Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak mialem na Junaku przygode z Zukiem to obudzilem sie w szpitalu i pirwsze slowa... co z motocyklem..., reka zlamana na drugi dzien dyla ze szpitala i do garazu- ma baba jak sie dowiedziala malo nie zemdlala i pytala sie czy mam po kolei w glowie , aja po cichu juz prawie calego Juncolka zremontowalem. A zuk paszol won do kasacji -powaznie odbil sie od junaka i mnie i poszedl prosto w slup betonowy i przelamal sie w pol. Czyli Junak kontra Zuk- 1:0 :-)))).

Motocykli(szczegolnie Ducow) mi nikt z glowy nie wybije i tyle.

Jak pojde na emeryture to bede u Rycha juz na powaznie dorabial i dalej na Ducati jezdzil- tylko ciekawe na jakim moze juz bedzie 9999999 :-))).

Jesli chodzi o Ducata jakiego wybrac- trudny wybor- zalezy od tego jaki styl i czy samemu sie jezdzi czy we dwoje. Ja akurat jezdze sam i najbardziej podobaja mi sie Sportowe Duce i Monstery, teraz takze Sportklasiki, jedynie serii SporttouiringS2,4 i 3 nie moge przetrawic za bardzo do Japonii podobne.Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja benzynowa jest z glownej ulicy od W-wy slabo widoczna- wiec to nie chodzi o ta na wylotowce na Mazury-ta na wylotowce jest w Piatnicy za mostem na Narwi(za Lomza).

Jak wjezdzasz to na drugich swiatlach w lewo i zaraz za torami po lewej jest ta stacja orlenu zwana przez nas kurpiewskiego.

Ostatnia wiadomosc- podobno beda wieksze atrakcje niz na otwarciu, jakie nie wiem.Czekam na telefon-Mumin bedziesz sam czy banda?Pozdr.Janek.

 

ja będę sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ducati com.

troche tam w Heritage jest historii, ale malo.

Sam chcialbym cos takiego znalezc- n/t wszystkich modeli Ducati, od np 250 Diana.Janek Klekotek.

 

to jest link, o którym mówił Janek http://www.ducati.com/heritage/index.jhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweel - dobry pomysł - cięcie wodą jest bardzo precycyjne, pod warunkiem, że sprzęt jrst dobry. A gdzie w Białym to riobią?

 

I pytanko - to są oryginalne zegary w Twojej maszynce - czy je zmieniałeś?

Wybierasz się jutro do Łomży do Janka na koniec sezonu?

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest link, o którym mówił Janek http://www.ducati.com/heritage/index.jhtml

 

ano, a jak tam bedziesz to sobie kliknij i polaz po museum - masz 7 pokoi do zwiedzenia

 

 

a co do junaka to ciesze sie, panowie, ze przypadkowo udalo mi sie wskrzesic mile wspomnienia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik dzięki, za chęć pomocy, :smile: moje lusterko jest już zrobione i służy dalej. Twoje się jeszcze moga komuś innemu przydać, leżą na półce i jeść nie wołają...

 

Muminek, cuda można wyczarować, jak się ma dostęp do dobrego warsztatu :icon_mrgreen: , szkoda tylko, że Seb, już czasu nie może na nic znaleźć odkąd Monstera kupił..., do tego szkolić i karmić musi 4 miesiecznego dobermana... :smile: obowiązki Panowie wciąż się zwiększją... Dominik pewnie już coś o tym wie :smile:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin, bajkowe tam widoki macie w tej Australii, pozazdrościć tylko i pomarzyć sobie, w wolnej chwili :smile:

Co do tej wywrotki kilka postów wyżej, to ja na trawniku, takie samo salto zrobiłem...

 

KMC, widziałem w salonie Triumpha fajne cacko dla Ciebie, Silnik 3 cyl. rzedowy, ułożony podłużnie poj 2,2 litra, moc 140KM, moment ponad 200 Nm :icon_mrgreen: Szkoda tylko że cena powyżej 70kzł.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po zakonczeniu sezony w Lomzy(przynajmniej u mnie-reszta bawi sie nadal), Muminek juz pojechal do Warszawy-tez musi wczesniej byc w domciu.

Imprezka niezla bylo pare motorkow i parada przez miasto-prawde mowiac myslalem ze sprzetow bedzie mniej, byla wspolna modlitwa przed kosciole- tylko mialem zastrzezenia do ksiedza w kazaniu mozna bylo odczyc ze motocykle go nie kreca- nastepnym razem ta atrakcje ja sobie daruje wole samotnie modlic sie w milczeniu...

Potem przejazd do miejsca balangi i konkurencji-rzucanie silnikiem i przeciagania liny- o dalszych atrakcjach nic nie powiem bo z rzyskiem i z Ryskiem sie zwinelismy do Jedwabnego. Jak Krzys wroci moze dopisze reszte- i jakie zdjecie wstawi-jak bedzie mial chwile czasu.

Dzieki Krzychy ze przyjechales- mamy kolejny kontakt Ducatistowy i moze nastepnym razem my wpadniemy do stolicy?? Pozdr fur alles.. Janek-Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...