Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

W ja mam jeszcze troszkę do znacznika (przejechane 11kkm), ale w tym tygodniu zamawiam nowe :)

Prawdopodobnie Diablo Strada, Metzeler Z6 lub Dunlopy Sportmax Qualifier :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies kiedys slyszalem opinie ze dosyc szybko sie zurzywajac. po 4-5 tys km trzeba wymienia

 

Ja kupiłem swoje moto już z tymi oponami (Pilot Road) i sam zrobiłem jeszcze 4tyś. Wcale nie kwalifikują się jeszcze do wymiany więc to szybkie zużywanie to bajki.

Edytowane przez Lisex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem moto to miałem założone Avon Storm (ps. prosze żadnych aluzji do babskiej firmy) ... hmm .. trochę kiepskawe są .. ale ze względu że w dobrej kondycji to nie zmieniam.

 

nie zchodze na nich za nisko .. bo im do końca nie ufam .. a i na światłach potrafią sie ślizgać ..

Edytowane przez Penetratore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoje moto już z tymi oponami (Pilot Road) i sam zrobiłem jeszcze 4tyś. Wcale nie kwalifikują się jeszcze do wymiany więc to szybkie zużywanie to bajki.

 

 

ja mam na nich cos ponad 10 tys i zrobią jeszcze z 10 :notworthy:

 

e te Avony o których pisze poprzednik miałem tylko 120 z przodu, ale tragedia, na zakrętach sie jechało prosto.. ale to pewnie głownie przez rozmiar

Edytowane przez lisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak niektórzy jeżdze na fabrycznie montowanych w moim modelu z 2006 Bridgestonach BT020 i jednym słowem masakra. Na zakrętach słabo sie trzymaja i bardzo niepewnie sie moto prowadzi, że nie wspomne o ruszaniu, kiedy to tył motocykla dostaje poslizgu prawie za kazdym razem w szczególności na zimnym asfalcie. Nastepnymi oponkami na jakie zmienie będą Michelinki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem na ten sezon Continental Conti Road Attack. Niczego złego w sumie tym oponom zarzucić nie mogę, ale też nie ma czego za bardzo chwalić :biggrin:

Jeden największy minus to moim zdaniem kiepskie odprowaddzanie wody(przód). Ma się wrażenie jakby jechało się nad kałużą a nie po kaluży :D

 

Tak w ogole to śmignąlem sobie ostatnio do Czorsztyna na wycieczkę i byl to chyba ostatni wypad na fazerze, bo moja niunia niedługo będzie miała nowego pana :D

 

http://pl.fotoalbum.eu/Wicher/a77662

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wczoraj zakupiles dobei fazerka banan mi ne schodzi z buzi no ale czas wprowadzic juz pewne zmiany w moto i tutja mam do was pytanie :

opony - na tyle mam nowke bridgestony bt020 i z przodu tez mam bt20 ale ze przod jest juz stary postanawiam go wymienic i tu pytanie do was co poleciacie na przod ?? moto bedzie uzywane do turystky mniejszej lub wiekszej !!!

- kufry - chce sprawic sobie kufy boczne i centralny i musze kupic stelaze i wspomnaine kufry poleccie sklep gzdei kupie to tanio i dobrze ( sklep internetowy model fazera z 2004 roku )

 

- w poprzdnim moto mialem skale stopnia rozciagniecia lancucha czy gdzies w fazerku tez jest jakas skala ktora pokazuje ile jeszcze lancucha zostalo ???

 

i to chyba tyle narazie :banghead:

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ścigasz.pl to czasami o zawrót głowy przyprawiają :D

Ja polecam kufry moto-detail z katalogu louisa. To chyba jakiś tańszy odpowiednik kappy. Do tego stelaże five stars w dobrej cenie i masz motor gotowy do trasy :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ku takiemu zestawowi moto detail sie skladalem a scigacz pl to naprawde ma ceny jak z kosmosu .

 

a ktos doradzi mi co z oponkami ?? bo chce na biegu zamowic i naprawde dylamat mam wsumie wynikajacy z braku doswiadzcenia w oponkach a przod koniecznie musze wymienic !!!

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stelaży to sprawdź na ścigacz.pl :flesje:

Mają duży wybór Givi i Kappy :biggrin:

 

Witka

Ja kupiłem właśnie taki stelaz na allegro - za 200 zl ale używany - pomalowałem go na czarno i gitara - połowe taniej jakby nie było

 

 

 

A co do opon jeszcze dodam swoje zdanie - to ja mam właśnie BT020 to co kolega pisał powyżej i powiem szczerze że trzymaja poprostu super - i na mokrym jechałem ostatnio w 2osoby daleko w trase prawie 700km i na zakrętach naprawde tak samo - brak zastrzeżeń - szybko się rozgrzewa a jak się rozgrzeje to galareta normalnie. Wcześniej miałem Pilot Road - i nawet było w miarę dopóki nie było deszczu - jednak Bridgestone przewyższa stare Micheliny pod każdym względem na każdym zakręcie o deszczu nie wspominając.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...