Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ale kurde Wam zazdroszcze, a ja w poniedzialek musze wystapic w galowym mundurze, bo Swieto Niepodleglosci i mamy chodzic na galowo...ale takie zycie...

Ciekawe czy Edek bedzie swietowal i na galowo bedzie latal :icon_biggrin:

Pozdr. Janek 748 S.

 

Ja nie biegałem na galowo tylko w poniedziałek na lubelszczyźnie tyrałem a za to dziś w pracy siedzę.

 

Mam nie miłą wiadomość, wczoraj mieliśmy się spotkać z Szyją, posłuchać jak brzmią jego przerobione wydechy, niestety nasz kolega forumowy miał wypadek swoim monsterem, złapał shimmy przy 200km :-( Miał chlop szczęście, bo żyje! ma złamaną stope, jest cały poobijany i jest w szpitalu, wczoraj miał operacje. Życzymy powrotu do zdrowia!

 

:icon_mrgreen: kurde to wszystko przezemnie -może jakbym mu tych kominów nie poprawił :crossy: Szkoda chłopaka i rodzina przejęta.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Szyja, wracaj do zdrowia szybko

Kości się zrosną i zanim się obejrzysz znów "śmiglany" będziesz :buttrock:

 

Pozdrawiam

 

PS;

Yuasa została dobrze u"-formowana" :buttrock: podczas 1K po Polsce

Kilka migawek z wojaży tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nie miłą wiadomość, wczoraj mieliśmy się spotkać z Szyją, posłuchać jak brzmią jego przerobione wydechy, niestety nasz kolega forumowy miał wypadek swoim monsterem, złapał shimmy przy 200km :-( Miał chlop szczęście, bo żyje! ma złamaną stope, jest cały poobijany i jest w szpitalu, wczoraj miał operacje. Życzymy powrotu do zdrowia! :wink:

Szlag.....Nie fart zagościł i to pod koniec sezonu.Trzymaj sie kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nie miłą wiadomość, wczoraj mieliśmy się spotkać z Szyją, posłuchać jak brzmią jego przerobione wydechy, niestety nasz kolega forumowy miał wypadek swoim monsterem, złapał shimmy przy 200km :-( Miał chlop szczęście, bo żyje! ma złamaną stope, jest cały poobijany i jest w szpitalu, wczoraj miał operacje. Życzymy powrotu do zdrowia! :D

 

Trzymaj się kolego Szyja.

Szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nie miłą wiadomość, wczoraj mieliśmy się spotkać z Szyją, posłuchać jak brzmią jego przerobione wydechy, niestety nasz kolega forumowy miał wypadek swoim monsterem, złapał shimmy przy 200km :-( Miał chlop szczęście, bo żyje! ma złamaną stope, jest cały poobijany i jest w szpitalu, wczoraj miał operacje. Życzymy powrotu do zdrowia! :icon_twisted:

 

 

Życzę koledze szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 

Jednak to co wyprawia Christian Pfeiffer na monsterku to jest kosmos. Niesamowity gość jak i sam Monsterek jest super. To chyba S2R 1000, nieprawdaż?

A jak tam Rubben Multi? Wszystko OK? Jak oceniasz zakup z perspektywy czasu?

 

 

Jak mówiłeś troszkę trzeba było zrobić i zrobiłem, wymieniłem wszystkie płyny, filtry, zmienione paski, regulacja zaworów, komputer, dokupiłem parę elementów które brakowało i latam choć w piątek już prowadzę do domu moto na podlasie i nie będe go miał już w wawie. ogólnie zajebisty moment obrotowy, na razie mi się podoba tylko ten czujnik rezerwy troszkę denerwuje - Balzak pewnie wi o czym mówię chyba, że to ja tak tylko mam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......ogólnie zajebisty moment obrotowy, na razie mi się podoba tylko ten czujnik rezerwy troszkę denerwuje - Balzak pewnie wi o czym mówię chyba, że to ja tak tylko mam. Pozdrawiam

 

Czujnik rezerwy ??? :icon_mrgreen:

Już dawno przestałem na niego zwracać uwagę. Aczkolwiek wczoraj jak wracałem z Gniezna wypaliło się calutkie paliwo i motocykl po prostu zgasł. Na szczęście 200 m wcześniej widziałem stacje paliw. Gdy zbierałem siły na mały spacerek , resztki paliwa musiały spłynąć na dno zbiornika. Motocykl bez wahania odpalił i wróciliśmy na stacje TANKOWAĆ :icon_razz:

W baku brakowało ponad 19 litrów, a na licznik wskazywał tylko 217 km

 

Multistradą można zejść do 5l/100km, ale nie jak się podkręca palnik….. często :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostane zjebke od Modsow, ale tutaj umieszczam me jakze prozaiczna prosbe:

- Kupimy kompletny, lub niekompletny motocykl firmy Ducati lub Cagiva z silnikiem Ducati od 1965 do 1985 roku, moze byc po wybuchu, zatarty - cena oczywiscie do uzgodnienia - motocykl z przeznaczeniem do kolekcji.

Znam i orientuje sie w cenach Ducatow za granica i oferta typu 450 Sclambler za 5000 zl mmnie nie interesuje, poniewaz sa nieco tansze zamagranica a nie jest problemem dla nas sprowadzic...

Pytanie drugie, kiedys na allegro byl motocykl Pantah 350 mocno zdezelowany, moze ktos wie cos o nim? Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac, a nie masz czasem jakiegos krokodyla na sprzedaz do pokazow? :banghead:

 

MAM MAM MAM :banghead:

 

Popatrzcie jak 'down-under' to robią :lalag:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=wlWhsNb1xL0

 

PS:

tylko można pozazdrościć dróg, pogody i sprzętów :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik rezerwy ??? :)

Już dawno przestałem na niego zwracać uwagę. Aczkolwiek wczoraj jak wracałem z Gniezna wypaliło się calutkie paliwo i motocykl po prostu zgasł. Na szczęście 200 m wcześniej widziałem stacje paliw. Gdy zbierałem siły na mały spacerek , resztki paliwa musiały spłynąć na dno zbiornika. Motocykl bez wahania odpalił i wróciliśmy na stacje TANKOWAĆ :notworthy:

W baku brakowało ponad 19 litrów, a na licznik wskazywał tylko 217 km

 

Multistradą można zejść do 5l/100km, ale nie jak się podkręca palnik….. często :flesje:

 

 

chyba nigdy mi się to nie uda :crossy: bo nie da się nie odkręcać. :buttrock: :)

 

ps. Balzak ile zapłaciłeś za bateryjkę bo mi też pada

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multistradą mozna spokojnie zejsć do 5.5. Ja mam ten sam silnik w SS 1000 i moja średnia to 5.3-5.5 przy normalnej jeździe czyli nie za szybko i nie za wolno (bez oszczędzania) a przy ostrzejszej jeździe na autostradzie to bierze ok. 5.8. Mój rekord to autostrada A4, odcinek Wrocław-Katowice, nonstop-200-240- równe 7l/100km ale to się zapomniał i popił bo normalnie nigdy nie przekraczam 6 choć czasem się staram.

 

 

 

MAM MAM MAM

 

Popatrzcie jak 'down-under' to robią

 

http://pl.youtube.com/watch?v=wlWhsNb1xL0

 

PS:

tylko można pozazdrościć dróg, pogody i sprzętów

 

Spoko Balzac, zrobimy zlocik w Małopolsce to oni nam pozazdroszczą. Może być problem z pogodą i sprzęty trochę biedniejsze ale husaria z nas taka że nie ma się co wstydzić :)

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie witam wszystkich

Aura z początkiem listopada zrobiła się nieco łaskawsza,

więc dziękując opatrzności naradziłem się z "lepszą połową" i szybka decyzja - Słowacja.

Wreszcie mój niedawny nabytek (rozkoszna ST4s) odetchnęła pełną piersią airboxa świeżym powietrzem Słowackiego Raju, dając nam możliwość napawania się urokiem tej krainy.

A mnie dostarczyła szeregu spostrzeżeń dotyczących Ducati Sport Turismo,

- którymi to niebawem podzielę się z wami.

Pzdr

Pablo

 

http://mpablo70.fotosik.pl/albumy/540457.html

 

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...