Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jacek myślisz, że jest sens tworzenia jeszcze jednego forum?

Najwięcej ludzi spotyka się tu zobacz nawet DSW ma puchy na forum.

Jak stworzymy kolejne dla jeszcze mniejszego grona ludzi nie wiem czy wypali?

 

 

Podforum zwiazane z umawianem sie lokalnym klubowiczow bedzie tak jak i inne dzialy. Nie jest to konkurencja dla tego fora lecz koniecznosc zwiazana z latwa wymiana informacji pomiedzy klubem a osobami z zewnatrz i wewnatrz Klubu. Nie ma innego jak widze do tej pory- skuteczniejszego sposobu na umowienie sie na wspolny wyjazd czy przedstawienie kogos propozycji. Nie ma tez tylu Moderatorow zeby tego pilnowali, nie spodziewamy sie tez oblezenia. Nietety forum to jest juz koniecznosc- jest nas za duzo w Klubie i nie moge nie byc pewnien, ze kazdy mial mozliwosc otrzymania ode mnie czy kogokolwiek informacji. Odpadna problemy zwiazane z niedostarczeniem maila, pozostanie jedynie chcec do odwiedzania co jakis czas naszej www przez klubowiczow. Przerabialem juz takze protesty w zwiazku z zawalaniem skrzynek moimi mailami. Forum DSW ma troche inna specyfike, sam wiesz bo 'rozmawialismy' swego czasu na ten temat. Jesli pisales kiedys do Przema w zwiazku z pomoca to odezwij sie jeszcze raz prosze bo Przemek nie ma zadnego info od Ciebie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek myślisz, że jest sens tworzenia jeszcze jednego forum?

Najwięcej ludzi spotyka się tu zobacz nawet DSW ma puchy na forum.

Jak stworzymy kolejne dla jeszcze mniejszego grona ludzi nie wiem czy wypali?

 

Witajcie Desmomaniacy,

 

1. Zawsze jest sens tworzenia czegoś nowego.... :wink:

2. Jestem w klubie Desmomaniax i jeżdżę motocyklem marki Ducati, i częste wizyty na Forum Ducati są "oczywistą oczywistością" ;)

3. Wypali nie wypali trzeba spróbować, wiele będzie zależało od nas

4. Trzeba pomóc Przemkowi, albo się zrzucić i zapłacić za projekt oraz za umieszczenie na serwerze.

 

Niestety nie ma nic za darmo Panowie, a początki są zawsze trudne :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Desmomaniacy,

 

1. Zawsze jest sens tworzenia czegoś nowego.... :smile:

2. Jestem w klubie Desmomaniax i jeżdżę motocyklem marki Ducati, i częste wizyty na Forum Ducati są "oczywistą oczywistością" :P

3. Wypali nie wypali trzeba spróbować, wiele będzie zależało od nas

4. Trzeba pomóc Przemkowi, albo się zrzucić i zapłacić za projekt oraz za umieszczenie na serwerze.

 

Niestety nie ma nic za darmo Panowie, a początki są zawsze trudne ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Wchodzi jedynie w gre pomoc przemowi w dopieszczeniu strony. Wszystkie moduly sa juz zaladowane ale nalerzy zajac sie 'pierdolkami' typu- ramki, wypelnienia, zmiana tla forum itd. Z przestrzenia serwerowa jest ok- mamy za free u Przema a domena zostala tez juz wykupiona. Pozostaje jedynie cierpliwie poczekac.

Pzdr

 

Hmmm, ciekawe co tu jest nie tak ;-]

Multistrada Krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał ktoś do tych z UK odnośnie tych Duców ??

Być może jest tak, że jest to strona "archiwalna".

Podobnie jest u nas na stronie. Zostawiamy deski windsurfingowe z zeszłych lat, aby klient mógł porównać

z nowymi modelami. Przy deskach znajdują się ceny i często zdaża się tak że klient szukając przez wyszukiwarkę trafia na taką "ofertę", która przez nas traktowana jest jedynie jako informacja.

Jeżeli okazałoby się, że zostały im nowe motocykle to może znajdzie się kilku chętnych i w 3 czy 4 możemy wynegocjować jeszcze lepsze warunki.

Załatwi się jakieś autko i skoczymy np. po 4 nowe sztuki :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha wyszlo jakby kasia multistrady dosiadala :rolleyes:

To moze nastepnym razem wieksza grupa w stolicy by sie znalazla ??

 

Witaj Szanowny Gomezie,

też to zauważyłem :icon_question:

Dodatkowo zwróć uwagę jak czerwień naszych motorków pięknie harmonizuje z czerwonymi bucikami i czerwoną torebką Kasi 200

Pozdrawiam

 

PS: słowo "Multistrada" piszemy z DUŻEJ litery, zawsze!!! :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szanowny Gomezie,

też to zauważyłem :icon_question:

Dodatkowo zwróć uwagę jak czerwień naszych motorków pięknie harmonizuje z czerwonymi bucikami i czerwoną torebką Kasi 200

Pozdrawiam

 

PS: słowo "Multistrada" piszemy z DUŻEJ litery, zawsze!!! :icon_question:

 

 

He he i ta torebka narzedziowa???? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się kilku chętnych i w 3 czy 4 możemy wynegocjować jeszcze lepsze warunki.

Załatwi się jakieś autko i skoczymy np. po 4 nowe sztuki :icon_rolleyes:

 

 

Jeśli to jest propozycja to muszę przyznać - ciekawa. Nadstawiam ucha i czekam. Jakieś konkrety? Inicjatywa?

 

 

A może w toku swej zapalczywości przeszperasz możliwości sprowadzenia nie tylko z GB, ale i USA?

Podchodzę do tego projektu z dużą ciekawością. Zwlaszcza że wedle mojej wiedzy ceny nowych Ducati w UE są ustandaryzowane po stronie producenta...

 

A co do wyboru motocykla. Rafi-r masz 100% racji. Strasznie podoba mi się Twój zapal. Na pewno wybraleś super motocykl. Ba! pewnie wybiorę taki sam. Ale wątpliwości pozostają. Bo tak poprawdzie to ja jestem kiepszczak. Nie szaleję po Torze. Większość km pokonalem na 2 kolach. Wlaściwie to cenię sobie spokojną jazdę. Zwlaszcza że mam empiryczną znajomość stanu polskich drug. I znalem kilka osób które nie mialy szczęścia. Dlatego nie jeżdżę ekstremalnie. Czasem nawet podziwiam widoki podczas pokonywania zakrętów.

 

Jasne że gdzieś tam drzemie chęć odreagowania trudów dnia i "co pewien czas" przytarcia z boczku motocykla. Ale nie jest to we mnie tak silne aby dązyć do najmocniejszem maszyny na rynku. Przesiadam się z SVki przede wszystkim dlatego że mi się znudzila, a dopiero w drugiej kolejności dlatego że coś letko mocniejszego by się zdalo.

 

Więc szukając motocykla chcialbym wybrać takie który za parę lat będzie mi się podobal. Będzie wyjątkowy. Mial w sobie coś. Inspirowal rozwiązaniami technicznymi. 2 zawody na cylinder (S2R) kojarzy mi się z czymś starym i nie praktycznym. Eksploatowanym jako swoisty gest uznania dla dawnej szkoly konstrukcji silników. (analizuje to w koncernie który równocześnie oferuje bardzo sprawny silnik 4 zaworowy w tym samymmotocyklu).

 

I w sumie dochodzę do anty-Sokratesowskiego "cokolwiek uczynię i tak będę szczęśliwy". Ale może jest jednak pewna teoria, która sprawi że któryś z tych dwu będzie dla mnie dobrym wyborem?

 

Mariusz

 

 

P.S. Istnieje taka możlwość. Wcale nie trzeba kupić nowych mebli, czegoś fajnego do kuchni, albo zabrać Ją na Filipiny ponurkować. Istnieje możliwość aby rozbudzić w Ukochanej przeświadczenie że zakup kolejnego motocykla to dobtry wybór kosztem wielu innych "bardzo potrzebnych wydatków". Trzeba jedynie rozbudzić przeświadczenie że jest to bardzo piękna maszyna. Mnie się udalo (co i tak wielkiego znaczenia nie mialo). Bo czy duży Monster nie wygląda jak ściągnięty arab w galopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario

Jest dokładnie tak jak mówisz cokolwiek wybierzesz będziesz zadowolony. W końcu S2R to prawie 100 KM z wydeszkiem będzie 100 jak nic, a może nawet więcej.

Co do przestarzałych dwóch zaworów hmm pewnie Cię zaskoczę ale wydaje się że 696 zapoczątkowało nową linię monsterów i podobno wszystkie potworki będą ... dwu zaworowe!!!

Co prawda chwilę potrwa wymiana linii na nową ale decyzje Włochów czasami zaskakują.

A mogło być tak pięknie nowy RS z silnikiem od 1098!!!! :)

Co do extream ja też nie jestem szaleńcem pałującym po mieście z prędkościami worpowymi.

Jestem świerzym tatusiem i mam dla kogo żyć :buttrock:

Ale lubię czuć moc między nogami :biggrin:

 

Jacek

Oczywiście patrząc na forum z tej strony jak najbardziej masz rację. Chociaż na pojeżdżałki można umawiać się na każdym dostępnym forum.

Ale OK to tylko moja mała wątpliwość była zgłoszona. A odpowiedź mnie satysfakcjonuje.

 

Co do naszego importera nowa strona może i wygląda ale oprócz wycięcia info o DOC w Polsce mają mnóstwo błędów. Monster to tylko jedna specyfikacja techniczna dla S2R, S4R, S4RS. Zdjęcia w sekcji S4R wersji RS i tego typu.

To że podejście mają tragiczne to inna sprawa. Koral śmiał się że ostatnio powiedzieli mu, że za dużo motocykli sprzedał i nie dostanie tyle.

Jak z takim podejściem chcemy konkurować chociażby z Czechami którzy sprzedają około 300 szt. rocznie.

Z tak małą sprzedażą nigdy fabryka nie zauważy tego rynku.

Mam nadzieję, że ktoś w końcu przetrze oczy i albo ich zmotywuje albo pożegna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy jak byśta szukali fotografa do jakichś zdjęć na nowej stronce, to walcie śmiało :bigrazz:

 

Hej Boa,

Fajne zdjęcia "strzelasz" ;) :notworthy: ;)

Szczególnie zdjęcia w dziale machine robią super wrażenie. To jest naprawdę dobre !!!! ;)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni juz mają niejakiego balzaca, robi zdjęcia w tempie powyżej 100/h.... :icon_eek: na spotkaniu w Białokoszu, miałem wrażenie, że jakiś paparazzi nas sledzi...hihihihi :icon_mrgreen:

 

Edit.

Boa te z Gosią i 996 też niezłe.....

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...