Skocz do zawartości

Sprzęt do stuntu, jaki motocykl ( stunt )


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym niszczeniem to nie do końca tak... fakt że może to i nie zbyt mądre ale oni polecieli do australii bez swoich maszyn i tam od sponsorów dostali kilka maszyn z jakiegoś szrotu salvage...

Te maszynki na własną ręke(jedynie dostęp do warsztatu dostali) musili przywrócić do życia a potem przygotować do zawodów- po nich i tak trafiłyby zpowrotem na złom bo z góry założone było że wyjadą po raz ostatni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak to idioci... na servin it up 2 niejaki darius skatował w podobny sposob swoją własną 929 (ew dostał ją od sponsora ale prezz cały film przewija się ten motor)

Gdy wysłałem mu zapytanie mailem czy nie miał by ochotry zamiast doszczetnie zniszczyć sprzet odstawić go dlamnie... podkreśliłem nawet że moge wziąć nawet zwłoki... ale nie jedyne co mi powiedział to GO TO WORK!! To szczyt debilizmu ani to fajne ani rozsądne... A tak poza to na servin it up 2 skatował dwa sprzety CBR 929 (wytrzymała z 30 sekund i pękł blok) i R1 (katował ok minuty i strzelił tylko korek od chłodnicy).. nie ma co siano im do łbów poudeżało... Mi to szkoda nawet 20 letniego ogara skatować bo wiem że ma on jakaś wartość i wiem że jeszcze komuś sprawi kupę radochy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGŁA ale nie popadajmy w obłęd... każdy robi to co lubi!

Ten gośc o którym mówisz to darius Khashabi czyli obecnie niekoronowany kól tego sportu... jest jednym z niewielu ludzi którzy sa na tyle dobrzy że potrafią żyć z tego sportu a w jego przypadku to jest życie na naprawde wysokim poziomie- poprostu jest swego rodzaju gwiazdą. Sam zajmuje sie swoją promocją, sam pilnuje swojego portalu internetowego i przez niego głównie rozprowadza swoje filmy(a także inne) i od tego sie tak naprawde zaczęła jego sława i pieniądze i wcale nie jest tak że ma kilku mega sponsorów którzy obsypują go workami pieniędzmi.

 

Pomyśl w ten sposób- gdy ktoś kręci fabularny film ile oni tam na wysadzają w powietrze samochodów, ile narozbijają, ile budynków zniszczą... jednym słwoem idąc tym myślemniem ile pieniędzy zmarnują!? Ale na tym polega show, ludzie chcą widzieć takie rzeczy więc ktoś to robi! Skoro go na to stać to czemu nie!? Nakręci taki film jak Servin it up a tam ludzie oczekują tego typu excesów i sensacji i dlatego kupują takie filmy!

Oni gdy zaczynali też nie mogli sobie pozwolić na takie niszczenie sprzętu ale teraz to już inna para kaloszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym polega show, ludzie chcą widzieć takie rzeczy więc ktoś to robi!

 

O! I właśnie o tym mówie. Pierwotne przeznaczenie motocykli to była jazda użytkowa. Niestety obecnie społeczeństwo jest tak zdegenerowane (doskonałym przykładem jest USA), że ludziom już nie wystarczają wyścigi, pokazy, tricki itp. Obecnie jak nie ma krwi, bólu, cierpienia, ww. niszczenia przedmiotów martwych to się to po prostu nie sprzedaje (choćby sponsorowane filmy FOX'a - "Crusty Demons of dirt"). Takie postępowanie jest po prostu "trendy", "cool" itp. itd. Rzygać się chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA jest co najmniej chore!! I niszczenie sprzetów które nazywa się SHOW uważam za totalny debilizm... Choć wiem że dla takiego Dariusa to czysty chajc... zniszczy jeden motor ale to niesamowicie wpłynie na sprzedaż filmu zwłazcza w stanach gdzie sport ten stał się popularny jak deska i tak komercyjny jak żadko co jak to a!ntek napisał Rzygać się chce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA jest co najmniej chore!! I niszczenie sprzetów które nazywa się SHOW uważam za totalny debilizm... Choć wiem że dla takiego Dariusa to czysty chajc... zniszczy jeden motor ale to niesamowicie wpłynie na sprzedaż filmu zwłazcza w stanach gdzie sport ten stał się popularny jak deska i tak komercyjny jak żadko co jak to a!ntek napisał Rzygać się chce!!

 

zgadzam się z IGŁĄ i a!ntkiem !! amerykanie są poj**ani i tyle, liczy się tylko "show" cokolwiek to teraz ku*wa znaczy. ja nigdy nie pozwolibym sobie na świadome skatowanie/zniszczenie motocykla. jeżeli coś się kocha to tak się nie robi a te półdebile z USA najwyraźniej nie kochają motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale ja wcale nie powiedziałem że to zdrowe- wszyscy wiedzą, cały świat jacy są amerykanie i teraz takie rzeczy dlamnie nie są w ich wykonaniu niczym nadzwyczajnym... poprostu juz sie zdążyłem przyzwyczaić do ich pokręconych pomysłów i wypaczonego podejścia do świata i życia... :D

Ja też bym nie zrobił tego co oni bo to poprostu głupie i tyle ale oni widocznie inaczej patrzą na motocykle bo są inni. Być może gdyby żyli w Polskich realiach przez jakiś czas inaczej patrzyli by na świat!? :)

 

Szramer jesteś pewnie że w tym roku go tak mianowlai? Bo jak ja byłem w USA to wszędzie(oczywiście jak sie interesowałem tym troche) było słychać nazwisko Khashabi'ego a Crazy Dan Martin(wiem o którym gościu mówisz) z tego co pamiętam nie był nawet wydelegowany jako reprezentacja USA do Australii... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak to idioci... na servin it up 2 niejaki darius skatował w podobny sposob swoją własną 929 (ew dostał ją od sponsora ale prezz cały film przewija się ten motor)  

Gdy wysłałem mu zapytanie mailem czy nie miał by ochotry zamiast doszczetnie zniszczyć sprzet odstawić go dlamnie... podkreśliłem nawet że moge wziąć nawet zwłoki... ale nie jedyne co mi powiedział to GO TO WORK!! To szczyt debilizmu ani to fajne ani rozsądne... A tak poza to na servin it up 2 skatował dwa sprzety CBR 929 (wytrzymała z 30 sekund i pękł blok) i R1 (katował ok minuty i strzelił tylko korek od chłodnicy).. nie ma co siano im do łbów poudeżało... Mi to szkoda nawet 20 letniego ogara skatować bo wiem że ma on jakaś wartość i wiem że jeszcze komuś sprawi kupę radochy...

Nie chce nikogo obrazac ale kogo ty tutaj nazywasz idiota?W zyciu bym sie nie znizyl do twojego poziomu wysylajac meila do kogos czy by mi nie dal swojego motocykla zamiast go katowac,koles ciezko musial pracowac zeby dojsc do tego do czego doszedl,latwo mu to tez nie przyszlo i bedzie teraz rozdawal motocykle za darmo bo komus ZXR400 nie wystarcza.Jego odpowiedz byla baaaaardoz dobra!Jakbym mial tyle kasy co on to bym dawal kase ale biednym dzieciom.A teraz odnosnie katowania sprzeta,wedlug was jest to wiesniactwo,bo ten motocykl mogl byc kogos marzeniem i mogl mu sprawic przyjemnosc.A teraz prostu przyklad:czy zdaza wam sie wyrzucac resztki po obiedzie do kosza?Napewno tak,dla was nie jest to duzo,ale dla dzieci z afryki ktore umieraja z glodu..albo nawet bezdomnych na ulicach z waszego miasta zeby juz tak daleko nie szukac....tak wiec czy wyrzucanie resztek obiadu czyni was burakami?Nie?A niszczenie motocykla na ktory sie samemu zarobilo?Tak???Czegos nie kapuje...niby przyklad debilny ale jeszcze bardziej debilne jest nazywanie kogos burakiem za to,ze moze sobie pozwolic na zmienianie motocykli jak rekawiczek.

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotą jest przez to iż niszczy sprzeta a nie przez to że mi go nie dał... myslisz że napisałem meila po to żeby naprawde mi dął ten motor... ?? ty się włeb pie**olnij na ch*j komu zwłoki za których transport trzeba zapłacić więcej jak są warte :) ... i nie obrażaj mnie gościu bo od tego to ty tu nie jesteś... !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles ciezko musial pracowac zeby dojsc do tego do czego doszedl

 

O jakiej ty pracy mowisz ?? O tym ze duzo cwiczyl, czy o tym ze musial zarobic na sprzeta ??

Bo jesli musialby duzo sie napracowac zeby kupic jakiegos sprzeta to napewno nie dobijal by go tak bezsensownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...