Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ta informacja jest godna tylko posiadaczy Ducati? "Zwyczajni" motocykliści pewnie też są ciekawi.

Tak btw. nie lepiej po prostu go zhamować :bigrazz: ? Albo napisać maila do Ducati z tym pytaniem, podając nr ramy. Pewnie są w stanie to ustalić na tej podstawie.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jaki sposób ustalisz ulepa mego kolegi 996 SpS z silnikiem Testastretta...

 

Ci co wiedzą to wiedzą, resztę raczej mało interesuje...

 

pozdr. J-999

 

SpS ma: inny eprom, inne wałki, inny wydech, inne wdech...i jeszcze parę rzeczy...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uzyskanie tej genialnej poręczności było możliwe dzięki odchudzeniu motocykla aż o 10 kg"

Może mi ktoś wytłumaczyć w stosunku do jakiego innego modelu, bo chyba nie poprzedniego?

 

Wie ktoś, czy oni testowali ten motocykl, czy tylko zinterpretowali dobrze specyfikację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przedruk z Motorradu, to po pierwsze. A tam się testuje, a nie ściemnia jak w naszych portalach/magazynach (co poniektórych).

Po drugie, Panigale jako flagowy Superbike Ducati jest następcą poprzedniego flagowego modelu, czyli 1198 i obstawiał bym, że jego dotyczyło porównanie masy.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przedruk z Motorradu, to po pierwsze. A tam się testuje, a nie ściemnia jak w naszych portalach/magazynach (co poniektórych).

Po drugie, Panigale jako flagowy Superbike Ducati jest następcą poprzedniego flagowego modelu, czyli 1198 i obstawiał bym, że jego dotyczyło porównanie masy.

Ja nie pije do Motorradu i temu nie przeczę,bo czytuję, ale tłumaczenie testów (co jak co, bardzo indywidualnej formy) zakrawa o ściemę, niestety. Choćby biorąc pod uwagę takie nieścisłości jak powyżej.

Przecież mogę sobie wejść na Motorrad i poczytać, co tam napisali.

No ale dobra, dowiedziałam się, co chciałam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie!

 

Jestem w czasie wyboru i zakupu kolejnego motocykla. Mam do Was pytanie jak jest Wasza opinia na temat ST3 roczniki 2004-2005, chodzi mi o usterkowość, przeglądy, ich częstość, dostępność części. Motocykl będzie robił w roku nawet 25 000 km

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Przy zamierzonym takim przebiegu,serwis 2 razy :1 raz- mały przegląd : olej, filtry, sprawdzenie/korekta luzów zaworowych, sprawdzenie/ naciąg pasków, podpięcie pod kompa serwisowego, przy 20000 km drugi serwis wsio to poprzednio tylko zamiast sprawdzenia pasków ich wymiana... nie piszę tu o prozaicznym sprawdzeniu śrubek, łożysk kół/wahacza , uszczelniaczy, łańcucha, zębatek itp... bo to chyba podstawa.

Suche sprzęgło, przy delikatnym traktowaniu starczy 1 na sezon, mokre 1 na 2 sezony...

Usterki z reguły są wynikiem zaniedbań serwisowych, lub ogromnego przebiegu...

Jeśli nie jesteś fanem marki ( nie chodzisz w koszulce Ducati, tudzież bieliźnie, nie budzisz się z okrzykiem Forza Ducati), lepiej poszukaj coś innego, np. BMW R1150 GS, tylko ta masa...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeezuuu , tu tez?

 

waga ,masa ,waga waaaga :icon_mrgreen: obsesja jaka qwa sie zrobila , niedlugo na forum motorowerow bedzie tematem przewodnim

WAAAAGAAAA :notworthy:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeezuuu , tu tez?

 

waga ,masa ,waga waaaga :icon_mrgreen: obsesja jaka qwa sie zrobila , niedlugo na forum motorowerow bedzie tematem przewodnim

WAAAAGAAAA :notworthy:

 

jak byś poczytał historię to dowiesz się, że Włosi nie mieli praktyki w budowaniu czołgów :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, wiesz od jakiegos roku doslownie na kazdym forum temat przewodni to waga , ile wazy . zbijanie wagi . czasami kupuja lekki e sprzety , by zaraz potem pakowac na nie kufry wszelakie :)

ale ta waaaga

 

dawniej jakos niokomu nie przeszkadzala waga , kazdy jezdzil i byl zadowolony. teraz juz nie pytaja "panie a ile to pali , tylko a ile to wazy :)

rozxumiem wage w sporcie ale na codzien ? czasami mam wrazenie ze ludzie chca sobie zwiekszyc swoje umiejetnosci wlasnie zmniejszeniem wagi motocykla a nie szkoleniem wlasnej osoby :)

ja na przekor :) big mnie nie pokonal to pora na cos wiekszego :wink:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...