Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mi się w końcu udało sprzedać GSa i nastał czas aby znaleźć dla siebie Fazera 600 tak jak wcześniej planowałem. Innego sprzęta jakoś pod sobą nie widzę :) W związku z tym mam zapytanko do właściciela Fazerów na temat poniższego sprzęta

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84763208

+ fotki które dostałem od właściciela

http://img118.imageshack.us/img118/7910/pi...0002nowe7gt.jpg

http://img118.imageshack.us/img118/9748/pi...0004nowe6eq.jpg

http://img115.imageshack.us/img115/9269/pi...0005nowe8vb.jpg

Felery jakie zauważyłem to brak osłon po bokach chłodnicy i naklejki Yamaha nad tylnym światłem. Może ktoś z Was wyhaczy coś ciekawego z fotek? Najprawdopodobniej jak się uda to obejrzę go w sobotę. Wtedy będę wiedzieć więcej

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felery jakie zauważyłem to brak osłon po bokach chłodnicy i naklejki Yamaha nad tylnym światłem. Może ktoś z Was wyhaczy coś ciekawego z fotek? Najprawdopodobniej jak się uda to obejrzę go w sobotę. Wtedy będę wiedzieć więcej

 

Nie wiem jaka jest cena ale mi wygląda na skatowany sprzęt.

Łysa opona z tyłu - jak ktoś nie ma na opony to ciekawe czy zmienia olej, filtry itp. bo po co moto jeździ. Kierukni z allegro po 15zł - tandeta. Pokrywa silnika z prawej strony pomalowana na srebrno - w oryginale zawsze na czarno.

Naklejki wszystkie nie oryginalne - pewnie cały malowany.

Rączka dla pasażera z tyłu w latach 98-01 była inna ta jest od 02-03.

Przebieg 12 tys. mało prawdopodobny. Ja jeżdzę bardzo mało motorem ale te 5-7 tys. rocznie nawijam. A tu 5 lat i 12 tys. ??? czyli po 2400 km / rocznie - no nie wiem.

Ktoś go tuningował - to pewnie i w dup.... dobrze dostawał.

Ja szukałbym Fazera, który był używany do turystyki.

Mój kolega sprzedaje Fazera 600 '02, ale sprzęt igła. Na prv.mogę dać ci namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałbym Fazera, który był używany do turystyki.

No właśnie czegoś takiego generalnie szukam, ale z tego co widze to bida jest w Fazerach. Gdzie nie zadzwonię to sprzedany.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M83703

Ten jeszcze spoko wygląda. Kijowo tylko, że praktycznie stoi od 2004 roku także trzeba by było go trochę odkurzyć :)

Jeden Fazer stoi 25km ode mnie, gość chce 12000, ale do wymiany są opony, zaczynają pękać króćce ssące, kończy się zestaw napędowy i sam silnik jest do regulacji :/:/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001? ja mam 2002(tez ze starym przodem) i własnie sie zastanawiam czy nie sprzedac' date=' powiedz mi ile sobie gość ceni,tak z ciekawosci i co to za sprzecik ?[/quote']

 

Ja kupiłem 2001/2002, ale mam już nowy przód, te kocie oczy.

Za motocykl zapłaciłem 12500 zł z tego względu, że był po jakichś przejściach, uszkodzone plastiki z tyłu i tylny "błotnik"(?), no i wymaga trochę inwestycji.Jest to polakierowane i poklejone, ale tylny zadupek nie jest najlepiej spasowany. Będe musiał z tym powalczyć.

Dopisane: 14 ]

Wicher jak tam zakupy brachu ? Wicher

 

[ Dopisane: 14 ]

Wicher masz?

 

[ Dopisane: 14 ]

Wicher czy klan Fazera się powiększył ?

Sorki, ten temat gdzies mi umknał :) Klan sie powiększył, ale jakiekolwiek opinie i wrazenia przyjda z pierwszymi roztopami :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pewnie juz wieci sprzedałem moje maleństwo z 2002 fzs600 i kupiłem kilo fazera ,ale kolega który kupił sprzeta nie miał za duzo kasy i brakło mu na mój wydech !!! jak by ktos był zainteresowany to chętnie wysle fotki cena 600zł

 

[ Dopisane: 14 ]

Leo VInce karbon stan jak nowy,bez ryski

 

[ Dopisane: 14 ]

orginał made in italy , EVO II z nitowanym logiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to oryginalny przebieg i moto jest bezwypadkowe, normalnie uzytkowane to możesz kupować "w ciemno". Fazery które mają po 100 tys. km są jeszcze w dobrej kondycji. Po 50-60 tys. trzeba wymienić rozrząd.

Zastanawiający tak mały przebieg. Jeśli jest prawdziwy to powinien mieć jeszcze oryginalny napęd (łańcuch) - jeśli nie był katowany. Kolega ma Fazera z przebiegiem ponad 50 tys. i tylko wymieniał zębatkę. łancuch od nowości. W Fazerach jedynie co może sie zepsuć to żarówka. Generalnie super dopracowane moto.

"Nie chwalę swojego" - bo jest jeszcze kilka moto, którę też mogę chwalić np. GSX-r K2,3,4,5

 

[ Dopisane: 16-02-2006, 23:13 ]

.... jak by ktos był zainteresowany to chętnie wysle fotki cena 600zł

 

było odrazu walnąć taką cenę :twisted: i bym Kupił ;)

A tak kupiłem gdzie indziej. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek.o słuchaj a jak z mocą tak w codziennym uzytkowaniu??

czy np prz 160 na cyferblacie da sie wyprzedzac jeszcze czy juz tempo to idzie , i w koncu jakie predkosci mozna utrzymywac przelotowe(napór powietrza) i jaki ma V-max fazer , ten 98 jest krajowy 2-gi własciciel z kompletem toreb (kufrów) za 11 to jaka cena według Ciebie , Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto ma już parę lat wiec cena nie tak istotnej różnicy. Liczy się stan bo możesz kupić za 8 tys. rok młodszego dezela - po co ?

Ale jak drugi właściciel to brzmi uczciwie - tzn. że ktoś kupił sobie, był zadowolnony i dbał o niego bo musiał wystarczyć na dłużej niż jeden sezon.

Jak ma sakwy, kufry to też dobr znak turystyka - latanie w trasach nie męczy tak maszyny jak "gumowanie' po mieście.

Co do silnika.

Od 140 km/h już jest niezły moment obrotowy (bo to tylko 600) i specjalnie nie trzeba redukować przy wyprzedzaniu.

Ja w trasie ( więcej niż 100 km) "latam" z prędkościami 140-160 km/h.

Optymalne spalanie do 5.5 litra. Bardzo stabilna jazda, pęd do zniesienia ( mam wyższą szybę turstyczną).

Powiem krótko:

Jak chcesz to masz wolnego ściagacza, szybkiego turystę, fatalnego streetfightera. Czyli uniwersalny. Poza gruntowymi drogami - tu lepiej go pchać niż jechać. Nie potrafi jeździć nawet po trawie.A czasami jest to potrzebne aby dojechać np. do jeziora.

 

[ Dopisane: 16-02-2006, 23:34 ]

V-max.

Do 180 szybko.

Do 200 już wolniej.

Do 220 bardzo powoli.

Do 240 tylko czasami z wiartem w plecy.

Wszystkie dane licznikowe więc na pewno te prędkości są niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek.o dzieki za szybką odp jeszcze jest thundercat tyle ze to juz całkowity plastik trzeba pomyslec

 

[ Dopisane: 16-02-2006, 23:39 ]

a podoba mi sie czarny fazerek hm a jeszcze jak z cenami filtórw ewentualnie komplet uk. napedowego itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...