Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT:

MichałKaczmar napisal

 

napiszcie prosze jaki kask na scigacza za przystepna cene mozna kupic, czy SHARK sie nadaje ?

 

razorbl napisal :

 

A ile możesz kasy na ten garnek przeznaczyć ?

 

 

 

350 max 400, wkrotce beda targi motocyklowe z okazji zlotu w Bydgoszczy i chce poogladac co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam bo tez szukam nowej skorupy.Przedzial cenowy tak do 1000 zl z antyfogiem,szyba latwa w wymianie ,srodek wyjmowany i mozliwy do prania,dobra wentylacja no i co by nie byl za glosny????????

aaaa teraz jaki lepiej kupic na scigacza dzielony czy integral bo tutaj rozne opinie slysze ze integralne sa bardziej ciche itpitp jakies rady jaki model i marke wybrac??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można dostać białą szybę do UVEXA, bo mam tylko lustrzanke i jak się ciemno zrobi to zaczyna się masakra  ;)  

Dokładnie jest to UVEX WING RS z duchem tematu spostrzeżenia : kask w miarę cichy, szyba nie paruje mawet przy +2, fajnie wygląda (ma taki czubek, że odrazu wiadomo że czub jedzie  :mrgreen: ) , niestety lakier jest fatalnej jakości - na słońcu dostaje jakis bąbli, ledwo się w coś puknie to odpryskuje - generalnie kicha . Kolejny minus to że przy prędkościach 170+ zaczyna go telepać na boki i trzeba mocno pilnować głowy  :mrgreen: . Szybę mam lustrzankę już 2 bo z poprzedniej farba zeszła i musiałem reklamować .Jakość materiałów też  mogłaby być lepsza.  Generalnie uczucia mieszane i za tą cenę można chyba było trafić lepiej. Aha nie sprawdzałem jeszcze wytrzymałości przy wypadku ale jakos mi nie śpieszno.

Pozdr

 

http://www.motorfan.pl/

Generalny importer Uwexa na Polskę. Skontaktuj się z nimi, może wyślą Ci szybę do Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam bo tez szukam nowej skorupy.Przedzial cenowy tak do 1000 zl z antyfogiem,szyba latwa w wymianie ,srodek wyjmowany i mozliwy do prania,dobra wentylacja no i co by nie byl za glosny????????

W tamtym sezonie kupilem Nolana N82 (ten z bajerami ;) ) za ok 1100 zl Bardzo go polecam, jest super, ma antyfroga i nie jest za glosny... Teraz pewnie go dostaniesz ponizej 800-900zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko jest dalej problem.. mam 600 max.. a jak szukam kasku to ciagle czegos brakuje..

albo antifoga..albo brak wyjmowanych poduszek.. albo slaba wentylacja :|

 

czy jest jakis taki kask ktory laczy te wszystkie niezbededniki..a nie kosztuje wiecej niz 600pln ??

 

ps. uzytkuje ktos UVEX DAYTONA II ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Może kup Caberga? Za 600 zł masz już dobry model (obejrzyj na www.rapid-motocykle.pl). Ma wszystkie wymieniowe przez Ciebie cechy poza jedną - nie ma wyjmowanej wyściółki.

Ale co z tego, skoro ARAI za 2500 zł też nie ma?

Kask po prostu trzeba umieć dobrze wyprać i wysuszyć, a wtedy nie ma znaczenia czy wyściółka jest wyjmowana czy nie. W enduro wyjmowana wysciółka przydaje się, bo można szybko zdemontować, wyprać i w krótkim czasie ją wysuszyć. IMO w przypadku szosowych motocykli nie ma to takiego znaczenia. Po prostu trzeba mieć więcej cierpliwości, aby kask w środku dobrze wysechł.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko jest dalej problem.. mam 600 max.. a jak szukam kasku to ciagle czegos brakuje..

albo antifoga..albo brak wyjmowanych poduszek.. albo slaba wentylacja :|

wszystkie te rzeczy ma moj nolan N82, poszukaj po necie moze taniej znajdziesz go bo to jest model z tamtego roku a teraz w ofercie sa juz N83 chyba... Moze jakies przeceny beda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N82 jest naprawdę super.

Miałem taki w zeszłym sezonie i byłem z niego bardzo zadowolony. Do tego przyciemniane szybki w Boldorze za ok 100PLN a antifogi ponizej 60PLN (o ile dobrze pamiętam).

Obecnie posiadam AGV GP-Pro replica i jestem pod wrażeniem.

Kask jest naprawdę idealnie dopasowany, wentylacja działa wyśmienicie, szybka bardzo łatwo się zdejmuje. Waga to 1330 a cena ok 450EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem N82 w necie, tylko nie pamiętam, gdzie za jakieś 9 stówek, jak masz taki budżet to może warto poszukać, choć czapkę to zawsze lepiej przymierzyć. Tak czy inaczej to w miarę dobry kask i jakby nie było topowy model Nolana na zeszły sezon.

 

SHARKI są OK!!!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mniej wiecej trzeba liczyc na jakis siuwax zeby mi nie parowala szybka w czyms takim??

http://www.uhma-bike.pl/akcesoria_szczegol...ly.php?id=10431

paruje mi tylko dol jak stoje na swiatla i sie zasapie, ale jest to i tak upierdliwe... chyba ze do tego kasku da sie anti-foga dostawic...

a w pfecie Uhma bike i tak nie ma mojego koloru ;)... nikt nie bedzie takiego mial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caberg..hmm wyglada niezle..

tylko kask za 700pln ma dopiero antifoga :) mozna sobie dokupic jakos w miare tanio?? to wtedy bym skompletowal jakis kask za 500 + 100 na antifoga :D ??

 

a ten

http://www.uhma-bike.pl/akcesoria_szczegol...ly.php?id=10418

wyglada na wporzadku? smiga ktos w tym,..

 

aha i jeszcze jedno pytanie.. kiedy kupic taki sprzet? jesienia czy w wakacje? kiedy sa jakies przeceny czy cos ;) wy sie bardziej orientujecie.. pozatym u mnie nie ma tego typu sklepow :|

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carberg ma juz ustalona renome Nitro dopiero wchodzi na nasze rynki ale ogladalem te kaski i nie powiem za taka cene sa naprawde dobre.....sam sie zastanawiam czy aby takiego sobie nie kupic :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...