Skocz do zawartości

ile pali simson?


tomekkula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja suka pali tyle co simek, czyli około 3l/100km tylko osiągi troche lepsze ;) na trasie przy prędkości przejezdnej 75-80km/h (spore obciążenie pełne sakwy + plecak) wyszło mi 3.3l/100km. Jaki z tego wniosek? kupujcie japonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to co GT (wersja zdlawiona na 50). Chce tyle co za simka ;). Wkoncu japonia z nowym tlokiem (stary mial juz swoje i wymienilem sam - nie po zatarciu). Jak ktos chetny to na PW. Wysle moze fotki (jednak w avatarku :)).

 

Ale zeby nie bylo OT:

 

RG pali od 3 do 5 (zalezy od stylu jazdy). Japonia to japonia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
a mój 6-5 litrów i nie mam pojęcia co z tym zrobic.

Mialem bardzo pobnego SPERBERA i palil mi 2.5L wiec z Twoim cos jest nietak. Może masz wieksze dysze ale to itak zaduzo? cYLINDER ORGINAL CZY MOŻE JAKIES 60CCM? A MOZE masz ta wersje co w orginale byla 80ccm>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chrzan_007 kiedyś na stronce "simson tuning club" (już jej nie ma)

widziałem identycznego simka tyle, że z 95r. i gość pisał, że raz rozbujał się do 90 km/h, a tak normalnie to jakieś 80 osiągał.

ps. fajnego masz simka. Masz może większe foty od avataru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj simek pali okolo 2,5 l/100 km przy umierkowanej jezdzie ;] chrzan_007 sprawdz czy nie masz zadnych wyciekow, wyreguluj dobrze gaznik i zaplon. Przy okazji regulacji gaznika sprawdz czy masz nominalne dysze czy poiwekszane bo to robi swoje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukass102

to sie znamy z STC?

To ładnie

To były czasy

A miała być reaktywacja forum

I nawet byla strona informujaca ze w budowie (z takim filmikiem)

Pozdro

 

Ta, ten filmik taki czarno bialy nie? I tam koles simkiem skakal, jeszcze tym zwyklym s-51, zadnym enduro, chyba 3 biegowym. Ale pamietam to. Tez tam bylem. Byl taki tam koles jak Karczek, tyle razy tego simsona rozbieral ze szok. On w nim wszystko testowal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie moj simson pali 2-3l

 

Tak jak teraz jezdze w zimie po sniegu :evil: to pali ile widzi zwlaszcza jak duzy mroz

 

apropo duzego spalania kiedys spalil mi 9l na 150km a dlaczego tyle?

 

bo paliwo uciekalo przez gaznik,po uszczelnieniu spadlo do 2,5 na 100

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMax Ano wyświetlało przez jakiś czas filmik ale jednak realizacja nie doszła do skutku, a szkoda bo dużo było tam fajnych simków. Byłem tam pod tym samym nickiem :D

 

Co do wycieków to też może być przyczyną większego zużycia paliwa. Mi czasem uciekało z gaźnika ale rurką odprowadzającą, bo zaworek czasami sie blokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie ile pali simson 51?

mój simson pali około 3l na 100km, ale nie można powiedzieć dokładnie ile pali ponieważ zależy to od różnych czynników np.sposób jazdy , częste zatrzymywanie się i wiele innych :D pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...