Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co sie zorientowalem fazery do 2001 wlacznie mialy te przebiegi 6 tys km, a >2002 10 tys km, i tak sie zastanawiam do czego sie stosowac w koncu silnikowo nic sie przy tych zmianach nie zmienilo, wyglada na to ze poprostu je sobie wydluzyli.

Ja robię co 6 tys. Na pewno nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratulacje i mam nadzieje ze sie sprawdzi maszyna :buttrock: a jeszcze jedno pytanie nie wiecie jak wychodzi przeroba orginalnego wydechu ? na troche głosniejszy??

 

[ Dopisane: 24-02-2006, 22:48 ]

śmigaliscie swymi maszynami na GUMIE?? , bo ja na mokrym asf. przy 5 tys pusciłem manete o odkreciłem troszke (bez przypadek :banghead: ) i poderwało sie koło , czyli musi sie dac , ja narazie mam 15 km przejechane wiec musze sie objezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam :P

Mam Fazera

gratuluje :!: :lapagora: - wreszcie się doczekałeś; no to teraz się zacznie :twisted: :P

niech Ci służy jak najlepiej ;)

oki foty juz oglądam to teraz opisz troche sprzeta jaki przebieg i w ogole pierwsze odczucia ' date=' smigałes??[/quote']

właśnie, właśnie- napisz coś o swoim "diabołku"

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc opisuję sprzęta

Rocznik 2001, sprowadzony z Niemiec. Przebieg 7800. Coś mały, ale sprzęt jest w bdb stanie także nie podejrzewam jakiegoś megaprzekrętu. Generalnie Fazer jak Fazer :) Z bajerów ma przewody w stalowym oplocie z przodu, i podnóżki LSL. Pierwsze odczucia jak najbardziej pozytywne. Trochę czuć różnicę masy między FZS, a GSem ale radzę sobie spokojnie. Na takim asfalcie jak teraz mamy moc czuć aż za dużą. Dziś mnie poniosło i tył zaczął mnie wyprzedzać, ale dałem radę ;) Jedyne dziwne odczucie jakie mam po przesiadce z GSa to takie, że nie bardzo widać przednie koło :P i owiewka nie skręca razem z kierownicą :banghead: Czuję różnicę 3cm w wysokości siodła, ale to także nie problem. No i full przełączników w porównaniu z GS w wersji USA :P Silnik chodzi jakoś tak spokojnie. Jak turbina w samolocie odrzutowym.

Aktualnie jedyne co mam do zrobienia to wymiana płynów i sama rejestracja. Większe zmiany jeśli będą to po sezonie bo aktulanie jestem prawie spłukany do zera :P

Teraz tylko czekam na rasową wiosnę bo pierwszą trasę już mam zaplanowaną :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłaczę sie bo również kupiłem fazera!!!:) odbiór w kwietniu!!

 

ps. mam kłopoty z nogą operacja mnie czeka ale w maju lub pod koniec kwietnia wsiadam na motor!!! wiec wiosna niech bedzie juz i operacja mi sie uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy Twój Fazer przypadkiem nie wisi cały czas na otomoto? ;)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M83703

Bo chyba nie ma dwóch takich samych z tą naklejką na wahaczu :banghead:

tylko poczekaj do wiosny' date=' ja nie poczekałem i szlif zaliczony :)[/quote']

Warunki są do bani, także nie śmigam wcale. Asfalt zimny, opony twarde. Raz mi dupę zarzuciło także darowałem sobie jazdę. Składaj maszynę do kupy żeby na sezon była gotowa :P

 

Ma może ktoś z Was manual Haynes'a do Fazera? Przydałby się.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę Fazerów sie uzbierało he he he :)

 

Powymieniamy sie doświadczeniami na wiosne :(

 

Ja juz zrobiłem 30 km i jak narazie same pozytywne wrażenia :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem w sieci jedynie service manual fzs600.

Wczoraj znalezione:

http://www.fazer-hispania.com/biblia_fazero.htm

Na powyższej stronie jest trochę lektur do wyboru. Jest m.in oprócz service manuala, owner's manual.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...