Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy ze jednak to nie byl powazny problem...niestety nowoczesne oprogramowane jednostki juz nie sa tak latwe do rozgryzienia jak starszawe Klekoty...a i tak wrzucenie na kompa servicowego nie zawsze daje efekty i nie zawsze widac jaki problem tkwi w motocyklu( jak n.p pokazuje ze wsio gra a moto nie chodzi jak trzeba...znam jeden przypadek...), trzeba jeszcze na swoj sposob poglowkowac...

Pozdr. Janek Klekot 748 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.jestem tu nowy i przymierzam sie do kupna monstera,najlepiej 900i.mam parę pytań.

-czy w 900-tkach z rocznika 2001-2003 montowany jest mono wahacz

-czy wszystkie 900-tki mają regulowane zawieszenie

i jak wygląda sprawa z immobilaizerem, czy montowany jest zależnie od wersji albo to jest standardowe wyposażenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.jestem tu nowy i przymierzam sie do kupna monstera,najlepiej 900i.mam parę pytań.

-czy w 900-tkach z rocznika 2001-2003 montowany jest mono wahacz

-czy wszystkie 900-tki mają regulowane zawieszenie

i jak wygląda sprawa z immobilaizerem, czy montowany jest zależnie od wersji albo to jest standardowe wyposażenie ?

 

 

 

He he, potencjalny nowy zarazony ;-]. Witaj w naszym gronie. A moze chcesz kupic SS800, 2003 z 9000km za ok 10tys? Czy tylko Monsterek wchodzi w gre?Sprzet pewny, gwarantowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, szczególnie klasyki one ciągle mają to coś.

Też tak uważacie?

Zgadzam się z Toba na 100%

 

Chociaż żadnym fachowcem albo ekspertem od marki DUCATI nie jestem :cool:

uważam, że pomimo ogromnego postępu technicznego, DUCATI nadal maja to "coś"

Nawet moja Multistrada, która z daleka przypomina duży skuter (a czasami wystraszonego osiołka) ma to coś co kiedyś oczarowało mnie w i nadal czaruje w DUCATI :bigrazz:

.....może jest to charakterystyka pracy silnika, a może to ta czerwona rama, może ten odgłos klekotu sprzęgła, może basowy dźwięk z wydechu, może hamulce.....itd

 

PS:

A może całość :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy ktoś z szanownych Ducatozakręconych może był i oglądał tą sztukę, a może ma nie daleko żeby podjechac i oblookac ja dla mnie

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M812085

 

Grazie

 

PS. ja mam troszkę daleko z grodu Kraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj oooj balzac, masz pierwsze syndromy kryzysu "wieku średniego" hihihihi.... uważaj bo za chwilę bedziesz wyrywał 20-ki spod "disco"... ;-))) czerwony motocykl i do tego Ducati ???? Coś w tym jest!

 

'Drogi scitro',

kryzys to ja może i mam...są takie dni, że nawet kilka się zdarzy, ale czy odrazo jest to kryzys "wieku średniego" :)

Do wiadomości wszystkich: na co dzień to jeżdżę Junakiem (takie polskie Ducati) i jakoś żadnej 20-ki spod "dico" nie udało mi się jeszcze wyrwać. Natomiast starsze panie to się z wielką czułością za mną oglądają. Często po zatrzymani podchodzą do mnie mniej lub bardziej podchmieleni klienci i mówią:

"Panie ja wiem co to jest!!! ......to...to ...to...jest JUNAK".

Czasami usłyszę "Szefie brakuje nam 30 groszy do Flaszeczki"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...