Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

....Melvin fajna ta Twoja Wyborowa w polsce takiej niewidziałem....

 

ja tez nie, w baltonie tez nie ma. jest u nas w duty free i kosztuje $70; za kazdym razem jak ktos gdzies fruwa to ma za zadanie mi jedna kupic :banghead:

a co do nerwow, to melvin sie juz wyluzowal - zjadl schabowego i mu sie lepiej zrobilo

 

ps

...ale wam temat znalazlem hehehe

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powracajac do tematu watku to przygladnalem sie dzis temu GT1000 i mowie wam - da sie lubiec

w takim byl ladnym szarym kolorze, chromowe rury po dwoch stronach. wygodnie sie siedzi, dosc prosto

powiem wam, ze moglbym go spokojnie do domu wziac; moze sie zabiore za przejazdzke, to wam zdam relacje

i moze w niedlugiej przyszlosci zostane sprzedawca motorow ducati na pol etatu bo czasu mam za duzo - to by byly dopiero jaja :banghead:

 

ale z innej beczki - jutro ide testowac mv agusta brutale 910R; to bedzie frajda :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mamy gościa w alkoholach (paweel) to pewnie gdzieś tę wódkę wykopie, chętnie bym spróbował czegoś takiego "kanciastego" i do tego "skręcanego". Mam tylko nadzieję, że nie ma się po tym skrętu kiszek...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w duzych, tak

podpisujesz forme ze jak glebniesz to placisz swoj udzial $2.000 i wio

np jak jezdzilem ta gola beemka (ale maszyna!!!) to mnie 4 godziny nie bylo i nikt okiem nie mrugnal

 

a teraz jak podjezdzam ta moja choinka to we mnie kluczykami rzucaja hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jakies nagrody powygrywala, cuda wianki. nigdy bym nie wiedzial ale w magazynie Wallpaper wyczytalem o jakims prze-trele-morele barze w holandii gdzie nic innego nie uzywaja i tak ja znalazlem. a trwalo to tez dlugo i tu jej w sklepach nie uswiadczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w zeszłym tygodniu nie wiedziałem, sprawdziłbym czy jest na Słowacji. Paweel liczymy na Ciebie...

No i tak gładko z paliw dla naszych rumaków, przeszliśmy na paliwa dla nas samych :banghead:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poza tym snuje sie po tych salonach ciagle, moj ducati dealer ma tez Yamaha i triumph

tym rocket to nie pojade za pierona bo to bydle olbrzymie a ja chucherko; ale wyglada odjazdowo. harley to mu moze chrom czyscic

ten dzis daytona to odjazdowe moto, mowie ci. a jak kedys jechalem "tryplem" to tylko niebo widzialem :banghead:

 

tak mysle, ze jakby cena byla dobra to niech sobie wezma moje ducati jak stoi a ja wezme brutale; tyle ze bede musial zaczac nowy watek :flesje:

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...