Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zwróciłem uwagę na kask z-lite z901. Trochę grzbałem w necie w poszukiwaniu opinii o tym kasku, ale specjalnie nic nie znalazłem. Można go teraz zanabyć za 800 stówek, może ktoś z Was go używa o opowie coś na jego temat.

 

Pozdrawiam

Grafet

 

p.s. jest również wersja x902 za 1000 zet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walsnie tra tez tak sadze :/ ale da sie upolowac jakas promocje:/ na ten kask??? Chyba warto poczekac do grudnia stycznia moze cosik zleci z ceny - bo to jedank "kupa" kasy a tu jeszcze kurtka i spodnie buty rekawiczki :/ majtki :crossy: ze skorki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie miał doświadczenia z AGV TI TECH ??? Pytam już po raz drugi, a nikt mi jeszcze nie odpowiedział :icon_mrgreen:

 

 

Ja przymierzałem TI TCH-A i jest bardzo wygodny, podobno ma dobrą wentylację, ale pod względem wygody, wizjera (taki sam) no i wyglądu nie ustępuje dużo tańszemu AGV AIR-TECH który mam NowY na sprzedaż :P za 550zł (rozmiar L).

 

http://www.hondamcshop.se/images/60-251-2.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie kask integralny w cenie do 350zl ? zeby byl w miare najlepszy jakosciowy, cichy i nie pzrekraczajacy znaczaco mojego budzetu.

Pozdro

haryb

 

 

Szczerze. To żadnego ci nie polece, bo mi twoje życie miłe... Jeżeli jeżdzisz na xj 900 to kupowanie kasku za 350 zł jest hm.. złym pomysłem!!!

Lepiej poczekaj całą zime i kup coś do 500-600 zł, wiem to przekracza twój budżet, ale czasami warto zdecydowac się na deficyt budżetowy, szczególnie, ze może on wpłynąć na twoje życie i zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która firma , sklep na terenie Warszawy prowadzi sprzedaż Schuberth,a?

Sklepy internetowowe nie interesują mnie z racji konieczności przymierzenia kasku.

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja miesiąc temu kupiłem kask Airoh DRagon za 1800zl.Powiem wam jedno-kurde warto dać taką kase!!!

Kask jest tek lekki i wygodny ze go nie czuc na głowie, wentylacje ma genialna!Noi wizjer przystosowany do wyscigow- to najwiekszy bajer:) Oczywiscie antygogi, filtr uv itp.

Miałem ostatnio AGV, też w miare dobry kask.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć coś na temat Uvexa Boss 520?

Jak jest z jakością, trwałością, wykończeniem wnętrza i co najbardziej mnie interesuje to jak wygląda sprawa z hałasem? :wink:

Myślałem jeszcze nad Sharkiem S800 za 110€ z louisa w malowaniu fusion tec :icon_biggrin:

Uvex jest 2x droższy, więc nasuwa się pytanie czy warto tyle dopłacać? :wink:

Po zdjęciach S800 ma ładniejsze wykonanie wewnątrz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AGV LongWay i to co moge o nim powiedzieć to ,że jest ciut głośny.Poza tym chyba same plusy.Wentylacja wporządku,wygodny,zapięcie też ok.Pewnie kaski za ponad 1tys zł biją go o głowę :icon_mrgreen: ,ale niestety budżet jest mały :flesje:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć coś na temat Uvexa Boss 520?

Jak jest z jakością, trwałością, wykończeniem wnętrza i co najbardziej mnie interesuje to jak wygląda sprawa z hałasem? :notworthy:

Myślałem jeszcze nad Sharkiem S800 za 110€ z louisa w malowaniu fusion tec :icon_question:

Uvex jest 2x droższy, więc nasuwa się pytanie czy warto tyle dopłacać? :biggrin:

Po zdjęciach S800 ma ładniejsze wykonanie wewnątrz :icon_mrgreen:

jesli dobrze kojaze to to jest nastepca bossa 3000, ja mam bossa 4000 (obecnie boss 530) to pare cech wspolnych kaski maja. Na bank jest wygodny, i ma rewelacyjna szybke..jezdzilem juz nawet w temp zerowej a nawet troche ponizej i szybka mi ani grama nie parowala... zapiecie calkiem fajne i i wygodne. w rekawicach nie ma problemu z odbieciem kasku... mialem pewne watpliowsci co do trwalosci ale poki co nie mam powodow do narzekan... nie wiem jak jest z aerodynamika ale boss 4000 ma ogramna skorype przez co jego aerodynamika jest porownywalna z autobusem jak to ktos powiedzial...z halasem jest problem jesli nie masz deflektora od spodu kasku - tam raz ze strasznie wiejje, a dwa ze halasuja - kiedy obralem kolniez i upchalo mi sie troche materialu pod brode znikl halas i przestalo wiac w kasku. Malowanie modelu jest dosyc ciekawe jak na moj gust - jest opcja z matowym malowaniem i kask wyglada jak bombki choinkowe :biggrin:, ale i tak najbardziej podoba mi sie malowanie czarno czerwone

ciezko mi cos powiedziec o tej "ramce" na szybce - ona jedyna mi przeszkadza jesli chodzi o estetyke...poza tym bossa polecam, ale za bardzo nie mam do czego porownac gdyz jest to moj pierwszy prawdziwy kask nie liczac krotkiego epizodu z tornado ja kursie - poki co jestem zadowolony - jedyny minus to kiepska aerodynamika (moze w nowych modelach to poprawiono), i brak konkretnego deflektora pod brode (ja sobie z tym poradzilem, ale mozliwe ze w nowej kolekcji zostalo to poprawione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...