Skocz do zawartości

Kto ile zarobil a ile stracil??:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miałem TDR 125 rocznik 98 i sprzedałem za tyle co kupiłem. Potem RX 125 '95 kupiłem za 4000, całą zimę remontowałem, włożyłem prawie nastęne 2 tysiacze i przypiliło z kasą i poszła za 4500 :cry: Potem przypadkiem trafiłem RXa 50, żeby polatać jak nie mam prawka A, potem władowałem kase w nowy cylincer 70 i gaźnik bo za słabo jechała, a tu udało się zdać prawko za pierwszym razem więc moge już spokojnie siadać na większą pojemność. Patrząc po cenach sprzętów znowu będę w plecu ponad tysiaka ;)

Możę następnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa tu sie moge wykazac ;)

chyba 4 lata temu kupilem honde nsr 50 za 2800zl i w kwietniu 2005 sprzedalem za 3300zl . I nie myslcie ze jakis kant , po prostu wszystki nsrki wtedy po tyle chodzily :D

ale patrzac na wypowiedzi poprzednikow to i tak cienki biznes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki ts kupilem za 1600, wladowalem jakies 500zl i sprzedalem za 2000

Yamahe Dt kupilem za 2300, wladowalem nie wiele, sprzedalem za 2450

Yamaha RD kupiona od znajomego niemca za ... (powiem jak sprzedam ;) ), niestety wladowalem juz ponad 700zl w moje "widzi mi sie" na czesci ktore byly dobre ale robilem ja dla siebie, cena mysle ze ok 3000. No i teraz kupiona Aprilia AF1 92rok za 150 frankow (450zl) z zepsuta cewka, jak naprawie to mysle ze cena ok 2500 bo do rejestracji. Na razie idzie mi dosyc dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Wiem, ze GS to nie crossowka, ani endura, ale sie tez dopisze ;).

I lepiej sie trzymajcie :D.

 

Zakup: 6250zl

Remonty:

Silnik: 650zl

Zawieszenia, hamulce, inne: 1000zl

Opony, naped: 800zl

 

Sprzedalem za: 3900zl :|

 

Tak to jest, jak sie kupi mine...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyhu umnie cos podobnego ;)

 

kupilem za 4000 + oplaty razem ok 6200 (moto sprowadzone przez handlarza) do tego nastepujace czesci

uszczelka pompy cieczy chlodzacej: 80 zl

uszczelniacze zaworowe : ok 100

uszczelka pod glowice :ok 100

tuleja cylindra : 150 zl na gotowo

pierscionki: 250 zl

planowanie glowicy chyba pare dych

 

w sumie nie trafil bym zle bo moto choc leciwe to nic mu nie brakuje orginalne malowanie plastiki cale ,aku nowe,gumy ,lancuch ,zebatki byly praktycznie nowe jedyny szkopul ze najprawdopodobnie polak c*el nie wiedzial jak zabezpiecza sie zebatke zdawcza przed zsunieciem (spodziewam sie ze nie bylo tego zabezpieczenia jak sprowadzil kawe z francji ale walek byl caly ) i postanowil zablokowac ja spawem :D ;) na cale szczescie frezy ciagnace zebatke sa OK tylko te cholerne zabezpieczenie ;) ja to obeszlem zabezpieczam ja podobnie jak byla naspawuje 3 punkty zaraz przy zebatce i jak narazie 2 zebatki wymienilem i trzyma ten sposob ale przy okazji robienia czegosc w skrzyni (tfu tfu :roll: :D ) zajme sie walkiem bo niechcem rozkrecac swietnie dzialajacego silnika pozatym tak przygladajac sie kawie wyglada na naprawde nie dobita a przebieg 33 tys jak kupilem mogl byc prawdziwy narazie zrobilem nia 10 tys i tylko lac i jechac :) decyzja o kupnie byla szybka kasy malo jesscze pojechalem po moto ok 300 km w jedna strone tam sniegu do lydek ani jak wyjechac na moto wiec po ogledzinach wizulanych i sluchowych kupilem sprzeta .....do remontu oczym oczywiscie szanowy sprzedajacy nie wspomnial a wiedzial co jest grane

 

gdybym ja chcial sprzedac z dobrym walkiem to z 5 tys gora a tak jak jest z 4 tys :) ale narazie nie sprzedaje i jeszcze sie nia pobujam z rok albo i wiecej :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wczesniej Honda NS 125 F z 1989r kupiona za 1500 zl bo niby z papierem a jak przyszlo do rejestracji to DU**. Sprzedalem ja po roku jezdzenia i uciekania przed sznownymi panami w blekicie za 1500zl i teraz dozbieralem i kupile Yamahe DT 125R z 1990r za 2500. Juz w nia wlozylem sporo kasy i na wiosne postaram sie sprzedac tylko nie wiem jeszcze za ile... :-D Moze za 3500??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystkie motorki kupilem w Niemczech na żadnym nie miałem stratyt:):evil::) polecam!!!!!!!!! u nich jak po naciśnieciu startera nie zapala znaczy -motor defekt!!!- miałem tak z dr bigiem 750 za 500 euro plus kufry i bak paliwa po brzgi i nówki opony a wyładowany miał akumulator:) do dzis nim smigam :D nie znaczy że sa głupi!! nie każdy musi znac sie na wszystkim jak u nas:) ale tu wlasnie jest róznica na,której mozemy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...