Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

...a kto jezdzi z pasazerem(ką) na Ducati? :icon_rolleyes:

Sorki ale ja tam jezdze sam i dlatego moze caly temat pod tym katem analizuje...jesli chce sie jezdzic z kims - Monsty srednio sie do tego nadaje...

A Bayliss w 2 wyscigu 4 miejsce, ale i tak do przodu - dobrze ze chociaz konczyl...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Informuje że Gomez, Kasia (na razie zgrabna Yamaszka, ale o potworku, a nawet potworze :icon_razz: już myśli) i balzac byli na kawce w DUCATISTORE Warszawa :P

Koralik dziś stawiał :smile: , był sam i chyba ucieszył go widok grupy "desmomaniaków". Po dłuższej pogadance wsiedli my na koń, pan Koralik w swoją stronę a my do "200", gdzie niestety musieliśmy klameczkę pocałować. Chyba nie wiedzieli że przyjedziemy bo drzwi były "dobrze" zamknięte. Pamiątkowe zdjęcie tutaj

 

PS:

A teraz chwalę się :D ....w DUCATISTORE Warszawa kupiłem KASK. Spłukałem sie doszczętnie :( ... ziemniaki z kefirem do końca miesiąca będe jadł, ale jestem bardzo "happy". Nawet mnie nikt zbyt długo namawiać nie musiał.

Wcześniej jeździłem w "Szuji" XR-1000, kask był dobry, ale napisu DUCATI bardzo mu brakowało

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac okrycie głowy zacne wybrałeś jak się nie mylę to Corser RX7. Ja wziąłem Chasera.

 

Mario co do Twoich "cierpień młodego Wertera"

Jak mniemam mówisz o nowym sprzęcie lub prawie nowym.

Ja wybrałem S4R po niemal podobnym porównaniu.

Moim zdaniem dla Ciebie jako osoby, która wcześniej jeździła już na motocyklu jest to też lepszy wybór.

Fakt motocykl jest silny jak pełnej krwi włoski ogier. Serio sam sobie z tego nie zdawałem sprawy dopóki nie ścignąłem się z kilkoma sprzętami.

Mój poprzedni moto Yamaha FZ6 ze swoimi 100 KM wydawała mi się szybka, a ostatnio nudziłem się za gościem pałujacym taką na maxa aż go wyprzedziłem z tych nudów.

Najbardziej zdziwiłem się po zostawieniu w tyle BMW K1200R, a to mocny motocykl.

 

Generalnie S4R to mocna maszyna lubiąca wchodzić na koło lub stawiająca boki przy gorszej przyczepności.

Nigdy nie brakuje mocy.

Jedyne co trzeba zawiechy podciągnąć bo miękko na standardowych ustawieniach.

 

PS

S2R ma inne hamulce nie radialne aha i o dziwo jest o 1 kg cięższy (suchy) od S4R.

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę napisałem o nowym S4R w Anglii po przeliczeniu po kursie funciaka wychodził ok.27.000. U nas w postkomunie ponad 50.000. Nurtuje mnie pytanie dlaczedo, czy jesteśmy dwa razy bogatsi, czy też u nas wszyscy muszą zarabiać po 500%? Troszkę mnie to wku....

Pozdrawiam Wszystkich :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Informuje że Gomez, Kasia (na razie zgrabna Yamaszka, ale o potworku, a nawet potworze :icon_razz: już myśli) i balzac byli na kawce w DUCATISTORE Warszawa :)

Koralik dziś stawiał :smile: , był sam i chyba ucieszył go widok grupy "desmomaniaków". Po dłuższej pogadance wsiedli my na koń, pan Koralik w swoją stronę a my do "200", gdzie niestety musieliśmy klameczkę pocałować. Chyba nie wiedzieli że przyjedziemy bo drzwi były "dobrze" zamknięte. Pamiątkowe zdjęcie tutaj

 

PS:

A teraz chwalę się :icon_mrgreen: ....w DUCATISTORE Warszawa kupiłem KASK. Spłukałem sie doszczętnie :( ... ziemniaki z kefirem do końca miesiąca będe jadł, ale jestem bardzo "happy". Nawet mnie nikt zbyt długo namawiać nie musiał.

Wcześniej jeździłem w "Szuji" XR-1000, kask był dobry, ale napisu DUCATI bardzo mu brakowało

:wink:

 

haha wyszlo jakby kasia multistrady dosiadala :)

To moze nastepnym razem wieksza grupa w stolicy by sie znalazla ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę napisałem o nowym S4R w Anglii po przeliczeniu po kursie funciaka wychodził ok.27.000. U nas w postkomunie ponad 50.000. Nurtuje mnie pytanie dlaczedo, czy jesteśmy dwa razy bogatsi, czy też u nas wszyscy muszą zarabiać po 500%? Troszkę mnie to wku....

Pozdrawiam Wszystkich

 

Szczerze powiem że dziwi mnie ta cena. Coś tu nie tak. Nawet w USA jest chyba droższy.

 

Znalazłem na autotrader.co.uk najtańszy S4R -8250 funtow tj. ok. 36 tys zł. To i tak tanio jak barszcz.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę napisałem o nowym S4R w Anglii po przeliczeniu po kursie funciaka wychodził ok.27.000. U nas w postkomunie ponad 50.000. Nurtuje mnie pytanie dlaczedo, czy jesteśmy dwa razy bogatsi, czy też u nas wszyscy muszą zarabiać po 500%? Troszkę mnie to wku....

Pozdrawiam Wszystkich :)

 

Wydaje mi się że nie masz racji. Bo ten S4R z Twego linku ma 117hp. Więc jest to motocykl najlepiej z 2006 (?) roku. Obecnie S4R ma 130 hp.

 

Z drugiej strony masz sporo racji. Lecz szukaj motocykla w USA. Do ceny dodaj 40% (cla, podatku i trasportu) i uzyskasz cenę motocykla.

Mamy wolny rynek. Więc jeśli zdecydujesz się na takie posunięcie to nie będzie to nic nie-etycznego. Tak samo jeśli obdzwonisz polowe dealerów ducati w Europie. To nic nadzwyczajnego. Za kupnem w Polsce przemawia wygoda i...

 

Jak wygląda kwestia serwisu gwarancyjnego? Czy mamy jakieś dzialające ASO? A jeśli nie to co uczynić aby nie tracić gwarancji?

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz... ale dopiero jak mi koledzy z Michałowic naprawią sprzęta (tzn umożliwią bezpieczną jazdę, bo owiewki mogą być póki co przeszlifowane) ;)

Ql to moze jeszcze do nas Przemo dolaczy to juz zupelnie powazna banda sie zrobi :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro zdejmij owiewki będzie streetfighter :)

 

Już mi zdjęli.. ale głupio wygląda: przednia owiewka jest a z boku nic... :)

podstawowa rzecz do wymiany to przednia półośka i mogę latać... na owiewki i resztę poczekam jeżdżąc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi zdjęli.. ale głupio wygląda: przednia owiewka jest a z boku nic... ;)

podstawowa rzecz do wymiany to przednia półośka i mogę latać... na owiewki i resztę poczekam jeżdżąc... :)

 

 

Panowie juz jest zalozone podforum na naszej www gdzie beda mogli sie umawiac klubowicze na lokalne wycieczki. Sa tam trzy dzialy: Wielkopolska, Mazowsze i Poludnie. Strona niestety wymaga oszlifowania zanim bedzie udostepniona. Jest juz ok dwudziestu galerii z naszych dotychczasowych wyjazdow i spotkan, sa tez testy Ducati udostepnione nam przez Widomosci Motocyklowe itd. Przypominam o koniecznosci pomocy Przemowi. Dziekuje za uwage- bim bom bam.

Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz jest zalozone podforum na naszej www gdzie beda mogli sie umawiac klubowicze na lokalne wycieczki. Sa tam trzy dzialy: Wielkopolska, Mazowsze i Poludnie. Strona niestety wymaga oszlifowania zanim bedzie udostepniona. Jest juz ok dwudziestu galerii z naszych dotychczasowych wyjazdow i spotkan, sa tez testy Ducati udostepnione nam przez Widomosci Motocyklowe itd. Przypominam o koniecznosci pomocy Przemowi. Dziekuje za uwage- bim bom bam.

Pzdr,J

Jacek myślisz, że jest sens tworzenia jeszcze jednego forum?

Najwięcej ludzi spotyka się tu zobacz nawet DSW ma puchy na forum.

Jak stworzymy kolejne dla jeszcze mniejszego grona ludzi nie wiem czy wypali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie masz racji. Bo ten S4R z Twego linku ma 117hp. Więc jest to motocykl najlepiej z 2006 (?) roku. Obecnie S4R ma 130 hp.

 

Z drugiej strony masz sporo racji. Lecz szukaj motocykla w USA. Do ceny dodaj 40% (cla, podatku i trasportu) i uzyskasz cenę motocykla.

Mamy wolny rynek. Więc jeśli zdecydujesz się na takie posunięcie to nie będzie to nic nie-etycznego. Tak samo jeśli obdzwonisz polowe dealerów ducati w Europie. To nic nadzwyczajnego. Za kupnem w Polsce przemawia wygoda i...

 

Jak wygląda kwestia serwisu gwarancyjnego? Czy mamy jakieś dzialające ASO? A jeśli nie to co uczynić aby nie tracić gwarancji?

 

Mariusz

 

OK, nie jestem mocno wgryziony w temat.

Tylko że, jak u nas zostają im jakieś sztuki z zeszłego roku albo 2 letnie (dalej nowe z 2 letnią gwarancą) to dają 1000-2000 rabatu.

Na tej stronie są podobno też nowe (tzn. nieużywane) z 2 letnią gwarancją 749 dark- 5499 funciaków (ok. 24.000), w Polsce trza dać ok. 20 000 z 2004 roku.

Chciałem tyko powiedzieć że raczej drogo mamy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...