Skocz do zawartości

MGH - wyprawa na Dolny Śląsk 11 - 15(16).08.2006 R.


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Państwu.

Wypada mi w imieniu swoim i Kasi podziękować Miro_N za pozytywne załatwienie mojej prośby oraz Hubertowi za okazane zaufanie i wciągnięcie nas na listę. Następnym razem Hubercie nie będę Cię unikał, jak w lutym w Qfajce :banghead:

Pozdrawiam

 

Kurde, nie wiedziałem, że u nas takie kumoterstwo się szerzy, że trzeba wszystko załatwiać po znajomości. Co ta kadra dowódcza opowiada po za moimi plecami :P A poza tym nie zawuażyłem, żebyś mnie unikał w Qfajce .. Ale może byłem zbyt trzeźwy.

 

 

fajnie, fajnie!

już się nie mogę doczekać tego obiadku.

ale nie wiem czy wiecie, że mamy na dojechanie 1,5 godziny ;-)

 

A nie myśleliście, żeby przełożyć obiadek na sobotę? W niedzielę straszą trochę jakimś deszczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna lista uczestników przedstawia się następująco:

1) mar-95

2) Dorka

3) Aker

4) Aga

5) Hun996

6) Mallutkii

7) Hubert

8) Vlaad

9) Zbycho

10) Gregor

11) Lucek

12) Miro_N

13) Prot

14) Kaśka

 

Jakby zgłosiły się jeszcze dwie osoby, to mielibyśmy cały ośrodek dla siebie

 

Że tak powiem... Nie wiem, czy nasz Hetman przejawem lekkiej sklerozy chce niepostrzeżenie wniknąć głębiej w struktury EKG :cool: :P , ale wezmę już to na siebie, łącznie z konsekwencją podważania autorytetu HQ :icon_razz:

Wracając do ad remu :wink: - przyjmując ostatnią opcję, są jeszcze wolne miejsca.

Nie chodzi o chętnych z łapanki, ale parę osób wyrażało zainteresowanie i do nich głównie prośba o decyzję.

Sierpień daleko, to prawda, ale ryzyko jest jednakowe dla wszystkich. W ciągu najbliższych dni obiecałem dać odpowiedź, którą, jeśli będzie na tak, należy poprzeć w ciągu 2-3 tygodni argumentem finansowym (to już będzie nadzorował Hubert).

Stąd prośba o jednoznaczną akceptację przedstawionych wyżej warunków (oprócz tych, którzy juz to uczynili :banghead: ) hmm... dość szybko... :P

:cool:

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Hubert @ 05-04-2006, 8:12)

 

 

A nie myśleliście, żeby przełożyć obiadek na sobotę? W niedzielę straszą trochę jakimś deszczem...

 

 

 

Nie siej Wodzu zamieszania

 

jeżeli chodzi o mnie, to może być rówież i sobota.

toć możem się dogadać.

tak czy inaczej ja z gregorem i akerem (który nie moze być ...) jemy obiad w Ostródzie.

chętnych zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie, to może być rówież i sobota.

toć możem się dogadać.

tak czy inaczej ja z gregorem i akerem (który nie moze być ...) jemy obiad w Ostródzie.

chętnych zapraszamy!

 

 

Ja to mogę tylko w niedzielę.....ale i tak zależę od:

 

- serwisu Suzuki :banghead: (w wersji jeździec) i/lub Akera :cool: (w wersji jeździec lub plecaczek :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie dołaczam do grupy,z kasą tez nie wymieknę :banghead: najwyzej jak by co nie wypaliło z czasem to będziesz miał śwagier pełno wymiarowe wyro :P

 

Dopisane!

 

Ponieważ propozycja Mirka nie spotkała się z żadnym sprzeciwem, więc ustalamy, że noclegi robimy w gospodarstwie agroturystycznym.

 

Jeśli chodzi o ten wypad do Ostródy, to nie chcę robić zamieszania Gregorowi, bo, jak zrozumiałem, jemu niedziela zdecydowanie bardziej pasuje. To w końcu ich spotkanie. Ja się dostosuję - jeśli będe mógł, to pojawię sie w niedzielę, jeśli mi coś wypadnie, to polatam trochę w sobotę. Muszę wykręcić jeszcze kilka kilometrów przed pierwszym przeglądem, więc i tak jechałbym racej spokojniej niż szybciej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za dopisanie mnie do listy :(

Bardzo chętnie z tak szacownym gronem zwiedzę dolnośląską krainę :icon_razz:

Od 2 lat mieszkam we Wrocławiu ale jedyne co mi Prot pokazał to wszystkie knajpy na rynku :banghead: :)

Wyjazd jak najbardziej mi pasuje, w końcu będzie niepowtarzalna okazja, żeby pozwiedzać cuda tego regionu :icon_razz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat mieszkam we Wrocławiu ale jedyne co mi Prot pokazał to wszystkie knajpy na rynku :icon_razz: :(

 

:icon_razz:

znaczy się, zaczął prawidłowo od prezentacji współczesnych przykładów najważniejszej spuścizny kulturowej, której korzenie sięgają czasów piastowskich, dając tym samym dowód na historyczną polskość ziem dolnośląskich :crossy:

 

Zaś co do listy i towarzystwa... :) cóż... Są tego pewne konsekwencje i nie pomogą na to żadne znajomości :banghead: :crossy:

 

Hmm... No dobra, zobaczę, co da się zrobić :P :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam ! nie robcie na razie rezerwacji.

Do sierpnia może się dużo zmienić jak już chyba wcześniej napisał Vlaad, miesiąc przed imprezą jest odpowiednim okresem na zaklepanie bazy. A jak będzie zajęta to nie widzę problemu, znajdzie się inną np. w Rzeczce w hotelu w którym był zlot gutków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...