Skocz do zawartości

Gdzie po opony? Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Dunlopy mają w Intermotors na Jagiellońskiej. Nie wiem, gdzie jeszcze. Jestem na razie w fazie testowania ciekawego źródła nowych gumek, jakim jest niemiecki ebay. Jak moje opony dotrą bez zarzutu, opiszę procedurę.

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony juz kupilem w suzuki na targowej.Cene wytargowalem nizsza niz w intermotors.Poza tym intermotors bede omijac szerokm lukiem.Olewka klienta i brak fachowej wiedzy

Ja wczoraj zajechałem do Intermotors na Waryńskiego w Warszawie ale okazało się, że cały dział motocyklowy jest zamknięty i 'powinien być otwarty od kwietnia' - trochę dziwne, jakby motocykliści budzili się ze snu zimowego :P . Może jak będę miał jeszcze czas to do nich zajadę w kwietniu ale specjalnie mnie nie zachęcili do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Intermotors to mam mieszane uczucia. W środę szukałem kasku, na Jagielońskiej jakaś panienka nie miała za bardzo pojęcia jak mi pomóc, a dwóch gości siedziało i grzebało w komputerze - kompletna olewka ,nawet nie oderwali wzroku od ekranu - efekt - nic nie kupiłem. Natomiast na Waryńskiego dział motocyklowy rzeczywiście zamknięty, ale był bardzo fajny koleś, chyba Jacek, który poszedł ze mną , pokazał co chciałem zobaczyć i chwilę pogadaliśmy o kaskach - wie o czym mówi. Więcej takich ludzi w salonach to będzie OK . :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie punkt wulkanizacyjny przy Puławskiej 257, obsługują tam także motocykle.

Nie pamiętam numeru stacjonarnego, ale mam komórkę do szefa który jest przedstawicielem Dunlopa i ma niezłe ceny: 602 391 679, P. Bekasiewicz.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys podac namiary na tego tego dilera Michelina z Ciechanowa.Dobra cena 900zl za komplet.

 

Podaję namiary: 06-400 Ciechanów, ul. Wesoła 3F. tel. (0-23) 672-50-06. Czynne od poniedziałku do piątku 8:00-17:00, sobota 8:00-13:00.

Dobre ceny na Micheliny i Metzelery, np. Pilot Power - 1000 PLN, M1 - 900 zł. Gumy mogą dostarczyć do kupującego w 24 godz. kurierem za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...