Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest jedna - kiloFazer- choć dawno nie aktualizowana

 

 

 

Hanysxx, ale tam viagrą handlują raczej :biggrin: :biggrin:

 

 

a tak wracając do tematu.....w banditach była jedność czy duzy czy mały.....po prostu banditowcy

 

 

 

może by zmienić nazwe działu np. Fazer-owcy i wszyscy w komplecie.... co wy na to ??

 

 

potem się z modami ustali grupę FAZER :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i gucio :clap:

 

Witaj Gumbej!!!

Z którego roku kupiłeś fazera. Ja też wcześniej jeździłem Banditem, a w tym sezonie kilofazer. Ja szukałem też jakiegoś forum z fazerem 1000 ale niestety nic nie ma. Kiedyś widziałem jakąś stronkę do kilo fazera ale znikła i już nie istnieje. Jak patrzyłem jest kilka kilofazerów ale mało....

Pozdro

 

 

Fazer niestety funkiel nówka :icon_twisted: :icon_twisted:

tak ze jeszcze nic nie mogę powiedzieć, jakie odczucia po przesiadce z bandziora

 

niektórzy mówią że będzie brakować dołu, bo fazer mimo ze mocniejsze, juz tak z dołu nie ciagnie :icon_evil:

 

zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i gucio :clap:

Fazer niestety funkiel nówka :icon_twisted: :icon_twisted:

tak ze jeszcze nic nie mogę powiedzieć, jakie odczucia po przesiadce z bandziora

 

niektórzy mówią że będzie brakować dołu, bo fazer mimo ze mocniejsze, juz tak z dołu nie ciagnie :icon_evil:

 

zobaczymy...

 

 

No to się chłopaq zdziwisz. Troszku pośmigałem na FZS 1000 i co jak co ale dół to on ma naprawde ładny. Szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Od dzisiaj mój FZS 600 jest już w innych rękach. Mam nadzieję, że kolejny właściciel będzie z niego zadowolony tak jak ja. Motocykl trafił do kolegi z forum, czy odezwie się tutaj i pochwali? Czas pokaże.

Tym sposobem kończę swoją przygodę z FZS. Będę się starał odzywać i w miarę możliwości pomagać.

 

A jakże! Pochwali się.

Przy wyjeżdżaniu z Occultowego garażu miałem zdeczko miękkie nogi ale jak się okazało później niepotrzebnie. Moto leciutkie, prowadzi się super, w zakręty kładzie się praktycznie samo. Hula, jednym słowem.

Cóż, miód na me serce.

Tak więc witam szanowne gremium i do zobaczenia gdzieś w mieście lub poza miastem.

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zmienić dystansomierz w Fazerze (FZS 600) by pokzywał w km, a nie w milach? Wkońcu to nie wskazówka tylko LCD.

Druga sprawa, patrzcie pierwszy lepszy jaki klikłem i przejechał 110000km bez zająknięcia.

 

http://cgi.ebay.co.uk/Yamaha-FZS600-Fazer-...A1%7C240%3A1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam 2 pytania dotyczące FZ6 S2.

 

Będę chciał założyć akcesoryjne wydechy, Leo Vince lub Akrapovic.

Czy macie, może jakieś doświadczenie w tym temacie? Czy zwykłe, czy może karbon lub tytan?

 

Dodatkowo zainteresowany jestem tzw. Gear shifterem, (ma pokazywać bieg, na którym aktualnie jadę) czy wiecie gdzie można takie ustrojstwo dostać w Polsce?

 

Czy ktos z Was miał styczność z ksenonami w motocyklu? Jak wrażenia?

 

Ja będe montował w przyszłym tygodniu sbk, jak chcesz namiary na naprawdę taniego dostawce wal na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek_Czeladź też chcę namiary na tani wydech :notworthy:

 

 

 

a-ha i sprawa jest.

 

Panie I Panowie

Startuje Agnes535, ale głównie o YAMAHĘ chodzi...moze by tak oddać głosik koleżance :flesje: :flesje:

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=110188

Edytowane przez gumbej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek_Czeladź też chcę namiary na tani wydech :notworthy:

a-ha i sprawa jest.

 

Panie I Panowie

Startuje Agnes535, ale głównie o YAMAHĘ chodzi...moze by tak oddać głosik koleżance :flesje: :flesje:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=110188

 

Już dawno dostała głosa właśnie ze względu na moto :wink:

Sławek Cz. - tanio SBK tzn. ile? Pytam z ciekawości.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...