Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nic strasznego jak to tylko napinacz. Zrób jakieś fotki silnika jak jest rozebrany albo chociaż tego napinacza. A jak z dostępnością tego napinacza nie będzie problemu go sprowadzić bo na miejscu to raczej nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic strasznego jak to tylko napinacz. Zrób jakieś fotki silnika jak jest rozebrany albo chociaż tego napinacza. A jak z dostępnością tego napinacza nie będzie problemu go sprowadzić bo na miejscu to raczej nie mają?

 

Sorki fotki nei zrobie, nie mam jak. wszystkiego sie dowiem jak mi zrobią. Jak z dostępnoscia zobaczymy. zadzwonie proforma w przyszłym tygodniu i dowiem sie jak sprawy stoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no wiec tak był to napinasz, jak zwykle serwis Vicasso ul Krakowska wykazał sie fatalnym przygotowaniem do czego kolwiek, zmarnował mi cały wczorajszy dzień a motor jak przyjechałem nie zmieniałbiego mimo że zapewniano mnie że chodzi. No comment ten serwis to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz nadal stary napinacz?

Tak to jest z tymi serwisami, wole sam się za coś zabrać niż oddać do serwisu.

A jak nie ma już wyjścia to zawsze chce być przy tym co robią, tylko, że mało który serwis się na to godzi.

Pozdrawiam i życze szybkiego załatwienia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Chińczyki dodali troche kosmetyki i chromu no i klepią starą wypróbowaną konstrukcje.

Ciekawe jakich materiałów do tego użyli jak podobnych do oryginału to można się sopodziewać niezłych przebiegów od naszych sprzętów. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten temat i odczówam strach przed takim motocyklem. Moto niby nowe a juz sie napinacz łańcuszka zepsuł a to nie jest nic strasznego jak napisał Luca.

Jak juz kupiliscie te motorki to nie bede wam nic mowil, bo nie oto chodzi. Ale w rozrzad w japonczyku ingeruje sie troche pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jestem zadowolony u mnie nic się nie dzieje i nic nie topi poza dwiema drobnymi usterkami na samym początku teraz wszystko chodzi i oby tak dalej.

Większość tych usterek spowodowanych jest tym jak u nas w kraju skręcają te motorki bo z Chin przychodzą w paczkach. Zależy od jakiego przedstawiciela u nas kupujesz.

Czas pokaże, czy jest to coś warte, największe przebiegi jak do tej pory na tych sprzętach to 10 tyś.

 

A temu gościowi co potopiło lampy to sam jest sobie winien bo zamontował niezgodne z podanymi producenta.

Pierwszy poważniejszy przypadek to jest ten napinacz, jednak silnik nie został uszkodzony, nie rozleciał się podczas jazdy i nadal pracuje. Daje to pewien niesmak jak jeszcze u kogoś to się trafi to zaczne się martwić, na razie traktuje to jako przypadek losowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i calkowicie sie zgadzam z tobą sami sobie winni. Pozatym nie mylcie prosze Wektora 150 i 250 bo to taka różnica jak maluch i mercedes. Mimo że ta sama firma. W 250 jest wiecej rzeczy z lepszych materiałow.

 

Pozatym chce sie pochwalić że ustawienie odpowiednio zaworów dużo po zmienialo i motorek juz sie tak nie trzęsie dopiero od 80 zaczyna. Pozatym dużo lepiej odpala, moge odrazu po odpaleniu wyłaczyć ssanie i spokojnie sam sie nagrzewa. Ogólnie trzeba było zrobić to odpoczatku a życie było by o wiele milsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...