Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Tego ,,ducati Scuderia,, wystawiono na aukcji jest nawet filmik--http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Motorcycles___Ferrari-Ducati-996-Custom-Cruiser-Pro-Street_W0QQitemZ290246746427QQddnZMotorcyclesQQddiZ2283QQcmdZViewItem?hash=item290246746427&_trksid=p3756.m14.l1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Prezes Nowak byliśmy w jedwabnem i widzieliśmy jak wyjerzdżałeś z poleniem gumy na trawie i nawet nas widziałeś bo rozmawiałeś z Jankiem a my oboje z Basią staliśmy obok niego ale nas sobie nie przedstawił-Ale dupa ten Janek.A nasze motocykle i namiot stasły u Ryśka w Grabniku.

Właśnie wróciliśmy ze spotkania-minidesmomitingu z Jedwabnego tak pechowego piątku to już dawno nie mieliśmy ,na początek mieliśmy pecha dwoma grzechotnikami przed Ostrołęką wyprzedzić dwuch misiów w nieoznakowanej Vectrze ,skurczebyki przez całe miasto za nami jechali i zatrzymali nas dopiero za miastem na szczęście w nieszczęściu spierdzielił im się spszęt i nie mogli nam odtworzyć naszego youtube,bo mogłoby być gożej i suma sumarum po 5 punktów i po 250pln :banghead: .Już myśleliśmy że koniec niespodzianek a tu :banghead: pomiędzy Łomżą a Jedwabnem musiałem odcedzić kartofelki troszke za sybko z asfaltu zjechałem na szuter,chamulce Brembo i gleba do lakieru 2 elementy owiefki,docieńcie naklejek-napisów i do wymiany nowo zakupiony kierunek w serwisie na szczęście nic więcej.Dziś z chłopakami Ryśkiem i Jankem na 4 grzechotniki tak nas podprowadzali i podprowadzali że w końcu przyjechali z nami do nas do domu do Twierdzy na kawke i ciastko a spowrotem w godzine czterdzieści dotarli do Łomży :crossy: :clap: :buttrock: :biggrin:

Ale powiem wam że było warto spotkać się pogadać ,spędziś więcej czasu z desmozarażonymi i z ekipy z Motostodoły nawet parada była inna niż wszystkie degustacje,odwiedziny Doliny Rozpudy,odwiedziny Króla Puszczy który żyje jak Pustelnik itd itp :buttrock: :notworthy: I moja Desmozarażona mimo początkowej niechęci do przyjazdu do Jedwabnego zmieniła odrazu zdanie jak tylko dotarliśmy i cieszy się że była

 

A właśnie czy ktoś z was demomaniaków wie jak skasować serwis (klucz w kwadraciku) na wyświetlaczu LCD licznika który wyświetlił mi się po przekroczeniu 20tysi km bo paseczki wymienie sobie po jutrze w Cafereiserze w Łomiankach świece już wymieniłem,olej po powrocie po wymianie pasków.no i może sprawdzę sobie zawory

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

Wczoraj wróciliśmy z SBK w Brnie. Było super szczególnie dlatego,że Bayliss góra w obu wyścigach. Totalnie się odprężyłem.Wracałem wczoraj z Soleskim, Darkmannem i Rafałem na s2r 1000 oraz kumplem na R1. Soleski na nowiutkim 848 trochę przeginał z prędkościa maksymalną co dla R-jedynkowca było doskonałą okazja do pokazania co daje 180 KM. Darkmann za to pokazał,że monster 600 pójdzie ponad 200km/h(!). Jechałem za nim i na GPS pokazało dokładnie 192 km/h co daje licznikowe ok.205. Troszkę za szybko było!!!

Generalnie jednak bomba. Mniej ludzi niz na GP, mniej komercyjnie i taniej.Polecam!

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Jestem po wyprawie do Rzeszowa.

Była to pierwsza wyprawa mojego Ducati.

Sprawdził się w 100%. Ostrzegam tylko na razie uważajcie na trasie Radom Rrzeszów ( przez Ostrowiec Świętkorzyski). A mamy kolejną Kobietę zakochaną w Ducati, i mogę zdradzić że myśli o zakupie Ducati.

Poniżej zdjęcie mojej lepszej połówki.

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego ,,ducati Scuderia,, wystawiono na aukcji jest nawet filmik--http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Motorcycles___Ferrari-Ducati-996-Custom-Cruiser-Pro-Street_W0QQitemZ290246746427QQddnZMotorcyclesQQddiZ2283QQcmdZViewItem?hash=item290246746427&_trksid=p3756.m14.l1318

 

było...... :(

Jakby co to Tyskie b. lubię..... :D ;) ;)

 

..... iz góry b. dziękuje :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierona to jezech poinformowany jak dziennikarze TV takie starocie przeterminowane daje ;-D.Ja wole inne a najlepiej włoska kawe ale zapraszam jak cosik bo juz niedlugo Ducacikiem sie wykazac bede mógł ;p

Ps.A Stoner fantastycznie wczoraj pojechal (na rownie wedlu mnie fantastycznym torze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta na górze,czy na dole??

:bigrazz:

 

To ja pisałem, niezalogowany.

Jakieś zmiany na forum, że można pisać bez logowania :eek:

To się zacznie...

Przody ok??? Wymiana uszczelniaczy pomogła???

 

 

było...... :(

Jakby co to Tyskie b. lubię..... :) :P :icon_razz:

 

..... iz góry b. dziękuje :lalag:

 

Zwyczaje z precli???

:flesje: tymbarkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pisałem, niezalogowany.

Jakieś zmiany na forum, że można pisać bez logowania :icon_razz:

To się zacznie...

Przody ok??? Wymiana uszczelniaczy pomogła???

Zwyczaje z precli???

:bigrazz: tymbarkiem..

 

No niestety nie udało się wymienić przed trasą ale jechałem ostrożnie a nasz stan dróg nawet się poprawia więc nie było tak źle. A Lepsza połówka to ta na górze na dole ta szybsza :flesje:.

Pozdrawiam.

 

PS. Proponuję spotkać się na jakieś :) . I :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało się wymienić przed trasą ale jechałem ostrożnie a nasz stan dróg nawet się poprawia więc nie było tak źle. A Lepsza połówka to ta na górze na dole ta szybsza :D.

Pozdrawiam.

 

PS. Proponuję spotkać się na jakieś :flesje: . I :crossy:

 

Jeżdżę z cieknącą lagą drugi miesiąc,więc można :banghead: Moto tylko jakby gorzej hamuje :icon_mrgreen:

Spotkać- bardzo chętnie, codziennie wieczorem mogę.

Może byś się wybrał do Toronto w niedzielę???

http://www.docpoland.com/node/1289

Stworzymy reprezentację ss-ów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało się wymienić przed trasą ale jechałem ostrożnie a nasz stan dróg nawet się poprawia więc nie było tak źle. A Lepsza połówka to ta na górze na dole ta szybsza :D.

Pozdrawiam.

 

PS. Proponuję spotkać się na jakieś :flesje: . I :crossy:

 

Jeżdżę z cieknącą lagą drugi miesiąc,więc można :banghead: Moto tylko jakby gorzej hamuje :icon_mrgreen:

Spotkać- bardzo chętnie, codziennie wieczorem mogę.

Może byś się wybrał do Toronto w niedzielę???

http://www.docpoland.com/node/1289

Stworzymy reprezentację ss-ów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę z cieknącą lagą drugi miesiąc,więc można :banghead: Moto tylko jakby gorzej hamuje :icon_mrgreen:

Spotkać- bardzo chętnie, codziennie wieczorem mogę.

Może byś się wybrał do Toronto w niedzielę???

http://www.docpoland.com/node/1289

Stworzymy reprezentację ss-ów :buttrock:

 

Chętnie bym skoczył ale mam inne Plany Zaręczyłem się i muszę teraz objechać Rodzinkę i Powiadomić Osobiście. Oczywiście że jako Ja i Moja Lepsza Połówka Kochamy Ducati to będziemy chcieli na Ślubie zgromadzić dużo Ducati żeby przed kościołem mogły ryknąć razem. To takie nasze małe marzenie :flesje: Mam nadzieje że wtedy wszyscy licznie przyjadą :crossy:

Edytowane przez xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gośćedzio_*

Chętnie bym skoczył ale mam inne Plany Zaręczyłem się i muszę teraz objechać Rodzinkę i Powiadomić Osobiście. Oczywiście że jako Ja i moja połówka Kochamy Ducati to będziemy chcieli na ślubie zgromadzić dużo Ducati żeby przed kościołem mogły ryknąć razem. To takie małe nasze marzenie :icon_mrgreen: Mam nadzieje że licznie wszyscy przyjadą wtedy :buttrock:

 

 

A zorganizuj jakiś Desmo chleb ze smalcem i jak termin będzie pasował to Modlin Twierdza się zamelduje na 2 czerwone Grzechotniki a nóż i reszta mazowsza dołączy.Bardzo fajny pomysł.Poddaję pod dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...