Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Moja opinia na temat tego motocykla jest bardzo pozytywna. Dlaczego ?

1. Jak dla mnie super pozycja, mało męcząca w trasach, w mieście daje dobre poczucie integracji kierowcy z motocyklem.

 

2. Ekonomiczny - spalanie w granicach 6-6,5 l 100 km to max. Tankuje się - i jeździ, jeździ i jeździ :)

 

3. 95 KM z 600 to optymalne rozwiązenie.

 

4. Prowadzenie - dobre. Chociaż lepsze by było twardsze zestrojenie przedniego widelca. Tył jest ok.

 

5. Motocykl uniwersalny - do wyszystkiego. Wykorzystuje go do dojazdów do pracy, szybkich przelotów po polsce, wariowania pod 2oo ;) Super idzie na goomkę ;)

 

6. Hamulce - super

 

7. Lekki

 

Generalnie motocykl nadaje się na pierwszy. Fazer do 5 tyś oborotów jest bardzo spokojny ale w miarę dynamiczny. W grnicach 6- 12 tyś pokazuje pazurki :twisted:

 

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa...php?pic_id=1119

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa...php?pic_id=1118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tych powodów co wymienił Occult chcę też wejść w posiadanie Fazerka :) Tylko ciężko znaleźć coś dobrego i jeszcze nie pozbyłem się swojego żółtego szrota ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Boniek myślę że jak już będziesz bliski kupna dam Ci namiar gdzie ja dokonałem bardzo udanego zakupu :) Boniek

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 19:45 ]

no brachu nic dodać nic ująć 8) Occult

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 21:42 ]

Słuchajcie pękła bariera odkręciłem dziś na drodze nr 78 do 205 km

wprawdzie na chwilkę ale było miłpo

P.S. Mam nadzieję że moja żonka tego nie przeczyta 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Mam nadzieję że moja żonka tego nie przeczyta

też miałem ten problem, że moja żonka z trwogą wysłuchiwała o moich "wyczynach", do czasu aż jedna jej znajoma powiedziała że widziała jak jade na kole(ledwo co poderwałem do góry, ale to szczegół ;) ) i że jej się to podobało 8)

Słuchajcie pękła bariera odkręciłem dziś na drodze nr 78 do 205 km

wprawdzie na chwilkę ale było miłpo

ach to były emocje(wiem po sobie), tego nie da się opisać to trzeba przeżyć ;) powiem Ci tylko że dalej jest lepiej 8)

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZER :-D jest spoks , ma tylko jedną wadę 8O nie jest napędzany na kardan :-D :)

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZER :-D jest spoks ' date=' ma tylko jedną wadę 8O nie jest napędzany na kardan :-D ;)[/quote']

No to wychodzi na to, że 90% motocykli ma wadę :D;) Fakt, faktem kardan dobra rzecz jakby nie patrzeć.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZER :-D jest spoks ' date=' ma tylko jedną wadę 8O nie jest napędzany na kardan :-D ;)[/quote']

No to wychodzi na to' date=' że 90% motocykli ma wadę :D;) Fakt, faktem kardan dobra rzecz jakby nie patrzeć.[/quote']

 

I tu się z Tobą zgodzę :-D ;)

Pozdro.

 

Dobra i bezobsługowa :-D

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak bez tylko większy apetyt na paliwo , jak dużo kamieni tam wsadzisz to uwżaj by moto za bardzo nie przechylać bo będzie po sprawie :-D gleba murowana , tylko przy parkowanu z pełnymi kuframi daje się odczuć różnicę . Wiadomo , że między puszkami nie przeciśniesz się na światłach tak zwinnie jak bez kuferków :-D

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufry :?: A może tak sakwy.

We wrześniu jechaliśmy we dwoje na Słowację. Moje kochanie tak wypchało sakwy że byliśmych chyba szerokości malucha do tego tank bag.

I jakoś szło. Do 160km/h nic się nie działo. Potem też ale miałem jakieś psychiatryczne opory żeby z takimi códami po bokach jechać szybciej.

Na zakopiance za bardzo sie rozchulałem na łukach i niewiele brakowało, spociłem się jak mysz. Mam takie wrażenie że przytarłem prawą sakwą o asfalt.

Korek na zakopiance z sakwami no to masakra-musisz jechać jak katamarany.

Tak w ogóle to super motor. I pali nie za dużo. Mój bierze 5.6 jadąc we dwoje. Z sakwami do 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja sie jeszcze spytam. Rozwazam zakup Fazera na przyszly sezon, konkurencja w moich zamiarach to Suzuki SV 650, bo jednak w roznych publikacjach jest lepiej oceniany pod katem turystyki od SVki ze wzgledu na pozycje w jakiej sie siedzi oraz wiecej miejsca dla plecaczka. Natomiast wyczytalem gdzies, ze Fazer 600 ma tendencje do Shimmy i troche mnie to zniecheca. Czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...