Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest dobry pomysł co do już jakiegoś zorganizowanego zlotu, tylko gdzie i kiedy? W Kazimierzu Dolnym co weekend jest mnóstwo motocykli, także ja się twardo jego trzymam :evil:

P.S. Ma ktoś dostęp do tych wydechów? Może by zamówić większą ilość dla forumowiczów taniej by wyszlo, ja na jeden bym sie oczywiście pisal. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migacze jak dla mnie są w porządku ale lusterka to sobie mechanicznie (spawarka :) ) wydłużę bo akcesoryjne sporo kosztują a doprowadzają mnie za każdym razem do białej gorączki :)

 

Mnie też te lusterka wk***ją :icon_mrgreen: Szczególnie jak się lata w kilku, to żeby zobaczyć moto za mną muszę robić dziwne wygibasy. Myślę o montażu tych z modelu 2002 na dłuższych ramionach. Ciekawe czy bedą pasowały bez przeróbek.

Pozdro

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też te lusterka wk***ją :lapad: Szczególnie jak się lata w kilku, to żeby zobaczyć moto za mną muszę robić dziwne wygibasy. Myślę o montażu tych z modelu 2002 na dłuższych ramionach. Ciekawe czy bedą pasowały bez przeróbek.

Pozdro

 

no właśnie albo z modelu 2002 (pasują beż problemu) albo akcesoryjne ->

 

Ostatnio ktoś mi oferował lusterka od FZS 2002 za 150 zł zestaw ale sie zagapiłem i nie kupiłem .. :evil:

 

no i teraz to sie zdenerwowałem i przetnę je na połowę, wspawam tam przedłużkę i pomaluje na czarno ..

 

trochę boję sie o wygląd końcowy ... jakby co to powrócę do nominały bo na wysięgniku jest przecież gumowa osłonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC SPAMOWANIA O ZLOCIE W TYM TEMACIE!!!

 

Pamietacie jak wlasnie tu szukaliscie info zanim kupiliscie fazera?

 

Temat o fazerowym zlocie jest tu:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=48610&hl=

 

Dziekuje za pozytywne ustosunkowanie sie :icon_arrow: do tej sugestii.

Edytowane przez koniaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie albo z modelu 2002 (pasują beż problemu) albo akcesoryjne ->

 

Ostatnio ktoś mi oferował lusterka od FZS 2002 za 150 zł zestaw ale sie zagapiłem i nie kupiłem .. :lalag:

 

no i teraz to sie zdenerwowałem i przetnę je na połowę, wspawam tam przedłużkę i pomaluje na czarno ..

 

trochę boję sie o wygląd końcowy ... jakby co to powrócę do nominały bo na wysięgniku jest przecież gumowa osłonka :)

 

W katalogu Louisa są dystanse dedykowane do konkretnego modelu. Do mojego fzs1000 kupiłem, założyłem i widać w lusterkach zdecydowanie lepiej. Minusem jest koszt - 200zł za dwa kawałki tworzywa i 4 śrubki. Nie jestem tylko pewien czy są też do 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręciłem sie dzisiaj po mieście i nastukałem równiutko 100km.

Starałem sie, by obroty oscylowały przy 4tyś/min.

Przy tankowaniu wyszło, że spalił 4,7 litra. :lalag: z czego jestem b.zadowolony.

zmierzone kolejne 100km - wyszło 6,7 litra przy obrotach w okolicy 5 tyś/min.

 

Spalanie miejskie oczywiście.

 

Wkrótce kolejny pomiar.

zdroofko

Daszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Po pierwsze witam i o zdrowie pytam [...] innych uzytkownikow Fazera :notworthy:

Co do kierynkowskazow, wiem ze nasze maszynki sa idealne i nie powinno sie nic w nich zmieniac, ale dluzej na oryginalne kierunki nie chce patrzec. Niestety do zamontowania akcesoryjnych konieczne sa zaslepki do czachy takie jak dzisiaj kupilem

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...:MEWN:IT&ih=024

 

Czekam az przyjdzie z niemcowni, pozniej kupie jakies ladne LED'y i mysle ze bedzie wygladac przyzwoicie. Jak zamontuje chetnie sie podziele zdjeciami mojej Fazy z 2001 r.

yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...