Skocz do zawartości

Jazda a zdrowie - wasze dolegliwości (przewiania ,nerki itd)


Sosna 83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrczę blade :roll: Widzę że większość z Was nie dożyje wieku średniego.

Ja jak się nachlam to na drugi dzień boli mnie głowa i chce się :) ... ale cobym się żalił na publicznym forum to chyba nie te miejsce.

No chyba że modowie utworzą nowy dział "porady babci Walerci". Będziemy pisać jakie ziółka najlepsze na wątrobę' date=' jak uniknąć choroby wenerycznej na zlocie i takie tam ...[/quote']

 

 

 

DLATEGO ZAPROPONOWALEM GERIAVIT FARMAZON :D

 

po co biadolic? trzeba twardym byc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne - teraz trzeba być twardym - a za parę lat łazić o lasce na miękkich kolanach :-D

 

hehe w tym przypadku raczej pod pojeciem twardosci mam na mysli nienarzekanie...

 

i rowniez zabezpieczenie swego wątłego ciala...

 

w wiekszosci przypadkow narzekacie i bedziecie narzekac nie zginajac nog w kolanach na starosc...

 

buhahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówcie/piszcie o dolegliwościach, bólach, przewianiach itp. :evil2: Od jakichś dwóch dni dosyć konkretnie nap.....la mnie staw kolanowy, zwłaszcza przy zginaniu. :D Przyczyny urazu upatruję jednak w zbyt intensywnych ćwiczeniach fizycznych, a nie w jeździe w jeansach ostatnimi czasy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wypadku na moto to mam krótszą nóżkę. A od jazdy to zauważyłem, że kolana mam podatne na przewianie, co się objawia zaje... bólem w czasie jazdy z większymi prędkościami w chłodniejsze dni, ale jak schodzę z moto to po pewnym czasie przechodzi. Do nie dawna jeździłem dosyć często z uchyloną szybką bo parowała i wtedy zatoki dość często mnie bolały, problem rozwiązała dodatkowa szybka w wizjerze, która zapobiega parowaniu, super sprawa polecam.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczę blade Rolling Eyes Widzę że większość z Was nie dożyje wieku średniego.

 

Bardzo prawdopodobne w moim przypadku :D

A co do dolegliwości, to:niedowład i ból lewego nadgarstka (ból przy zmiamie pogody), skrócona 5 kość sródręcza (czy jak się to tam nazywa) i ból w ręce prawej, jak niemal każdy z nas mam ból kolana prawego (jazda za małolata bez odpowiedniego stroju) i czasami wątroba woła o litość :twisted:

Ale to i tak mnie nie powstrzyma od jazdy:)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest forum motocyklistów' date=' czy rencistów . Jak ktoś z was słucha za mało lamentów, to zapraszam do pierwszej lepszej przychodni[/quote']

No patrz Aker, jakie roczniki w latach 80 i 90 wypuścili :-D . Wszystkich łupie w dupie. :) Mnie tam nic nie dolega i nie będzie dolegać. Tylko trzeba latać z głową.

Sosna nie rób wiochy Wrocławiowi na forum. :D Lepiej zaglądnij tu ->

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...=asc&highlight=

bo wszyscy już tam są tylko Ciebie nie ma. Tu Cię koledzy ze wszystkich dolegliwości wyleczą. Wracajcie do zdrowia.

 

[ Dopisane: 11-11-2005, 13:16 ]

Mishel - zapomniałeś jeszcze coś napisać o tym, że co chwilę Ci się coś z twarzą na avatarze dzieje !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mishel, dlaczego ból kolana PRAWEGO? To jakaś prawidłowość Question

 

Tam miał być przecinek po "kolana". Chodziło o to, że kolana szwankują prawie wszystkim motocyklistom, a u mnie szczególnie prawe...

Wybaczcie za wprowadzony bałagan.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...