Skocz do zawartości

OPIS zegarow Honda CBR 954


miki_v6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wkoncu sprawne zegary do mojej 954, lecz mam pytanie co do opisu tego co wskazuja, oprocz predkosci, godziny,stanu km ogolnego i dziennego jest u dolu w lewym rogu cos co po zapaleniu jest widoczne -> --- l/km do czego to jest Waszym zdaniem? Czy to spalanie i dlaczego na postoju przy zapalonym silniku nic nie wskazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w moto ale np w peugeociku 607 (silnik diesla) jest tak ze to spalanie chwilowe tez nie jest pokazywane jak silnik chodzi luzem. Pokazuje dopiero jak pedal gazu jest wcisniety odpowiednio i predkosc minimalna jest osiagnieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest sprowadzony ze szwajcarii, po zapaleniu i przegazowaniu go nadal nic nie wskazuje, moze dopiero jak bede jechal to pokaze?

 

[ Dopisane: 26-12-2005, 23:46 ]

Dostalem odpowiedz od goscia: Tylko w 954 jest dziwnie podane to spalanie bo o ile się nie mylę to wskaźnik pokazuje ile zrobimy km. na 1litrze paliwa.

co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuel Mileage Meter

Indications the fuel mileage in every approximately 15 seconds. The unit for types other than E and G is km/l. For E type, is is km/h or mile/l. for G type, is is l/100km. when the motorcycle speed is under 10km/h "--" is indicated.

 

W kazdym razie wychodzily rozne typy komputerow dla 954 niektore pokazuja mile, km, niektore ile km mozna zrobic itd. A odpowiadajac na pytanie musisz sie rozpedzic do 10 km/h wtedy wszystko bedzie git!! Nie dziekujcie, he. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj Encik nie wszystkich stan na nowy motor, widze ze masz full kasy i masz w tylku tych co jezdza uzywkami. Trudno.

A co do zegarow to rozumiem ze nie tyle chodzi tu o model motoru ale raczej o kilka wersji licznikow o czym nie wiedzialem przy kupnie uzywanego licznika. Czyz nie? A moze mozna to zmieniac? A do czego jest opcja A i B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijam sie z tego tylko... Sam mam moto po glebie... A PILONKA znam i jego honda tez nie wyglada za ciekawie - fakt ze ma wszystkie kwity i salonowa ale po takim strzale ze gorna polka pekla na pol - az dziwne ze rama ocalala, przod do prostowania.. Lampy i zegarow tez nie ma :evil: Ale za tydzien sprzet bedzie juz smigal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miki_v6 napisał:

po zapaleniu i przegazowaniu go nadal nic nie wskazuje, moze dopiero jak bede jechal to pokaze?

 

Jakieś dziwne pytania zadajesz. Nie szybciej i łatwiej było moto odpalić i przejechać sie kawałek. Wtedy byś widział czy działa czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak do gościa przyczepili? Fakt, że zadaje mało zaawansowane pytania, ale sam mam kumpla, który przez 5 lat odkładał na moto i jak go sobie wreszcie nabył, to boi się przekręcić śrubki, zanim nie zerknie w manuala... Cud, że w ogóle wyjeżdza z garażu...

A facet wyraźnie pyta o OPIS zegarów do tego motocykla.

Ale Miki, przychylam się do zdania kolegów: przejedź się, popstrykaj, nie pękaj - nic nie zepsujesz.

A na pewno nic, czego nie dałoby się naprawić :evil:

I kup sobie manuala, bo to już nie pierwszy twój problem z tymi zegarami...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za slowa otuchy :evil:

Moje pytanie dotyczy tego iz na linku: http://www.mcnews.com.au/Testing/Honda/CBR...e/Dash_700p.JPG

jest pokazany licznik na ktorym widnieje l/100km a u mnie jest km/l .

Kupilem zegary na allegro, pochodza od 954 2003r, niby wszystko pasuje ale powiedzcie mi czy istnieje w tami badz razie kilka rodzai licznikow w ktorych jeden pokazuje ilosc km na litr a inny normalne spalanie w litrach na 100km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...