Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

pytanie/prośba #1

czy macie może w odmętach swoich garaży, schowków, składzików czy czegotam w ogóle (albo link do) czujnika rozłożenia stopki bocznej - mam to całe ustrojstwo ale z pękniętym "układem scalonym" (??)

chętnie to coś nabędę drogą kupna bo już zdarzyło mi się wyjechać z garażu z rozłożoną stopką. :crossy:

to coś do multistrady 620 ale chyba aż takiego stopkowego zróżnicowania nie ma wśród modeli przynajmniej monsterów...

pytanie/prośba #2

to już nieco bardziej wyspecjalizowany kłeszczyn... poszukuję centralnej stopki do multi 620 - jakby się ktoś natknął na nią gdziekolwiek to proszę o kontakt...

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w L-stadt

VDQ

 

 

Hallo. Widze, ze w sobote bezdeszczowa szykuje sie maly remoncik Multi. Kiedys za mocno dokrecilem stopke w miejscu 'lamania' sie jej i ukruszyl sie maly bolczyk, ktory wlasnie obracla czujnik stopki. Zawile pewnie ale zobaczymy na miejscu- jesli to 'to'- no problem Senior VDQ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sebcio Sebcio i znów zapomniałeś o mnie.Masz do mnie 8km godzina roboty i będziesz miał założone a przy okazji zobaczysz ja to się robi :cool: Więcej wiary.

No wiem, wie, ale musiałem zrobić szersze rozpoznanie, żeby mieć jakieś pojęcie w razie czego, gdyby się okazało, że powiesz "nie, nie da rady". Dziękuje wszystkim za przedstawione opcje. Na pewno się przydadzą.

No, a my widzimy się jutro :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sebcio Sebcio i znów zapomniałeś o mnie.Masz do mnie 8km godzina roboty i będziesz miał założone a przy okazji zobaczysz ja to się robi :) Więcej wiary.

 

Czy posiadasz jakieś urządzenia do obróbki aluminium?

Czy tylko do wymiany łańcuszków?

Nie myślę o budowaniu promu kosmicznego, ale drobne rzeczy typu cięcie, rozwiercenie otworu.

Wybacz tak bezpośrednie pytanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadasz jakieś urządzenia do obróbki aluminium?

Czy tylko do wymiany łańcuszków?

Nie myślę o budowaniu promu kosmicznego, ale drobne rzeczy typu cięcie, rozwiercenie otworu.

Wybacz tak bezpośrednie pytanie. :buttrock:

 

To znaczy w sumie moim zdaniem twoje pytania są za mało precyzyjne gdyż nie wiem co chcesz lub masz do zrobienia i w czym?

 

AAA Chłopaki i dziewczyny jest w chwili obecnej w stanach na licytacji na SALWAGE DIRECT niewiem czy się to tak pisze ładniutki szybki bo czerwony z białym pasem z małą ilością uszkodzeń Monster S4R z silnikiem od 999 z mocą 130 koni z 2007r z kluczykiem i palący ,7 tysi mil.Obecna jego cena jest 3600$ jeśli ktoś jest chętny trzeba kontaktować się z Jankiem Klekotem lub z Motostodołą w Jedwabnem z Ryśkiem tel.606814703.oni mogą zrealizować całość zakupu i sprowadzenia do polski

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy w sumie moim zdaniem twoje pytania są za mało precyzyjne gdyż nie wiem co chcesz lub masz do zrobienia i w czym?

 

Chodzi o to, żeby podłubać samemu. Dopasować półkę od Monstera do ss- rozwiercić otwór, przeciąć rizery mocujące kierownik- takie drobne "zrób to sam, jak masz narzędzia". Wolę tak niż zawozić panu Czesiowi i przekonywać, że się da.

 

Ten Monster zza wody ma możliwość przemalowania na czarno? Jednak wolałbym wolniejszą wersję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żeby podłubać samemu. Dopasować półkę od Monstera do ss- rozwiercić otwór, przeciąć rizery mocujące kierownik- takie drobne "zrób to sam, jak masz narzędzia". Wolę tak niż zawozić panu Czesiowi i przekonywać, że się da.

 

Ten Monster zza wody ma możliwość przemalowania na czarno? Jednak wolałbym wolniejszą wersję :)

 

No wiesz super wyposażonego warsztatu nie mam ale lubie dłubać w kwasówce,wydechy Remusa do ST4S przerobiłem sobie sam,spawareczke mam całkiem przyzwoitą że nawet kiedyś udało mi się elektrodą połamany aluminiowy podnóżek mojej żony od Viagry 535 pospawać,szlifierkę kontową i różne końcówki do niej posiadam,troszkę cierpię na brak w miare dobrej wiertarki bo mi się włamali i skradli.Ale że ostatnio bardzo nie potrzebowałem dużo wiercić to mnie nie ponaglało do zakupu w miare dobrej wiertarki-mam tylko jakąś marketową z promocji ale to za mało.Ale że mieszkasz w Warszawie najlepiej wpaść i pogadać ,obejżałbym o co chodzi,zobaczył co trzeba zrobić i zastanowić się czy przy posiadanym zasobie wiedzy i nażędzi damy sobie z tym radę.

 

848 za niecałe 33tysi pln

 

http://cgi.ebay.co.uk/2008-DUCATI-848-WHIT...p3286.m14.l1318

 

http://cgi.ebay.co.uk/2006-DUCATI-S4-R-RED...p3286.m14.l1318

 

http://cgi.ebay.co.uk/Ducati-Monster-S2-20...p3286.m14.l1318

 

http://cgi.ebay.co.uk/DUCATI-MONSTER-S4R-0...p3286.m14.l1318

 

http://cgi.ebay.co.uk/2002-DUCATI-ST4S-red...p3286.m14.l1318

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz się pochwalę. Już mam swoje Potworzątko :)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mow, mow, i jak? ;-] Jak sie smiga Sihaja? Mam nadzieje, ze sie spotkamy na jakims spocie. To dobry Duk, sprawdzony wiec tylko sie cieszyc. Pzdr :banghead:

 

Jeszcze się nie śmiga, bo jeszcze chwilkę potrwa, zanim będzie papierek na śmiganie. A ja... nie chcę bez. (tak, wiem, nienormalna jestem). Równiez mam nadzieję, ze się jakoś niedługo spotkamy. W sumie, to już się doczekac nie mogę. :evil:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie śmiga, bo jeszcze chwilkę potrwa, zanim będzie papierek na śmiganie. A ja... nie chcę bez. (tak, wiem, nienormalna jestem). Równiez mam nadzieję, ze się jakoś niedługo spotkamy. W sumie, to już się doczekac nie mogę. :evil:

 

 

To do zobaczyska zatem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mow, mow, i jak? ;-]

 

to może ja powiem, jako dzisiejszy śmigający :banghead:

siakieś to-to małe. kolana mi się nie mieściły w przetłoczeniach. dziwnie się zjeżdża z siodła na zbiornik: kanapa niby niemała, a jakaś w trakcie przykrótkawa się okazuje. twardo chodzi gaz, sprzęgła mało używałem to nie wiem; straszyli, że też twarde. czyli moto dla krótkonogch i silnorękich :buttrock:

natomiast baaaardzo ładnie mnie zaskoczył silniczek, ale to wiadomo - dwa gary rządzą :evil: pewnie do reszty można przywyknąć. generalnie motocykl mimo mojego złośliwego porównania do roweru jest naprawdę fajny i daje sporo frajdy z jazdy. liczę, że niedługo - już właścicielce :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...