Skocz do zawartości

Czy Wasze motocykle dają sie odpalać przy ujemnych temp.?


laboko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to XJ ma problem z odpalaniem po dłuższym postoju. Moja XJ odpaliła ale musiałem oczyścić filtr powietrza no i okazało się że w gaźnikach jest woda więc musiałem się jej pozbyć. Jednak chrzczone paliwo to polska codzienność.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja motor staram sie odpalac przynajmniej raz na tydzien i zazwyczaja trzeba troszke pokopać :? i dlatego mam pytanie- jak kupiłem motor to od początku miał problemy z paleniem (a temperatura na podworku 15'C) wiec odkreciłem gaźnik, przczysciłem, i było spoko 8) ale po 2 tygodniach znowu to samo :cry: czym to moze byc spowodowane?? :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam nie wiem odpalać czy nie oto jest pytanie (mam moto dopiero od dwóch miesięcy).

Kto mnie przekona do (nie*)odpalania

 

Rób co chcesz przeciez to jest twoje moto . :banghead:

Ja jezdze od pieciu lat ,i zawsze odpalam w zimie Amen .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam garaż blaszany, gdzie wiatr świszcze i dyma, a motor przy temp -25 odpala od 2, ale gdy jest taka temperatura, to mi po chwili chodzenia motor się tak zalewa, że szok. Byłem załamany że coś się rozwaliło, odkręcam przepustnice, a tam cały gaźnik w lodzie, i to chyba na tyle

P.S. pozdrawiam tych chu.....ów ze stacji benzynowych co wode leją do paliwa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Byłem załamany że coś się rozwaliło, odkręcam przepustnice, a tam cały gaźnik w lodzie, i to chyba na tyle

P.S. pozdrawiam tych chu.....ów ze stacji benzynowych co wode leją do paliwa......

Zanim kogoś nazwiesz kolokwialnie prąciem, zastanów się.

Nie słyszałeś o oblodzeniu gardzieli gaźnika?

Fizyki w szkole nie było u Was?

Co Twojego opisu, to rozróżnij zalewanie od braku dopływu paliwa do cylindra na skutek np. oblodzenia rozpylacza i kanałów biegu jałowego w gaźniku.

To są dwie przeciwne rzeczy.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...