Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien, ale coś mi się wydaje, że to Wektor 250.

 

W Chinach producenci nie są jakoś specjalnie przywiązani do marki i robią ten sam produkt pod wieloma nazwami - w zależności od zamówienia (byle było nie mniejsze niż ...).

Może właściciel jakiegoś wektora potwierdzi lub zdementuje moje przypuszczenie, ze to ten sam motocykl. Jeśli tak jest to poczytaj tekst Pawła Boruty w ŚM i trochę opinii na forum. Było już trochę wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale coś mi się wydaje, że to Wektor 250.

 

Wszystko to samo - na jedno kopyto robione, silniki na tych samych licencjach, jak i reszta podzespołów.

 

voti poszukaj na forum starszych tematów było ich kilka. Znajdziesz tam chyba najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące tego typu motocykli.

 

W forumowej wyszukiwarce wpisz wektor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie sie wszyscy od chinskich sprzetow z daleka !!! Wiem co mowie sam kupilem w czerwcu tego roku Wektora i zaluje. Mialem kilka drobnych usterek, ale to nie jest najgorsze - najgorsze jest to ze nie mam jak tego samodzielnie jako tako serwisowac bo w instrukcji sa napisane same bzdury np: w instrukcji pisze w do motoru wchodzi okolo litra oleju silnikowego - w rzeczywistosci wchodzi 2,5 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chińskie jednoślady mogą jedynie przydać się jako materiał do jakiejś instalacji artystycznej przestrzennej o tematyce związanej z interakcją człowiek-maszyna. Nie rozumiem, jak takie badziewie można kupować...To już bym wolał kupić CZ i przerobić na choppera, ba, nawet WSK na choppa, więcej toto będzie miało klasy i charakteru niż to chińskie gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chińskie jednoślady mogą jedynie przydać się jako materiał do jakiejś instalacji artystycznej przestrzennej o tematyce związanej z interakcją człowiek-maszyna. Nie rozumiem' date=' jak takie badziewie można kupować...To już bym wolał kupić CZ i przerobić na choppera, ba, nawet WSK na choppa, więcej toto będzie miało klasy i charakteru niż to chińskie gówno.[/quote']

 

piękna kwintesencja wypowiedzi która wpełni oddaje moje zdanie w powyższym temacie :P

Voti te pieniądze można dużo lepiej wydać (na moto oczywista)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...