Skocz do zawartości

Pomysł na weekend 1.07.06 oraz wyjazd Częstochowa 23.04.06


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pod koniec kwietnia/początek maja jest podobno otwarcie sezonu w Częstochowie?

Ludki moje kochane' date=' dajcie mi trochę czasu na wdrożenie się w jazdę :roll: Przecież to będzie mój 1 sezon. No po prostu nie moge od razu z garażu wyjechać w trasę ze starymi ;) wyjadaczami 8O .[/quote']

 

You stupid woman! (Allo, allo) :)

 

najlepiej sie uczyc jeżdżąc z kimś.

3 miesiące samotnego śmigania po zapadłych drogach (nie miałem jeszcze PJ) dały mi mniej, niz jeden wyjazd na zlot forumowy do Rzyk. Jadąc za innymi widzisz dopiero, co można i co należy robic.

Podnóżki pierwszy raz też przytarłem jadac za kolegą (adas7 - dzieki!), bo sam nie wyobrażałem sobie, jak można pochylić motocykl.

Tak więc nie panikuj i ciesz się, że trafiłaś na taką ekipę. Do zo na trasie!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hikor ze Szczecina masz kawał drogi więc jeśli chcesz to proponuję byś wyjazd podzielił na dwa etapy' date=' jeden ze Szczecina do Warszawy na noc zapraszam w moje skromne progi, a później z nami dalej. Trochę to nie po drodze lecz chyba lepiej wyjechać na wycieczkę wyspanym niż zmęczonym po całodniowej jeżdzie[/quote']

 

Wielkie dzięki januszm. Co prawda w Warszawie mam się gdzie zahaczyć ale miło jest mieć świadomość, że jednak są na świecie dobre dusze :buttrock:. Jak ustalimy termin - ustalimy też szczegóły. Od razu mówię, że przełom kwietnia i maja mi nie pasuje. Mój szef się o to postarał. Reszta weekendów - do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

najlepiej sie uczyc jeżdżąc z kimś.

3 miesiące samotnego śmigania po zapadłych drogach (nie miałem jeszcze PJ) dały mi mniej' date=' niz jeden wyjazd na zlot forumowy do Rzyk. Jadąc za innymi widzisz dopiero, co można i co należy robic.

Podnóżki pierwszy raz też przytarłem jadac za kolegą (adas7 - dzieki!), bo sam nie wyobrażałem sobie, jak można pochylić motocykl.

Tak więc nie panikuj i ciesz się, że trafiłaś na taką ekipę. Do zo na trasie![/quote']

 

Bardzo się cieszę :buttrock: ale:

istnieje duże prawdopodobieństwo, że nauczę się jeździć jadąc/jeżdżąc z Wami. Co Wy się przy tym naklniecie to Wasze :twisted: i pytanie czy po takim wypadzie (z wyrazami różnorakimi) będę miała z kim jeździć :roll:

Ale jeżeli wykażecie odrobinę :twisted: cierpliwości to jestem pierwsza na liście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III Pielgrzxymka motocyklistów na Jasną Górę

odbędzie się prawdopodobnie 23.04. a nie w ostatnią niedzielę

kwietnia. (taką mam nadzieję bo to zwaliłoby cały długi weekend)

ale szybko ustalę to z organizatorami i wszystkich poinformuję.

Madee jak ja pojadę Dnieprem to więcej jak 80 dych to nie pojedziemy

więc będziesz miała czas na naukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zgadza tylko Tomkowi Kulikowi

się poptaszkowało i zrobił mnie zdobywcą kity.

Puchar jest za najlepszą załogę na ruskim sprzęcie.

 

Aaaa to w takim razie najszczersze GRATULACJE.

Myślałem, że to jakas pomyłka, bo w tivi ktoś inny był zwycięzcą. Pozatym inne nazwisko jest w tabeli w ŚM.

 

Taki offtopic wyszedł, przepraszam... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tymi Świętokkrzyskimi... Ja to i owszem bardzo chętnie jak najbardziej... i nawet madee mogę popilnować :twisted: :buttrock: , ale będę mógł dopiero po 20 czerwca... Jak się Wam nie uda wcześniej - na co liczę :twisted: - to ja z dziką rozkoszą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc wszystkie za i przeciw proponuję termin na początku lipca po Rajdzie Chlorowym. Pogoda na pewno nam wtedy dopisze, długo będzie widno więc czasu na zwiedzanie więcej. Kiedy jest ten Rajd CHlorowy dokładnie?

 

PS dziś się żenie :D trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...