Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

occult wywal te zdjęcia jak dajesz na gumie :) wiesz dla niektórych to profanacja motocykla i pewność że ten motocykl=wrak! ja tam swoich zdjęć na gumie nie daje na neta właśnie ze względu że kiedyś będę chciał Fazera sprzedać a ludziska po necie ostro buszują.

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rury od kolektora (to sie chyba tak nazywa, słabo się na tym znam) są zadziwiająco czyste...

 

ja mam ładniejsze :) sie dba sie ma!

 

Da sie coś z tym jeszcze zrobić... moje takie nie za specjalne, w sumie czego się można spodziewać po używanym sprzęcie :/

 

Co do dyskusji na temat kręcenia. Jakby ktoś chciał kupić taki moto co nie był piłowany to niech se skuter kupi! Takie jest moje zdanie. Jak ktoś mówi, że nie kręcił do końca, nie palił gumy, nie stawiał na koło, ja sie pytam czemu nie kupił skutera. Przecież to wierutne kłamstwo, ja moto mam krótko, ale pierwsze małe gumki mam za sobą, na koło się dopiero uczę, ale kiedyś go postawie. Jak będe sprzedawał Fazerka to powiem to samo. To, że ktoś nie napisał że tego nie robił to wcale nie znaczy, że tego nie robił...

 

Ale tak jak napisałem w sygnaturce :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie coś z tym jeszcze zrobić... moje takie nie za specjalne, w sumie czego się można spodziewać po używanym sprzęcie :/

 

Co do dyskusji na temat kręcenia. Jakby ktoś chciał kupić taki moto co nie był piłowany to niech se skuter kupi! Takie jest moje zdanie. Jak ktoś mówi, że nie kręcił do końca, nie palił gumy, nie stawiał na koło, ja sie pytam czemu nie kupił skutera. Przecież to wierutne kłamstwo, ja moto mam krótko, ale pierwsze małe gumki mam za sobą, na koło się dopiero uczę, ale kiedyś go postawie. Jak będe sprzedawał Fazerka to powiem to samo. To, że ktoś nie napisał że tego nie robił to wcale nie znaczy, że tego nie robił...

 

Ale tak jak napisałem w sygnaturce :P

 

 

Bzdura.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Twoje zdanie. Jak ktoś mi powie, że jego moto nigdy nie było piłowane czy stawiane na koło to się tylko uśmiechnę :)

 

Moje moto nie stawiam na żadne koło i nie palę gumy bo mi poprostu szkoda opony którą w październiku założyłem (PR2). Jeżdżę głównie turystycznie i nie katuje motocykla bo nie mam ochoty. Ponadto pucuję go teraz zimową porą w ciepłej piwnicy. Motocykl dzięki temu jest zawsze w super stanie i zadbany. (nie, narazie nie sprzedaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...