Skocz do zawartości

Jakiego cruisera do 30 000?


druid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedz mi ktora Vka 2 cylindrowa ma dwa wykorbienia....

Może się nieprecyzyjnie wyraziłem ale chodziło mi o to ze nie ma przestawionych o 90st czopów wału korbowego w celu wyeliminowania drgań silnika jak np Intruz czy nawet większość Shadow.

 

Skoro lubujesz sie w Clasiccach-to proponowalbym CI najdluzszego najszerszego

Nie chce Cie podłamywać ale poczytaj o wymiarach Hondy Shadow Aero a zmienisz zdanie odnośnie długości i szerokości. ;) Ale to tak tylko z przekory... :P

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no' date=' ale ten silniczek malolitrazowy 1,1 litra jak w fiacie uno...

PS- to tez tak z przekory [/quote']

Aleś mi dowalił... :D Mam taki silniczek bo nie musze sobie niczego przedłużać przy pomocy pojemności skokowej... :)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no' date=' ale ten silniczek malolitrazowy 1,1 litra jak w fiacie uno...

PS- to tez tak z przekory [/quote']

Aleś mi dowalił... :D Mam taki silniczek bo nie musze sobie niczego przedłużać przy pomocy pojemności skokowej... :)

 

obaj się mylicie - i pojemność i wielkość jest istotna

tylko indian ma to wszystko

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak przekornie: mój wybór poparty osobistym doświadczeniem (kawasaki classic 1500 i 800)poparłbym jeszcze jednym kryterium: gabarytami i związaną z tym siłą kierowcy, bo jazda ciężkim cruiserem z Pasażerką w trudniejszym terenie - szutrowe drogi - too już pewne wyzwanie.

p.S. Jeździłem kiedyś z kolegą który będąc wzrostu Pana Wołodyjowskiego dosiadał wypasionej valkirii. I powiem krótko: było i straszno i śmieszno, jak trzeba było zsiadać z własnego moto aby go np. zawrócić na waskiej drodze, nie dawał rady cofnąć moto. Więc nie lekceważyłbym tego kryterium...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie podpowiedzi i porady na przyszły sezon chyba zdecyduje się na drag stara 1100 classic, a jeśli mi się nie spodoba to się sprawdzi honde vtx 1300 (jeśli mamona spadnie z nieba)

 

Jannikiel -Wielkie dzięki!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie moje westchnienia kierowałem do Yamaszki Drag star 1100

I słusznie :) Jeżdżę nią co prawda pierwszy sezon, ale złego słowa nie dam powiedzieć. Czysta przyjemność, z wyjątkiem małego ale ... takie małe subiektywne odczucie, a może to żal ... żeby jeszcze z pół literka pojemności więcej ... Ale co tam ... Mocy starcza, momentu też sporo ... Nie każdy ma szczęście sypiać z Katheriną Zetą Jones :P

XVS 1100 dobry wybór - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Oczywiście ja stawiam na Yamahe ;)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat po roku powrócił, no ale cóż ten sezon przelatałem na czymś z zupełnie innej beczki mianowicie Kawie ZRX 1200, ale że rok był udany to planuje po sprzedaniu kawy zakup H-D Fat Boy z nowym silniczkiem i skrzynią biegów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat po roku powrócił, no ale cóż ten sezon przelatałem na czymś z zupełnie innej beczki mianowicie Kawie ZRX 1200, ale że rok był udany to planuje po sprzedaniu kawy zakup H-D Fat Boy z nowym silniczkiem i skrzynią biegów :buttrock:

 

fajny jest :buttrock: tez sie zastanawialem, tylko ze trzeba zmianiac wydechy (V&H rulez :biggrin: ) bo na firmowych (a szczegolnie europejskich) strasznie stlumiony jest :buttrock:

no i hamulcow praktycznie ni ma.. :D

ale pozatym prowadzi sie super :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będzie ciężko ale to stan przejściowy, po zakupieniu h-decji za jakiś czas pomyślę o hajabuzi , takie dwa cuda od dawna mi się marzyły . No i mam nadzieje że kobita pozwoli mi śmigać na którymś samemu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...