Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

o muminek widze, ze ci sie spodobalo... :banghead: , jak pewnie pamietasz pisalem w ub. niedziele o zakonczeniu sezonu w targowisku tez nas bylo az 3 ducati, ja shogun i jakas lala na czerwonym monsterku, ktora gdzies sie rozmyla w ciemosciach...

 

Co do piwka to b. chetnie, ale to chyba dopiero na wiosne, choc jezdzi jeszcze Intercity...

 

pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin ma to juz za soba :flesje:

 

http://i59.photobucket.com/albums/g303/mel...ofelvin/065.jpg

ps

plakat znalazlem w krakowie

 

dobrze Melvin, że Twój piesek ma takiego Pana jak Ty - prznajmniej nie jest mu strasznie chodzić po ulicach Sydney :banghead:

 

A tak poważnie - idę oglądać wyścigi Moto GP - może Ducati znowu zabłyśnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz wiadomo - Tony Eliass :flesje: na pozycji nr 1 (gościu świetnie jeździ ślizgiem wchodząc w zakręty), Rossi na poz 2 i na 3 pozycji Roberts jr. Co do Ducatów - Gibernau - połamana ręka po wypadku (ktoś go wywalił - nie pamiętam kto, a Capirossi - gdzies w środeczku.

Nie był to wyścig dobry dla Ducati - ale cóż tak to bywa .

Ciekawostka- w konkursie Eurosportu nikt nie stawiał na Eliassa - nik nie wygrał :banghead:

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMC, widziałem w salonie Triumpha fajne cacko dla Ciebie, Silnik 3 cyl. rzedowy, ułożony podłużnie poj 2,2 litra, moc 140KM, moment ponad 200 Nm :banghead: Szkoda tylko że cena powyżej 70kzł.

Pozdro

 

masz pozyczyc :cool: to zaraz jade :flesje: wiem o czym piszesz, potezna maszynka, alew sumie wylacznie do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pozyczyc :cool: to zaraz jade :flesje: wiem o czym piszesz, potezna maszynka, alew sumie wylacznie do miasta.

 

tu się z Tobą nie zgodzę :banghead: . Rocket III nie jest miejskim sprzętem (zobacz http://www.triumph.net.pl/Rocket_III.php)

Widziałem kilka takich maszyn po Polsce i chopperowcy uprawiali na nich normalą turystykę. Wydaje mi się, że nie jest to miejscki motor, chociażby pod względem masy (chyba powyżej 320 kg) i rozmiarów (szczególnie długości)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest tez historia CBX 1000. Adam(brat Ryska- amerykanin) pojechal na przelomie 70/80-tych lat do stolicy i widzial na stacji CPN CBX 1000, CB 750 i jeszcze Benelli Sei - i dostal szoku i zaczal marzyc o takich rakietach(jezdzili z Rychem wtedy M-kami i Uralami), po wielu latach jak zaczal zbierac klasyki do kolekcji pojechal pod Poznan po CBX i po paru dokumentach, dokopal sie wlascicieli i doszedl do wniosku ze to ten sam motocykl na 95 % poniewaz pierwszym wlascicelem w Polsce byl Warszawiak, a wtedy(przelom70/80)widzial CBX tez z rejestracja Warszawska- a ile CBX 1000 bylo wtedy w Warszawie? Raczej 1-slownie jeden.Tak oto ma prawdopodobnie w swoim garazu motocykl marzenie z lat swojej mlodosci.Pozdr.anek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zatankowalem Klekotka 748 benzynka ze stacji firmy "badziewie", nie wiem czy bylem przewrazliwiony, ale na ucho bylo slychac twarda prace silnika i nie przekraczalem 80 km/h , dojechalem do miasta i zatankowalem pod korek 98 okt. i wiecie co twarda praca silnika znikla...- omijajcie jak mozecie podejrzane stacje, bo znow pewnie jakas afera bedzie z rozcienczalnikiem przemyslowym, ale nie musi sie to odbijac na naszych silnikach.

Dzisiaj byla u nas piekna pogoda, ale Ducatisti z Motostodoly Jedwabne tym razem walczyli nie z czarna wstega szos, lecz z jablkami, tzn. Ryska zona ma sady i pomagalismy zwozic jablka do przechowalni, wyscigowym sprzetem marki Massey Fergusson, zaliczajac przy tym terenowa trase miedzy jabloniam i przez trawe wysokosci czlowieka...ale czasami takiemu mieszczuchowi jak ja przyda sie fizyczny wysilek... Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Podobno paliwo o wyższej liczbie oklatów czyści nieco zawory, ale czy ja wiem...

tak moze byc w przypadku samochodow i jap motorow, ale nie jest w przypadku V twin silnikow

wytlumavzenie jest dlugie, techniczne i ja nie ani slowa nie rozumiem (w obydwu jezykach) ale tak jest

 

czuwaj

dyletant melvin :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest najlepsze rozwiązanie to najprostsze rozwiązanie :cool:

Lecz przyznam szczerze, że Melvin mnie zaintrygował tym paliwem :banghead: może jak coś znajdzie na temat tego paliwa to podeśle Sebowi, a ten się tematowi przyjrzy i przełoży na język ogólnie zrozumiały... hihihi

-------------------------------------------------------------------

Cytat Muminek:

Co do przyjazdu - może i coś pomyślimy o tym Intercity

-------------------------------------------------------------------

 

No co prawda Seba nie ma w garazu takiego ducati jak Rycho, ale ma starą, prawie orginalną WSK M21W2S z 1975 roku :P i do tego trochę ciekawostek w barku :flesje:

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...