Skocz do zawartości

MOTOR SHOW -WAWA


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra napisze choc jeden pozytyw - podobala mi sie obsluga firmy produkujacej odziez " MODEKA" Pani ktora zajmowala sie prezentacja potrafila dobrze opisac zalety i co wazne wady prezentowanych produktow - kupilem sobie fajna kurteczke i wlasciwie tylko z tego powodu jestem zadowolony. :)

Jeszcze raz POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

PS. cos pisaliscie o jakich targach w kwietniu - co to ma byc?

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 19:09 ]

dziekuje mojej kochanej ZONIE - za co ? Za to ,ze mnie nie zabila jak poznale cene kurteczki - kurcze mam SUPER SUPER ZONE!!!!

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 19:11 ]

KOCHAMi pozdrawiam SERDECZNIE!!!

BUZIAKI Skarbie - a i nie patrzylem na zadne hostessy tylko na Motorki no i kurteczki.

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 19:12 ]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: moze teraz pozwoli mi kupic spodnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj po poludniu. o 16.30 poszlo z glosnikow: "szanowni wystawcy, prosze w tak bezczelny sposob nie demontowac jeszcze stoisk, do zamkniecia imprezy poltorej godziny". zenada - tak znudzonych i skacowanych twarzy, jak geby czesci wystawcow, dawno juz nie widzialem...

fachowa ekipa stoiska shoei - potwierdzam

na stoisku suzuki hitem byl "szol" w wykonaniu pani (jest na zdjeciach powyzej na gikserze w bialej bluzce), o ktorej ktos z tlumu powiedzial "lata doswiadczenia w tancu na rurze". wyginala sie i rozbierala w rytm piosenki z tekstem "suck my dick"... no coz, moze tak trzeba robic promocje motocyklowe...

no i co drugi jednoslad to chinsko/tajwansko/koreanska tandeta....

dwie dychy za cos takiego to zenada i przegiecie jak na moj gust

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mnie też nie zachwyciło całe to widowisko, ale muszę powiedzieć że obsługa była przesympatyczna.

Moim zdaniem Suzuki wypadło najlepiej, zaraz po była Yamaha.

Choć niewiele można było zobaczyć :) to największą radość miałam z dosiadania 300 kilogramowych bestii, bo normalnie nikt o zdrowych zmysłach by mi nie dał, bo zawsze się śmieją że za multka jestem. Ale przynajmniej się upewniłam, że swoje 195kg bez problemu mogę zamienić na coś większego, tylko będę potrzebowała pomocy przy podnoszeniu :( hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej poszło niektórym poszukującym dodatków, ale to niech się samo wypowiedzą.

 

Ja rozglądałem się głównie za kaszkietem dla siebie (i jeszcze paroma duperelami) i trochę ich poprzymierzałem, jeden nawet przypadł mi do gustu. :( Jednak jestem w stanie zrozumieć, że ludzie, którzy wybrali się w celu nacieszenia oczu motocyklami, mogą być lekko zawiedzeni i odczuwać pewien niedosyt. Nieco denerwujący był też ścisk panujący na dolnej hali :) ; na górze było o wiele luźniej.

Moją szczególną uwagę przykuł film o produkcji kasków w fabryce Shoeia wyświetlany koło stoiska tegoż producenta.

Podsumowując, nie żałuję dziesięciu złotych wydanych na wjazd, aczkolwiek mogło być ciut więcej samych motocykli. :roll:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem cala rodzinka w niedziele i powiem ze fajnie bylo, maly mial ubaw co nei miara, siadal na wszystkim co tylko bylo :) Sporo motorkow ale strasznie malo akcesorii na sciga, rekawiczek alpiny nie widzialem ... tak czy siak warto bylo wydac kaske na bilet.

 

wojtispider2fy.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę i nie żałuję. Mimo to że dłużej jechałem na wystawę niż na niej byłem (250km). Trochę rozczarowało mnie Kawasaki. Liczyłem że zobaczę ZZR1400. No trudno zadowoliłem się autem i motocyklami z MotoGP.Jak zwykle Suzuki i Yamaha pokazały najszerszy asortyment.Niestety znowu nie było BMW które 3 lata temu pokazało klasę.Na otarcie łez pozostały tylko hostessy. :)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...