Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

przeglądnij sobie moje posty, zobacz ich ilość/czas spędzony na forum a później pisz o spamowaniu !! o co Ci chodzi z tą "psychką"? jeżeli starasz się mnie obrazić to sobie daruj.

 

jakby co to wal na PW, bo szkoda tego tematu na sprzeczki

 

Witam! Każdy ma prawo wypowiadać się na dany temat. A jak przejżysz moje posty i czas spędzany na forum , to się przekonasz kto tu najwięcej spamuje. To była moja pierwsza wypowiedź w tym temacie. Mam prawo wyrażać swoje emocje . A jeżeli chodzi o obrażanie ludzi to najwyraźniej Ty masz z tym problem. NIE UCZ SIĘ OBRAŻAĆ LUDZI , KTÓRYCH NIE ZNASZ. A na PW to Ty pierwszy powinieneś się wybrać zamiast cwaniakować na forum. Jedź na wakacje. Pozdrawiam.

 

Ps: I popracuj nad swoją psychiką.

Edytowane przez NEVRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcecie zrobic nieoficjalny zlot/zjazd uzytkowników Fazer przy okazji 640 rocznicy zamku Drahim w Starym Drawsku 01-02.07?

 

pisałem już o tym na forum HSz:

http://forum.motocyklistow.pl/Zamek-Drahim-1-207-t50355.html

 

kto kocha zakręty, nie będzie miejscem spotkania zawiedziony :D :D

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcecie zrobic nieoficjalny zlot/zjazd uzytkowników Fazer przy okazji 640 rocznicy zamku Drahim w Starym Drawsku 01-02.07?

 

pisałem już o tym na forum HSz:

http://forum.motocyklistow.pl/Zamek-Drahim-1-207-t50355.html

 

kto kocha zakręty, nie będzie miejscem spotkania zawiedziony :D

 

Witam! Mamy plan na ten weekend tam się wybrać i zakosztować tych zakrętów. Może nic nam tych planów nie pokrzyżuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie układu elektrycznego. NIe wiem czy każdy fazer tak ma ? tzn.: Kiedy wyłączam motocykl= przekrecam kluczyk w lewo- uruchamiając blokade- zapala mi sie wtedy mała żaróweczka- postojowa. I nie da sie jej inaczej wyłaczyć niż tlyko odblokować kierownice

Czy to normalne zachowanie ?

Dodam ze przełacznik świateł nie ma znaczenia w jakiej jest pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie układu elektrycznego. NIe wiem czy każdy fazer tak ma ? tzn.: Kiedy wyłączam motocykl= przekrecam kluczyk w lewo- uruchamiając blokade- zapala mi sie wtedy mała żaróweczka- postojowa. I nie da sie jej inaczej wyłaczyć niż tlyko odblokować kierownice

Czy to normalne zachowanie ?

Dodam ze przełacznik świateł nie ma znaczenia w jakiej jest pozycji.

 

 

hehe są dwie pozycje z zablokowana kierą 1- od pozycji "off" pierwsza w lewo, tylko blokada oraz 2- do końca w lewo blokada+pozycja

 

Tak być powinno, jeśli nie możesz wyczuć pozycji 1, to nie mam pojęcia o co chodzi. U mnie są nawet ikonki na stacyjce.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak być powinno, jeśli nie możesz wyczuć pozycji 1, to nie mam pojęcia o co chodzi. U mnie są nawet ikonki na stacyjce.

 

PZDR

Może stacyjka się wyrobiła trochę i cieżko wyczuć w której pozycji jest kluczyk. Miałem tak w GS. Zdarzyło mi się zostawić sprzęta na postojowym i aku padło na amen :D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no obojętni mi to przyjnamniej jest! może mazury może okolice Bałtyku?? przecież z dojechaniem nie bedzie problemu :icon_mrgreen:))ale jak każdemu nie bedzie sie chciało ruszyć dupy ze swojego miasta bo ma za daleko i każdy bedzie chciał zroganizować zlot fazerów w swoim miejscie to nigdy do zjazdu FAZERÓW NIE DOJDZIE!! jeden ma dalej drugi bliżej ale trzeba isc na kompromis ja mieszkam w Wawie ale dojade tam gdzie będzie oby w Polsce!! ale polskie MORZE jest dla mnie OK! hmm mazury tez sa OK!pójdziemy szant posłcuhamy piwka walniemy dziewczyny poderwiemy i wrócimy:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...