Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przychodzi mi do głowy mała refleksja, mówi sie że Polska to dla Ducati rynek marginalny, tylko dlaczego importer nie wystawia się na największych tego rodzaju targach w Polsce, nie pokazują nowości i takie tam. Może jeżeli by ludziska pooglądaliby sobie maszynki, to zmienili by zdanie i zaczeli kupować porządne motóry a nie skośnookie. Wystarczyło by zrobić takie stoisko jak chociażby suzuki (ci co byli wiedzą dlaczego akurat suzuki). Nie sądze żeby takie stoisko kosztowało jakieś wielkie pieniądze, jeżeli nawet wystawiały się sklepy z ciuchami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie goraca prozba o zdjagnozowanie problemu :

 

Wbralem sie dzisiaj rano na wycieczke w gory , zatrzymalem sie na chwile by zrobic zdjecie i zostawilem monsterka na wlaczonych swiatlach ale z wylaczonym silnikiem , po akis 5 min gdy juz cyknalem fotki , chcialem odpalic dukata niestety Bateria byla juz dead. Akumulator jest nowka sztuka i jeszcze wczoraj dzialal lux . Aha co zauwazlem to fakt iz prad ladowania podczas jazdy byl bardzo niski a wieczorem napiecie podczas jazdy wynosilo z 9V nie wazne na jakich obrotach , gdy wlaczam swiatla podczas jazdy silnik gasnie :( czy to problem alternatora regulatora czy mozliwe zejest to tylko przepiecie . Gdzie znajde alternator i regulator napiecia w monsterze 600 z 94r , prosilbym o porade ASAP gdyz w wewtorek lece do Polski wiec jesli to alternator to zabral bym go do przewiniecia .

 

Pozdrawiam

 

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi do głowy mała refleksja, mówi sie że Polska to dla Ducati rynek marginalny, tylko dlaczego importer nie wystawia się (...)

 

samospełniająca się przepowiednia...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie goraca prozba o zdjagnozowanie problemu :

 

Wbralem sie dzisiaj rano na wycieczke w gory , zatrzymalem sie na chwile by zrobic zdjecie i zostawilem monsterka na wlaczonych swiatlach ale z wylaczonym silnikiem , po akis 5 min gdy juz cyknalem fotki , chcialem odpalic dukata niestety Bateria byla juz dead. Akumulator jest nowka sztuka i jeszcze wczoraj dzialal lux . Aha co zauwazlem to fakt iz prad ladowania podczas jazdy byl bardzo niski a wieczorem napiecie podczas jazdy wynosilo z 9V nie wazne na jakich obrotach , gdy wlaczam swiatla podczas jazdy silnik gasnie :( czy to problem alternatora regulatora czy mozliwe zejest to tylko przepiecie . Gdzie znajde alternator i regulator napiecia w monsterze 600 z 94r , prosilbym o porade ASAP gdyz w wewtorek lece do Polski wiec jesli to alternator to zabral bym go do przewiniecia .

 

Pozdrawiam

 

Szymon

 

 

Mam podobny problem. Prawdopodobnie padniety regulator ewentualnie alternator. Jednak co do alternatora, to niektórzy twierdzą że jest nie do zniszczenia.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

Ten monster jest wystawiony na otomoto, ale afera jest grubymi nicmi szyta.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1158394

 

Te dwa tez ogladalem:

http://www.allegro.pl/item552796693_ducati...zja_okazja.html

 

http://www.allegro.pl/item552813625_ducati...07r_okazja.html

 

Jakby cos to priv.

 

Luc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samospełniająca się przepowiednia...

jsz

 

No i to by było na tyle, ludzie nie kupują więc nie ma kasy na wystawianie. Nie wystawiają więc ludzie nie kupują bo nie znają :wink: Nie sądzę żeby takie targi miały duży wpływ na decyzje kupców. Ja i bez targów wiem co chcę kupić :icon_mrgreen: Pewnie najważniejszym argumentem za kupieniem wyjca a nie Ducati jest cena i powszechna opinia o wysokiej awaryjności. Lepszy dostęp do serwisu i części by sie przydał ale za to jakimi ekskluzywnymi motocyklami jeździcie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie goraca prozba o zdjagnozowanie problemu :

 

...chcialem odpalic dukata niestety Bateria byla juz dead. Akumulator jest nowka sztuka i jeszcze wczoraj dzialal lux . Aha co zauwazlem to fakt iz prad ladowania podczas jazdy byl bardzo niski a wieczorem napiecie podczas jazdy wynosilo z 9V nie wazne na jakich obrotach , gdy wlaczam swiatla podczas jazdy silnik gasnie :( czy to problem alternatora regulatora czy mozliwe zejest to tylko przepiecie ....

 

 

Cześć, moim zdaniem jakiś przewód ci się rozpiął lub zaśniedział. Regulator jest umieszczony w okolicach główki ramy od dołu ramy - taki radiator- sprawdź czy dochodzi napięcie zmienne z alternatora.

 

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samospełniająca się przepowiednia...

jsz

 

Byłem na wystawie w Warszawie na Marsa w tamtym tygodniu. Może jestem spaczony, bo byłem na wystawie w Mediolanie w tamtym roku. 18 hal, wiele z nich dwupiętrowych, tory prób motocykli i skuterów, pokazy, gwiazdy sportu itp itd. :eek: :buttrock: :clap:

No dobra. Jaki rynek, taka wystawa....

Ale.....

Stoisko Ducati mnie załamało.

Kilka motocykli stojących bez ładu i składu, chaotycznie porozstawianych po kątach. Żadnych ulotek, żadnej hostessy. Monster 1100 jako jedyna nowość stojący w kącie bez jakiejkolwiek informacji. :banghead: :eek: :evil:

Za to na przodzie lekko sfatygowane zółte 1098 i czerwone 848 z info o totalnej wyprzedaży i przecenie prawie 10 tys na każdym. Nie wiem czy importer w ogóle umieścił logo na gołej ścianie boksu....

ŻENADA :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wystawie w Warszawie na Marsa w tamtym tygodniu. Może jestem spaczony, bo byłem na wystawie w Mediolanie w tamtym roku. 18 hal, wiele z nich dwupiętrowych, tory prób motocykli i skuterów, pokazy, gwiazdy sportu itp itd. :eek: :buttrock: :clap:

No dobra. Jaki rynek, taka wystawa....

Ale.....

Stoisko Ducati mnie załamało.

Kilka motocykli stojących bez ładu i składu, chaotycznie porozstawianych po kątach. Żadnych ulotek, żadnej hostessy. Monster 1100 jako jedyna nowość stojący w kącie bez jakiejkolwiek informacji. :banghead: :eek: :evil:

Za to na przodzie lekko sfatygowane zółte 1098 i czerwone 848 z info o totalnej wyprzedaży i przecenie prawie 10 tys na każdym. Nie wiem czy importer w ogóle umieścił logo na gołej ścianie boksu....

ŻENADA :lapad:

 

Święta prawda, za to dużo na wystawie było różnego rodzaju chińszczyzny i innego badziewia. Jedyne co ratowało stoisko Ducati to piwo, które rozdawali na stoisku po przeciwnej stronie (przynajmniej w piątek tak było) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soleski- tak po cichu Maszynkię zmieniłeś :smile: :icon_eek: i się nie chwalisz...

A stoisko wystawiała firma co nie tylko zajmuje sie Ducatami, ale i innymi markami...ja tam byłem raczej zaskoczony że jednak były jakieś Klekoty...

Nawet nie wiecie jak się męczyłem jazdą do Warszawy( z gościem- Hajabusomanem), gdy ciagle słyszałem, jaka to busa jest wspaniała i że nie podobają mu sie Ducati- bo to V-ka i grzechocze jak snopowiązałka...

Na szczęście jechałem z mym bratem- tylko jego obecność powstrzymywała mnie przed zadaniem atemi-waza w podstawę czaszki- żartuję :icon_mrgreen: ... ale następnym razem daruję sobie chyba te załapanie sie na "krzywy ryj" lepiej siedzieć w domu, niz sluchac tym podobnych bzdur...dlatego z wielką ulgą dotarłem do hali wystawowej, żeby podziwiać hajabusopodobne sprzęty spod Wielkiego Muru- znów żartuję... Pozdr. Janek 748 Desmoquatrro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że rozmawiałem z chłopakami którzy wystawiali te Ducaty z Caferacera , wściekli jak cholera bo dostali prykaz pozwolenia na dosiadanie motocykli a później się okazało że motocykle porysowane i brakuję w nich kilka części a jeszcze będą musieli je sprzedać ,podejżewam że te części które zginęły przykleiły się do łap właścicieli Ducati-tych gorszych z którymi nie chcemy mieć nic wspólnego .Więc nie dziwmy się w przyszłości że nie będzie na takich wystawach naszych motocykli Ducati.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...