Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz regulowanej główki ramy, więc na tor średnio się nadaje, objeżdżać Cię będą szejsetki...

 

Wejdź na forum ducati w Polsce i zapytaj Krl Oskara ( lub tutaj Krl i Oskara), lub niejakiego Prendi...

 

Pzd.

J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postaw sobie pytanie, do czego potrzebny Ci motur, potem po jakich drogach będziesz śmigać, a potem ile km będziesz robił...

Diavel nadaje się bardziej do szpanowania, jazdy po drogach bardziej przypominających tor Portimao niż łódzkie superdróżki( wiem bo 3 tyg.temu byłem w Łodzi)...z tego rachunku może wyjść, że nie Diavel a Multistrada 1200 właśnie...

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Janek, mam takie pytanie do Ciebie, może będziesz coś wiedział jako że siedzisz w dukatach :). Jechałem w piątek trasą 677 z Ostrowii Mazowieckiej do Łomży i przed Łomżą wyprzedził mnie jakiś gość na ducati, jakimś oldtimerze. Jak się jechało za nim to uwagę zwracały wydechy bo były 2 po prawej stronie ale jeden szedł nisko przy ziemi, coś jak w mz-ce, a drugi wysoko pod siodłem. Jako że to Twoje tereny to pomyślałem że kojarzysz to moto a może nawet znasz właściciela. Próbowałem znaleźć takie moto w googlach ale nie mogę a ciekawy jestem co to za model :). Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako powiedział Marcinek prawdopodobnie SC na Zardach...niestety gościa nie znam... prawdopodobnie ktoś z Warszawy...

Swoją drogą lepiej jechać na Zambrów i z Zambrowa w kierunku Łomży, bo trasa Ostrów- Łomża to bardziej na enduro, na dodatek światła i mijanki...

Pozdr. J-999.

P.S.

Marcinek zmień motocykl pod Avatarem przeca teraz to GT 1000 na Sharku hehehehehehhehehehe :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...