Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Dokonałem wczoraj wyboru i wiecej nie bede nudzic :) zakupiłem Shoei RaidII Templer tc5 :P chodz dawali mi XR1000 Diabolic za 200 zl wiecej to i tak wybrałem Raida a to dlatego zeby go przetestowac dla dobra naszego forum i zdac wyczerpujace sprawozdanie .Mysle ,ze zostanie to docenione i uwzglednione . :D :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne wiem czy o tym kasku było wcześniej bo troche dużo tu stron do czytania, ale bardzo mnie zainteresował - tylko ta cena troche jak dla mnie mało przystepna, ale na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać.

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ent&id_ass=1255

czy wiecie może o nim coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląd czaserski tylko szkoda że tak drogi i nikt o nim nic nie wiem.

Poszukaj w necie, może znajdziesz na jego temat jakieś info. To nowość 2006, więc nie dziwne, że jeszcze nikt nic o nim nie wie. Zapewne niedługo będzie rekomendowany przez gazety motocyklowe. Także teraz pozostaje Ci wyszukiwarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAMASSU napisał:

zakupiłem Shoei RaidII Templer tc5  chodz dawali mi XR1000 Diabolic za 200 zl wiecej to i tak wybrałem

Gdzie kupowałeś i ile zapłaciłeś jeśli mozna wiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

://agmot.strefa.pl/sklep.php?cz=2&k=25 cześć słuchajcie jak myslicie kupić kask uan na choppera .Ktos może wie czy to sie nierozleci po tygodniu używania? bo to china pewnie jakas ?

 

Wg mnie daruj sobie.Kask nie jest na ozdobe tylko dla twojego bezpieczenstwa.

Lepiej dołożyć pare złotych i kupic coś firmowego.

 

przemysl to!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam swój wychodzony ' date=' wymarzony XR1000. Prawie skusiłam się na malowany (Voltage) ale wzięłam w końcu tak jak pierwotnie planowałam czarny. Cieszę się jak szit. :evil:[/quote']

no!

a teraz powiedz, czy istnieje jakis lepszy kask.

nalezysz juz do grona oswieconych, to wiesz, ze nie :banghead:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...