Skocz do zawartości

Przemyslenia


Cender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie jakos naszlo - pogoda tutaj do d...py w tej Finlandii. Przegladalem sobie stronki z motocyklami i tak sobie mysle co ja teraz kurna zrobie:

1. Odpierd**ilo mi i kupilem Rocketa III na kredyt na wisone

2. Musialem sprzedac Rocketa na jesieni

3. I CO JA SE TERAZ KUPIE???????

 

Przyzwyczailem sie do piardniecia Triumpha a na plastika w zyciu nie usiade.

 

Tak naprawde nie ma nic co by mnie zadowolilo teraz. V-Rod odpada bo za te pieniadze to ja nie chce kupowac motocykla ktory jest wykonczony jak jest, Warrior - moze ale mam mieszane uczucia.

 

 

Po jaka cholere bralem tego Rocketa :) Cender ty baranie jeden :P:banghead:;):banghead:;)

Przepraszam za ten wyskok - musialem sie komus wyzalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Kawaskia Mean Streak malutki silnik bo tylko 1600 :) ale ładna linia moim zdaniem.

Do setki zbiera się też przyzwoicie bo chyba w 4,1s więc całkiem nieźle.

Jeszcze jest VN 2000 ale jakoś do mnie nie przemawia.

a Może powinieneś zrobić sobie jakiegoś customa z rasowanym silnikiem?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie masz szans! Prawdopodobnie gnębi Cię ta sama choroba co i mnie - poszukujesz idealnego moto, a takiego nie ma!!! Skoro Triumpha sprzedałeś, to były jakieś przyczyny - znudził się lub po prostu był za drogi dla Ciebie. W pierwszym wariancie - masz pecha, bo trudni po nim znaleźć moto o podobnych osiągach w tej klasie motocykli... Niedosyt pozostanie. W drugim, no cóż, bywa, kup po prostu takie moto, które bedzie najbardziej zbliżone do tego który miałeś i który Ci odpowiadał...

Powodzenia w poszukiwaniach - ja po zmianach wiem jedno - znajdę kiedyś cxoś zbliżonego do złotego środka - czyli motocykl o ładnej, klasycznej linii i prezencji, nie za ciężki i o przyzwoitych osiągach - gdyby nie to ostatnie, bulldog byłby okej...

1. Harley typu v-rod odpada, nie podoba mi się cała otoczka związana z tym modelem, "obowiązujące" w tym środowisku ciuchy i cena -to jednak przesada, choć oczywiście dla wybranych jest ona jak najbardziej okej

2. inne customy typu main streak też, bo to... jednak podróby harleya (subiektywnie)

3. v-max - za ciężki i przeraża mnie jego zła sława odnośnie własności jezdnych

 

Reasumując -pojeżdżę bulldogiem - może jest jakiś pomysła na dodanie mu parunastu koników...

P.S. Mam swój typ - breva 1100 - spełnia wiele z moich priorytetów - podoba mi się, ma przyzwoitą moc, tylko cena trochę dramatyczna, w dobie zalewającej nasz kraj fali tanich moto ciężko wyskoczyć z ponad 45 tysięcy PLN i przekonać się po paru miesiącach, że to znowu nie to... Ale motocykl wg mnie wart uwagi!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz motocykla z kopem, a nie chcesz plastika ? Pewnie znowu będę niepopularny, ale pomyśl nad dużym golasem. Suzuki GSX1400 kupisz już za około 33 tys (są spore obniżki w Suzuki). Mocny sprzęt, a zarazem nie przecinak.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak powrócić do Rocketa?Trzeba przyznać że grzeje nieżle.Od 100 do 200, grzeje jak inne motocykle od 0 do 100

 

Pierwszy zakręt i rocket zostaje na bandzie :-D

 

 

 

a powyżej 200 już nie przyśpiesza :-D

 

tak żebyś nie miał wątpliwości:

 

http://www.dumpalink.com/media/1133171323/...ike_Town_Racing

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...