Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Jakie kupować klocki na przód do FZS 600??

Co wy kupujecie??

 

Goldfren czy Ferodo?

 

Z pewnością nie NISSINY i do tego niebieskie. Siła hamowania nie jest powalająca, ale przy spokojnej jeździe dosyć trwałe. W czasie jazdy w deszczu totalna porażka.Jak na taką przeciętną jakość, to są za drogie ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do doswiadczonych w temacie sprzegla FZS

a wiec- na jedynce idzie idealnie nawet do czerwonego-2 uzywam delikatnie-3 daje na maxa i w okolicy 7 tys obroty strzelają szybko do 9 szybko potem spadają zowu do 7 i potem juz idzie pod czerwone normalnie! na 4, 5, 6 idzie normalnie- nic nawet sie nie sliznie! v-max normalny!

a pytanie-czy reguluje sie gdzies indziej sprzegło w FZS niz na klamce? czy ta czarna zaslepka na pokrywie dekla od zębatki zdawczej ma cos wspolnego z regulacją sprzęgla? tzn ta sruba co jest pod tą zaślepka:) przerabiał juz ktos podobną sprawe!

bo we wczesniejszym sprzecie jak sprzęglo mi sie konczylo to był problem-ale sprzegło zaczynało sie slizgac przy coraz to wyzszych biegach-na 5 to była masakra i v-max byl o wiele mniejszy!

tutaj jest inaczej wiec mysle ze to moze zle wyregulowane sprzeglo!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Po pierwsze witam i o zdrowie pytam [...] innych uzytkownikow Fazera :biggrin:

Co do kierynkowskazow, wiem ze nasze maszynki sa idealne i nie powinno sie nic w nich zmieniac, ale dluzej na oryginalne kierunki nie chce patrzec. Niestety do zamontowania akcesoryjnych konieczne sa zaslepki do czachy takie jak dzisiaj kupilem

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...:MEWN:IT&ih=024

 

Czekam az przyjdzie z niemcowni, pozniej kupie jakies ladne LED'y i mysle ze bedzie wygladac przyzwoicie. Jak zamontuje chetnie sie podziele zdjeciami mojej Fazy z 2001 r.

yo!

 

no ja u siebie wymieniłem kierunki i 100 razy lepiej wyglada niz na orginalnych. I siedzenie tez zmieniłem :icon_razz:

zdjecia mojego Fazerka http://picasaweb.google.com/Glizdar/Fazer600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja u siebie wymieniłem kierunki i 100 razy lepiej wyglada niz na orginalnych. I siedzenie tez zmieniłem :smile:

zdjecia mojego Fazerka http://picasaweb.google.com/Glizdar/Fazer600

Ale masz nieźle wymuskanego sprzęta :biggrin: wygląda normalnie jak nówka :smile: . Kierunki fajne - a jak z ich widocznością - zwłaszcza z boku? Słyszałem, żę z LED'ami jest taki problem, że świecą tylko do przodu - co w przypadku kierunków może być problematyczne (np. zmiana pasa).

 

BTW ja u siebie też myślę powoli o zmianie tych szpetnych seryjnych dongli...

Edytowane przez Peet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glizda masz naprawde ładnego Fazera-czemu chcesz sprzedac?

 

lime82- sprawdzalem juz co jest pod tym deklem-zebatke,nakretke i podkladke mam w super stanie-ktos to robił z głową! ale do regulacji chyba nie musze sciągac tego dekla znowu-tam jest taka gumowa zaslepka która sie sciąga i jest dostęp do sróbki!

wiecie w którą strone trzeba krecic zeby sprzęgło mocniej trzymało?bo nie chce zrobic jescze wiekszego luzu bo wtedy tarcze przypale i bedzie jeszcze wiekszy problem! robił juz ktos taki zabieg?

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich użytkowników Fazera,

ostatnio zauważyłem wyczuwalne wibracje przy ~6-7 tys. (na wszystkich biegach szczególnie 4,5,6) mam pytanie czy to standardowy objaw tych silników czy może coś zaczyna się dziać (skrzynia, łańcuch).

Rocznik 2003, przebieg 25000, 500 km po wymianie oleju, świec i filtrów.

Łańcuch i zębatki na oko też ok.

 

Dzięki za info

 

Pozdrawiam,

Cez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz nieźle wymuskanego sprzęta :) wygląda normalnie jak nówka :) . Kierunki fajne - a jak z ich widocznością - zwłaszcza z boku? Słyszałem, żę z LED'ami jest taki problem, że świecą tylko do przodu - co w przypadku kierunków może być problematyczne (np. zmiana pasa).

 

BTW ja u siebie też myślę powoli o zmianie tych szpetnych seryjnych dongli...

 

no napewno gorzej swieca z boku niz orginalne, ale lepiej moto wyglada :cool:

 

glizda masz naprawde ładnego Fazera-czemu chcesz sprzedac?

 

lime82- sprawdzalem juz co jest pod tym deklem-zebatke,nakretke i podkladke mam w super stanie-ktos to robił z głową! ale do regulacji chyba nie musze sciągac tego dekla znowu-tam jest taka gumowa zaslepka która sie sciąga i jest dostęp do sróbki!

wiecie w którą strone trzeba krecic zeby sprzęgło mocniej trzymało?bo nie chce zrobic jescze wiekszego luzu bo wtedy tarcze przypale i bedzie jeszcze wiekszy problem! robił juz ktos taki zabieg?

 

Dzieki.

jak sie uda sprzedac to chciałbym FZ6 kupic ,ale jak nie to zostawim dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banghead:

 

Zastanawia mnie jak wyglada sprawa w Waszych Fazerach jesli chodzi

o sygnalizacje hamowania przednim hamulcem. U mnie swiatlo STOPU

swieci tylko po uzyciu tylnego hamulca. Przy 'klamce' przedniego sa

wyprowadzone dwa przewody, ale nie ma zadnego czujnika do ktorego

moglyby byc poprowadzone. Czytajac posty na tym forum zauwazylem,

ze wielu uzywa do hamowania jedynie przedniego hamulca. Technika

technika, ale jak wtedy wyglada sprawa z sygnalizacja tego manewru? :buttrock:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...