Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byla u nas piekna pogoda, ale Ducatisti z Motostodoly Jedwabne tym razem walczyli nie z czarna wstega szos, lecz z jablkami, tzn. Ryska zona ma sady i pomagalismy zwozic jablka do przechowalni, wyscigowym sprzetem marki Massey Fergusson, zaliczajac przy tym terenowa trase miedzy jabloniam i przez trawe wysokosci czlowieka...ale czasami takiemu mieszczuchowi jak ja przyda sie fizyczny wysilek... Pozdr.Janek.

 

Dla odmiany ja rozochocony sobotnimi jazdami w niedziele chciałe jeszcze pojeździć i ..... nic. Prawie cały dzień (w zasadzie od południa) już zaczęło padać i było mokro. Dlatego rozwrwałem się przy myciu mojego Monstertka, przy czyszczeniu i smarowaniu. I tak w zasadzie minęła niedziela. A już miałem ochotę pojechać na te jabłka do Jedwabnego - to by było fajne zajęcie i relaks dla mięśni rąk, karku i pleców :banghead:

 

Pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ja bym też chciał mieć w garażu ale np. Awo 425, bo jakoś do Japońszczyzny nie pałam entuzjazmem, choć przyznam, że to są dość fajne sprzęty.

Pozdro

 

a ja muszę najpierw mieć pożądny garaż, żeby zacząć coś dokupywać, bo w piwnicy nie będę parkował :flesje:

 

A tak poważnie zaczynam nową chorobę - 749, a może 748 się nazywa. Oj biedny będę jak powiem komuś w domu, że chodzi mi po głowie kolejny sprzęt :banghead:

Pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwone 748 choruję od 3 lat, no ale jakoś nie mogę odłożyć kaski, bo ciagle są jakieś ważniejsze wydatki, ale kto wie??? może kiedyś w garażu obok monstera, zaparkuje 748, toć to już prawie klasyka gatunku...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis u mojego mechanika i stoi u niego zolte 748R z '00 i ma 995km :banghead:

facet kupil za $16.000

ma blue-printed silnik, chip, ohlins ets - ale moto WOW!

 

bylem tez u ducatie dealer odebrac motor; to nie sprzeglo slizgalo tylko CRG "klamka" byla niewlasciwie zamontowana......stowe mnie to kosztowalo ale moto jest na 102 I NIE SKRZYPI

 

siadlem sobie na 749 Dark - fajne ale plecy bola

za to objechalem dookola przecznicy na daytona 675........ale maszyna!!! nic o jezdzie nie wiem bo bo 5km trudno cos powiedziec ale czuje sie SUPER i wyglada sexy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwone 748 choruję od 3 lat, no ale jakoś nie mogę odłożyć kaski, bo ciagle są jakieś ważniejsze wydatki, ale kto wie??? może kiedyś w garażu obok monstera, zaparkuje 748, toć to już prawie klasyka gatunku...

 

Seba

a widziałeś ten sprzęcik http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M302804 - on jest chyba z Twoich okolic :banghead: ?

 

Melvin

dobrze, że jesteś już zadowolony ze swojegoMonsterka - nie ma większej frajdy, kiedy wszystko działa na 102 :cool:

 

Co do wygody na 748/749 to fakt, jest zupełnie inaczej niż na Monsterku, ale coż za przyjemności trzeba płacić - czyż nie :flesje:

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, Muminek, przejżałem zdjęcia, i muszę napisać, że nieźle prezentuje się ten twój monsterek z pługiem i nakładką, coś jakby pod kolor Ci to pomalowali...

 

Melvin, my tu mamy Wyborową wyborową z ziemniaka... :banghead: Żadnych takich wynalazków z eukaliptusa nie pijamy, hihihi

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...