Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

 

ufff, wreszcie Mod zlagodnial troche lub lubi czworonogi :bigrazz:

 

 

Lubi, lubi... Nie widać, ze fotkę chrześniaczki w avatar sobie wrzucil? ;)

A żeby w temacie bylo, to Korlat (ten demon z avatara) zaczyna ogonem machać, kiedy moje Potworzątko uslyszy (czyli jeszcze sporo czasu, zanim dotrę pod blok). Tak więc sympatia jest uzasadniona :bigrazz:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co odnośnie zimowania naszych klekotów?? Napewno wyciągam aku, podnośnik już zakupiony i przykrywam pokrowcem :biggrin: Są jakieś szczególne wskazania...czy odpalać go raz na jakis czas, czy lepiej nie budzic z zimowego snu :icon_mrgreen: już teraz zauważyłam, że baardzo wolno rozgrzewa się, nawet po przejechaniu 30 km, wskazówka temp. nie dochodzi do połowy. Skontaktowałam się z poprzednim właścicielem, Duci jeździ na Castrolu 10W40.

pozdrawiam

No, jak jest tak ponizej +5 stopni, to mój nigdy nie nagrzeje się powyżej 65*C w czasie normalnej jazdy. Ja zasadniczo nie zimuję. Dzisiejsze niedomaganie chyba wykorzystam na zlanie oleju, płynów, rozpięcie elektryki i przeczyszczenie styków... to muszę kilka piwek kupić... hmmm co jeszcze... może sprawdzę paski jak tam naciąg... O! łańcuch wyczyszczę i przesmaruję... znów jakieś piwko... potem jeszcze filt powietrza wywalę i jak jeszcze walnę ze dwa to może się pokuszę o pomiar luzów zaworowych... :icon_rolleyes: i może się zrobi cieplej :) od tego wszystkiego... sam nie wiem.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wyśle do jacek 998 wiczorkiem po powrocie z roboty. A któż miał małego pecha, stoi w Caferacer biały monsterek z uszkodzoną felgą nowy, jaka szkoda. Aż żal.

 

 

 

 

zdjęcia wysłane.

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co odnośnie zimowania naszych klekotów?

 

tak sobie myślę, że zasadniczo to samo, co pozostałych nie-klekotów:

za motogenem, za śm

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desmo-korek .Cytat

[edzio, czy Ty masz w posiadaniu wełne stalową do wytlumienia przelotowego wydechu? Jesli tak to bym chetnie odkupil od Ciebie na 2 wydechy. Daj znac

 

 

 

Ja mam ale tylko jeden pakiet z nierdzewki na jeden wydech ale Pablo z Kielc coś mówił że będzie chciał swoje w ST4S przerobić więc się przyda a ponadto pewnie 1 będę musiła dokupić, jakbym ci swój odsprzedał to doszły by nastempne koszty przesyłki, ja to kupiłem na allegro 2 pakiety z kosztami za 70pln.

 

http://www.allegro.pl/item482182878_welna_...obna_tanio.html

 

Ja kupowałem tą i mogę polecić na bank jest nierdzewna i jak robisz pełne przeloty to 2 takie pakiety ci wystarczą ,ale może najpierw rozbierz swoje ,wiem że Remus lubi też stosować taką watę i może u ciebie będzie jej wystarczająca ilość do ponownego zastosowania ,w St4s w orginałach jest jej sporo i może nawet nie trzeba by kupować,Łukaszowi Wilu z pod Sandomierza wykożystałem tą która już tam w nich była i wystarczyło.Mam za to sporo do odstąpienia mat i tkanin szklanych do 700 stopni do wypełnienia tłumika jakbyś potrzebował.To telefon do firmy do Dębicy która sprzedaje tą wełnę 0146703026,e-mail:[email protected]

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

A coś takie już ktoś widział ?

DUCATI

 

Pozdrawiam

WTF :icon_eek:

 

A widzieliscie to

TESI 3D

 

Serce oczywiscie Ducati :icon_twisted:

 

 

a tutaj mam fajny teledysk z motocyklami w ktorym oprocz kilku kitajskich maszyn jezdzi Ducati Supersport - Fajan Muza Fajny Telysk , Super Klimat polecam wazy 30mb do sciagniecia z mojego konta na rapidshare Jessie - Paw (nie ma tej wersji na Youtube ani Google Video )

 

Edytowane przez freel4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

A coś takie już ktoś widział ?

DUCATI

 

Pozdrawiam

 

 

zaje.... chciałbym go dosiąść

 

hej ludziska mam do sprzedania szpulę maty, została koledzę z kiedyś (włóknina) do klejenia {do ducati :) ,żeby nie było że nie w temacie} 120 na 15-20 cm średnicy (jak ktoś klei łodzie lub plastiki). cena jeszcze mi nie znana bo nie wie ile można za to wziąć, może ktoś coś zaoferuje..

Jakby ktoś chciał zmieniać olej w klekocie to kumpel ma jeszcze parę butelek oleju CASTROL 10W50 POWER1 racing. olej w litrowych butelkach po 35 zł ilość ograniczona bo ciągle zbywa.

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - mam prosbe- potrzebny mi kawalek carbonu mniej wiecej 10 cm x 5 cm czy ktos wie gdzie kupic, moze ktos ma ulamany kawalek tej wielkosci/ odpad?

Otoz przyszedl do mnie tylny blotnik z carbonu do 748 - jednak ma dziure - cholerka i teraz kombinuje co z tym fantem zrobic- byle czego nie chce wklejac... moze kto ma taki kawalek...

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w monsterze z 1994r mozna wymienic stary plyn hamulcowy DOT 3 na DOT 5.1 ? czy sa jakies przeciwskazania ?

 

 

Osobiście bym nie polecał. Dlaczego? Otóż płyn chamulcowy-(jego oznaczenia) róznią się nieco strukturą i temp. wrzenia, więc do starego pojazdu nie ma potrzeby wlewania nowego nowocześniejszego ponieważ stary ma określone właściwości które spełnia dla danego modelu i rocznika, a po drugi zawsze istnieje możliwość uszkodzenia uszczelnienia układu (gumowych oringów). Pamiętaj nowszy(-e) nie znaczy lepszy (-e). A tak na marginesie dot 4 i 5 można chyba mieszać ale 3 to nie mam pojęcia.

ps. te (-e) dotyczy logo, jest beee ale może się przyzwyczaję.

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot 3 bodajże Dotem 4 można zastąpić ale dot 5potrafi rozpuszczać wszelkie gumowe uszczelnienia w układzie pompka,zacisk.Układ już fabrycznie musi być dostosowany do Dot 5

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie 5.1 to zupelnie inna bajka niz silikonowy dot 5 , czytalem na stronie motula ze 5.1 mozna mieszac nawet z dot 3 , a generalnie ma duzo wyzsza temperature wrzenia.

 

do tego znalazlem jeszcze taki opis tego plynu "Doskonale neutralny dla uszczelnień stosowanych w układach hamulcowych.Właściwości antykorozyjne"

Wiem ze nie zawsze nalezy wierzyc w to co pisza na pudelku dlaego myslalem ze moze ktos z was mial z nim do czynienia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...