Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to ciekawi jaki dźwięk mają te arrowy :) sam się zastanawiam nad zmianą wydechów.

 

 

warto, w tamtym sezonie śmigałem fzs na fabrycznym teraz trafiło mi sie to cudo na arrowah i jest naprawdę duża różnica :buttrock: brzmi jak liter

 

podobno mój ma zmienione mapy zapłonu pod kominy ciekawe czy faktycznie będzie to czuć, bo jeszcze nim nie jeździłem.

 

możesz nagrać na komórkę i uploadować?

 

moja komóra to ma jeszcze wyświetlacz jak w 3210 bo to jest 3410 :buttrock: :icon_mrgreen:

Edytowane przez ED manetka (KURCZAK)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz nagrać na komórkę i uploadować?

 

Na youTube masz sporo filmików z wydechami do Fazerów ale zapewniam Cie że żaden filmik nie oddaje w pełni rzeczywistego dźwięku zarówno na postoju nie mówiąc o jeździe, schodzeniu z obrotów itp.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim fazerku wymieniłam tą fabryczną puszke na akrapovicze i jest ogromna różnica, tego dźwięku zazdroszczą mi nawet na sportowych maszynach...

Zmiana seryjnego wydechu w fazerze to podstawa :D

Zastanawiam się jeszcze nad stalowym oplotem ale nie wiem jaki to byłby koszt ??? Jakby ktos sie orientował to prosze o info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad stalowym oplotem ale nie wiem jaki to byłby koszt ??? Jakby ktos sie orientował to prosze o info...

 

w dziale co, jak kupić sama się możesz zorientować... ba, włącznie z informacjami gdzie kupić, żebyś za chwilę nie pisała następnego zapytania :icon_razz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam (może proste, może głupie, ale zawsze :D) pytanie..

 

czy kupując nowe zegary (nowe, czy używane gdzieś z allegro) idzie jakoś ustawić na nich ilość przebytych km? czy będzie to już leżało w gestii licznika ile tam ma w pamięci zapisane?

 

Może dodam, iż chodzi mi o licznik do FZS 600 98-01 rok.

(coś takiego http://allegro.pl/item536099607_yamaha_fz6...a_wlkp_p_n.html )

 

Pytam w sumie z czystej ciekawości (chcę kupić licznik, bo mój mi lekko popękał z tyłu :evil: ) ale też dlatego, że czasem gdzieś napisane, że motorek ma na liczniku 7000km, a motorek wygląda na 57000km, no i ten licznik może być od innego motorka :icon_twisted:

 

 

no i jeszcze jedno pytanko. :cool: Również FZS 600 01'

Zastanawiam się nad nabyciem przewodów w oplocie stalowym.

Firma HEL.

Wytłumaczcie mi jak krowie na granicy ILE tych przewodów i JAKIE kupić (cały komplet, tak by wszystkie zmienić), bo słyszę różne wersje :icon_eek:

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój fazer ma już około 25tys km przebiegu, jest z 2006. Zastanawiam się nad wymianą świec w tym sezonie, żadnych objawów zużytych świec jeszcze na szczęście nie odczułem. W instrukcji jest napisane, żeby wymieniać co 20tys km, to by już się chyba przydało :bigrazz: .

Czy macie jakieś rady odnośnie wymiany świec? Będę wstawiał zwykłe świece, bo irydowe są 2 razy droższe, a myślę, że mało co one dadzą.

Czy nie trzeba smarować świec np. miedzą przed wymianą, bo tak w instrukcji jest pokazane, ale ja myślę, że bardziej to może zaszkodzić niż pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...