Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć fajne odgłosy dochodzą spod zbiornika jak zasysa powietrze przy większych prędkościach i obrotach :buttrock:

 

 

 

powiedziałbym że przy gwałtownym odkręceniu manetki a nie przy wyższych obrotach. U mnie przy 4 tyś obrotów mocne odkręcenie powoduje niesamowity ryk, połączony własnie z wyraźnym szumem zasysanego powietrza. Niesamowite wrażenie niedostępne w żadnym moto innej marki. Zresztą mój ulubiony zakres obrotów to 4-6,5 tyś obr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest mała szansa żeby zapowietrzyć pompę. a jakieś przewody odłączałeś: przewód odpowietrzający itp. ?

No też mnie się tak wydaje, bo niby jak...

W każdym razie alarm odwołany :) debil ze mnie i tyle. Odłączone były kabelki od wtryskiwaczy (coś tam jednak grzebałem po powrocie i zapomniałem o tym). Wszystko już klekocze prawidłowo.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mnie się tak wydaje, bo niby jak...

W każdym razie alarm odwołany :) debil ze mnie i tyle. Odłączone były kabelki od wtryskiwaczy (coś tam jednak grzebałem po powrocie i zapomniałem o tym). Wszystko już klekocze prawidłowo.

 

pozdr

 

 

czasami zdarza się zapomnieć. Ale jaka jest radocha jak się dojdzie do przyczyny tej wielkiej awarii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pierwszej dukatowej przejażdżki :crossy: od 3 miesięcy prawie. W międzyczasie jeździłem na różnych sprzętach. Nie licząc GS500 i Virago 535 był jeszcze GSXR1000 i CBR600RR.

Mimo, że mój klekot jest w sumie z deczka "spaździerzały" to jazda Ducati jest zupełnie inną bajką...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wczoraj wracałem z Wrocławia po wymianie kompa w moim SS`ie (opisywałem problem kiedyś-odcinało mi za wcześnie obroty) i żeby przetestować moto musiałem go pokręcić do maksymalnych obrotów na każdym biegu... nie ważne. Efekt był taki,ze wczoraj mnie zatrzymali na A4 pod Opolem z nagranym filmem gdzie miałem 201.5km/h. Policjanci byli bardzo stanowczy i od razu mnie ostrzegli,ze rozmowa jest nagrywana i w ogóle nie chcieli słuchać tłumaczeń. Dostałem 10 pkt i 500zł. Parę osób zadzwoniło na 112 i zgłosiło,że jakiś szajbus jedzie po A4 z nadmierna prędkością. Nie pisze tego,żeby się chwalić bo sytuacja była niemiła a mnie się ręce trzęsły. Piszę to dlatego,żebyście uważali bo człowieka czasami ponosi i myślimy,że jesteśmy bezkarni a sami widzicie,ze ludzie dzwonią a policja ma coraz szybsze wózki i dogonić moto to coraz mniejszy problem. Ja się ciesze,że dostałem tylko 500zł. Jakbym był w Czechach to bym pewnie musiał moto sprzedać,zeby zapłacić mandat a niedługo myslę,że podobnie będzie u nas. Do tego dojdą fotoradary robiące od tyłu i Game Over.

Zwykle tak nie jeżdzę ale wyszedłem na poj..a na ścigaczu.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisaliście że SS750 były tylko czarne i z jedną tarczą z przodu.

 

kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. wcześniej była mowa o 750 sport, a nie ss, i właśnie te różnice wymienił Duke

 

BTW rozstrzał masz spory... zastanów się może najpierw, czy chcesz mieć duca, czy po prostu motocykl

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. wcześniej była mowa o 750 sport, a nie ss, i właśnie te różnice wymienił Duke

 

BTW rozstrzał masz spory... zastanów się może najpierw, czy chcesz mieć duca, czy po prostu motocykl

jsz

 

A co za różnica, motocykl to motocykl. Gdybym miał na tyle funduszy, kupił bym po jednym z każdego rodzaju. To już nie jest pasja, to jest miłość do tych maszyn :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda, Suzuki, Yamaha to są motocykle, a Ducati to po prostu Ducati i tyle...

Kuczę...pod uwagę bierzesz tak różne motocykle, że naprawdę zaczynam podejrzewać, że robisz sobie na Forum po prostu jaja..., ale myślę że Jeszua trochę Ci wyprostuje ścieżki...

J. 748.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki fakt wynika z tego że jak każdy wie znaleść w naszym kraju motocykl zadbany to wyzwanie. Zjeździłem kawał Polski, i wierzcie mi nie raz miałem ochotę obić sprzedawcy ryło (ale nie ja jeden pewnie) Nie sztuką jest kupić paścia i później kląć bo trzeba z tym robić kiedy inni śmigają. Co do samego motocykla, nastawiłem się na dużą fałkę i takiego szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...