Skocz do zawartości

Kto zapomniał kiedyś o zdjęciu disc lock-a ?:) Przyznać sie!


Sosna 83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki obciach ze pękł uchwyt do hebla to nic, ja ruszyłem z disc lockiem na skreconej kierownicy ( taka byla sytuacja na parkingu) i nagle zatrzymanie spowodowało ze nagle stałem w rozkroku a motor lezal na boku miedzy moimi nogami:) cale szczescie ze nie na tłumik i ze mialem crasch pady,

 

PS. Kiedyś moj koleś, wraca do motoru zaparkowanego - patrzy a tu disc lock z przodu, tylko ze on nawet nie miał disc locka :D)) Ktoś sobie zrobił głupi kawał, potem widzieliśmy takie disc locki przy kasie w LIDLU po 19zł:P

w sumie mozna by takie kupić ze 2 - 3 i wozić i zapinać na motory policjantom jak gdzies odstawią ( żart :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś o przypadku jak jacyś młodzi ukradli motor i odrazu się zabili- wyobraziłem sobie to właśnie tak : ktoś miał zapiętą blokadę koła a ze się spieszyli to chcieli szybko ruszyć a tu stanął im na środku drogi i bum...... samochód z przeciwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa razy zapomnialem zdjąć blokadę i jak wyprowadzałem motocykl to byłem ździwiony co sie stalo ze nie mogę go wyprowadzić :-D

Ale cóż wszystko co złe też sie szybko kończy, więc zdjąłem to co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ile razy zapomniałam, aż wstyd się przyznać, bo aż trzy :P

Dwa razy nic się nie stało... tylko blokadę młotkiem prostowałam :twisted: (jeszcze się nadaje do użytku :P ), a niestety raz tak niefortunnie motocykl upadł, że złamałam klamkę sprzęgła :-x Dobrze że dom w miarę blisko, kilka przecznic dalej. Ale i tak musiałam pchać to bydlę z 15 minut :D (od tego czasu mam zawsze zapasową klamkę sprzęgła przy sobie, przezornie kupiłam w nadmiarze :lol: ).

 

ps. a tak w ogóle to ja mam dobrą pamięć, tylko krótką :-D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój znajomy zapomniał zdjąć disc loka i niestety zaliczył glebę parkingową. W sumie nic poważnego się nie stało, parę delikatnych zarysowań :?

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na szczescie nie mam jak zapiąc blokady tarczy :)

 

Zawsze możesz nawiercić otwory na dysku. ;)

Przyznaję się bez bicia, że, o ile mnie pamięć nie myli, zdarzyło mi się to 2 (słownie: dwa) razy; na szczęście w obu przypadkach obeszło się bez strat w ludziach i sprzęcie. :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tylko nie pamietam gdzie (czy larsson czy jakas gazeta motocyklowa czy w necie) taka linke zolta ktora podpina sie jednym koncem do disc loku, a drugim za kierownice. Moim zdaniem dobry patent jak ktos czesto zapomina go zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zapomniałem... Aż wstyd się przyznać, bo uszkodziłem klamke sprzęgła... i oczywiście swoją dume :) Od tamtej pory już zawsze pamiętam by sprawdzić.

 

Dlatego moto zabezpieczone blokadą na tarczy zawsze opieram przednim kołem o przeszkodę' date=' której nie objadę. Muszę się cofnąć i w razie "W" nic się nie stanie Smile[/quote']

 

naprawde nie głupia myśl :D

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...