało po raz kolejny. Co dres to ma kawe pod dupa, moze jakas miejscowa przypadłość.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niepotrafie powiedziec co o tym zadecydowało ale ja jakos przekonałem sie do HONDY :D :clap: :biggrin: Jeszcze niewiem jake bedzie moje nastepne moto ale prawdopodobnie bedzie to honda :buttrock: :buttrock: :buttrock: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedziale cenowym 1-2tys zł tylko CZ :biggrin: choć za 2 tys czasem idzie wyrwać jakąs np starą yz490 czy cr 500 z tym że wszyscy mi mówią że niema sensu coś takiego kupować pomijając moc to jak tylko coś sie zepsuje to wkładasz 5x tyle co jest warta o ile w ogóle dostaniesz częsci :biggrin: (cr 500 czy starego kx500 podobno idzie przerobić żeby np pasował tłok od chłodzonych cieczą natomiast yz raczej do śmieci :cool: )

 

mówie o fullcrossach enduro do 2tys to jest co wybierać........jak ktoś pisał byleby najlepszy stan techniczny marka nieistotna :D ja też mam jakiś ogromny sentyment do hondy ale lepiej cz za 2 tys niż cr za 3 tyz :D :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, kiedy chciałem sie przesiąść z MZ na japońca czytałem z 3 miesiące forum o enduro\cross.

No i kiedy przeglądałem allegro niedaleko mnie była DR 125. Weszłem szybciutko na forum, poczytałem troche i zdecydowałem ze kupie motocykl. Kupiłem suzuki dlatego ze jest do dobra marka, do DRki dostane częsci praktycznie wszędzie, mało spali, jest bez awaryjne no i tanie. I co zadecydowało o kupnie.

Ale jesli trafiła by mi się XLRka też smiało bym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...