Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie jak wykasowac napis "mainte" z wyswietlacza w SS1000? W Moto-rex`ie nie wiedzieli.

Odkręć wyświetlacz, albo zaklej czymś :biggrin:

A tak serio to mi też coś się wyświetlało w monsterku to mi Koral coś tam poprzyciskał, kluczykiem pokręcił, kilka zaklęć rzucił i skasował. :flesje:

 

 

A co do Junaczka miałem kiedyś takiego w kupnie piękny bordowy pełny oryginał ale ktoś mnie ubiegł. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań związanych z Ducati 998 Biposto. Przymierzam się do zakupu, bo znalazłem piękny egzemplarz. Sytuacji wyjaśni się w ciągu paru dni i niestety nie mam czasu na przeglądanie 278 stron postów tego tematu.

 

- na co głównie zwrócić uwagę przy zakupie (oprócz rzeczy opczywistych typu przeszłość powypadkowa itp)

- jak wygląda sprawa z awaryjnością tych maszyn, 998 powinien teoretycznie być dopracowany, ale ...

- co ile zmienia się paski rozrządu (wiek / przebieg?)

 

Wszelkie dodatkowe uwagi mile widziane :icon_twisted: Z góry dzięki znawcom tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań związanych z Ducati 998 Biposto. Przymierzam się do zakupu, bo znalazłem piękny egzemplarz. Sytuacji wyjaśni się w ciągu paru dni i niestety nie mam czasu na przeglądanie 278 stron postów tego tematu.

 

- na co głównie zwrócić uwagę przy zakupie (oprócz rzeczy opczywistych typu przeszłość powypadkowa itp)

- jak wygląda sprawa z awaryjnością tych maszyn, 998 powinien teoretycznie być dopracowany, ale ...

- co ile zmienia się paski rozrządu (wiek / przebieg?)

 

Wszelkie dodatkowe uwagi mile widziane :icon_mrgreen: Z góry dzięki znawcom tematu

 

 

Oj. moje umeczone serce brakiem krewniakow mojego Baylissa raduje sie :icon_twisted: Poprosze Cie o kontakt na gg po 20:00. Moze cos podpowiem. Sprzet z PL?

Trzymam kciuki :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy ktoś z szanownych Ducatozakręconych może był i oglądał tą sztukę, a może ma nie daleko żeby podjechac i oblookac ja dla mnie

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M812085

 

Grazie

 

PS. ja mam troszkę daleko z grodu Kraka

 

 

Baaardzo ładnie to wszystko wygląda: cena, licznik, jakość motórka (na optykę zdjęciową), no i gotowy do zapakowania i w drogę. Same kufry oryginalne to wydatek rzędu 3 tysięcy złotych , w drugim obiegu same kufry raczej nie wystepują, więc taniej nie będzie.

 

A wartością dodaną samą w sobie jest fakt, że będzie nas już mnóstwo w Krakowie!

No i kuferki będzie od kogo wypożyczyć.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wylicytowalem tlumiki na ebayu. ;) Pewnie w przyszlym tygodniu beda u mnie. Co prawda to tylko oryginaly, ale w planach mam przeksztalcenie ich w cos bardziej "energetycznego". :) Nie chodzi mi glownie o decybele, ale raczej o wzmocnienie "basow".

Ostatnio bylo pare postow na ten temat, czytalem uwaznie i pilnie robilem notatki :) ale chyba bylo by niezle, zeby do opisow pojawilo sie pare szkicow, np. przekrojow. Moze ktos namiary na jakies ciekawe strony tego typu (tlumiki, tuning tlumikow)?

Eksperymentowanie w ciemno pewnie bylo by niezla zabawa, ale obawiam sie, ze do takich dzialan jedna para tlumikow mogla by nie wystarczyc :) , dlatego chyba lepiej zaczac od konkretnego wstepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wylicytowalem tlumiki na ebayu. ;) Pewnie w przyszlym tygodniu beda u mnie. Co prawda to tylko oryginaly, ale w planach mam przeksztalcenie ich w cos bardziej "energetycznego". :) Nie chodzi mi glownie o decybele, ale raczej o wzmocnienie "basow".

Ostatnio bylo pare postow na ten temat, czytalem uwaznie i pilnie robilem notatki :) ale chyba bylo by niezle, zeby do opisow pojawilo sie pare szkicow, np. przekrojow. Moze ktos namiary na jakies ciekawe strony tego typu (tlumiki, tuning tlumikow)?

Eksperymentowanie w ciemno pewnie bylo by niezla zabawa, ale obawiam sie, ze do takich dzialan jedna para tlumikow mogla by nie wystarczyc :) , dlatego chyba lepiej zaczac od konkretnego wstepu...

 

 

 

Napisz do mnie na maila w podpisie.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.... Balzacoj, ja wiem że ty nie z tych od "gnojenia i młodego winka" hehehe... ale żeby tak starsze pane molestować ...hihihihi... :)

A junak czarny czy czerwony?

Seb

 

Cześć Wam,

"looknij" w galerię na www.albumbalzaca.pl

...wszystko tam jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest godny polecenia Monster S4, czerwony, 2001, zarejestrowany, przebieg 35 tys, świeżo po duzym przeglądzie u Kedziora( nowe paski rozrządu, filtry, regulacja rozrządu, nowe sprzegło(!)) poza tym ma wydechy arrowa(klasyczna wysokość)+ orginały, amor skrętu Ducati Performance, kontakt z właścicielem na priv.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, podroze sie zaczynaja- najpierw Maciej z Poznania z zona objechali Monsterem Saint Tropez ( 2200km w jedna strone), wczoraj- Pinhol osiemsetka byl w Paryzu i dzisiaj pewnie lezy nad Adriatykiem ;-] Szerokosci, szerokosci ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byloby miec cos takiego w garazu

 

http://cgi.ebay.pl/_W0QQitemZ170226611504

:D

 

Witaj,

przecież to prawie Junak !!!

Prawie, bo Junak jest starszy, większy i taki nasz - polski :icon_mrgreen:

Gomez, kupuj Junaka, będziesz wniebowzięty (ja mam już dwa :-)

 

PS:

Może w "200" się kiedyś spotkamy ?

Pozdrów Kasię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Znalazłem coś takiego"

http://www.dkmotorcycles.co.uk/dkonline/ne...&product_id=226

Wychodzi bez transportu jakieś 14 tys mniej ni z w kraju.

Może Ktoś się orientuje jakie są koszty rejestracji i jakie papiery są potrzebne do zarejestrowania nowego motura z wysp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Znalazłem coś takiego"

http://www.dkmotorcycles.co.uk/dkonline/ne...&product_id=226

Wychodzi bez transportu jakieś 14 tys mniej ni z w kraju.

Może Ktoś się orientuje jakie są koszty rejestracji i jakie papiery są potrzebne do zarejestrowania nowego motura z wysp.

Pozdrawiam

 

 

Ciekawe, ciekawe- pisz do naszego Desmodoctore - Janka Wszechwiedzacego. Nie pamietam- kupujesz drugiego czy wymieniasz? Pochwal sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...